Skocz do zawartości

Czas czuwania, SOT na baterii.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, losmarte napisał:

Może jakieś synchronizacje się robiły? Zdjęcia google, albo coś?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Zauważyłem, że nad ranem synchronizację robiła chmura od Xiaomi. Wyłączyłem wszystko co z nią związane. Zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, simcold napisał:

Rom nieważny. Ważne jak poustawiasz sobie wszystko j jak używasz samego urządzenia. Ja najwięcej na mi9 wykręciłem przy słabym zasięgu na danych kom około 9 godzin.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Mam go od czwartku i w sumie na noc szukam jakiegoś pro tipa bo zjada 30% baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Skanowanie Wifi wyłączone (a w historii użycia baterii tak jakby było cały czas włączone), sieć przestawiona na LTE/WCDMA. Na noc ustawiłem oszczędzanie baterii, a telefon samoczynnie się wybudza, zjadając około 30% baterii... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, simcold napisał:

Global?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Tak, wersja 10.2.24

 

Edit: W ciągu nocy zeszło może o 1-2% co myślę jest bardzo dobrym wynikiem :rolleyes:

Edytowane przez ThreeDog
Aktualizacja drenażu baterii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dzisiaj było całkiem spoko. Ale są dni, że mu coś odwali i jest około 4h sotu xd oczywiście usługi xiaomi i system android na pierwszym miejscu, ale już sam nie wiem czy to ma wplyw na baterie czy nie czy to tylko jakis bug statystyk

Screenshot_2019-05-10-13-00-17-200_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2019-05-10-13-00-24-288_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2019-05-10-13-00-21-673_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dzidexx napisał:

Tak.

Ekran "black & white", obniżone taktowanie cpu, Youtube... 

Obniżanie CPU? Rozumiem że takie rzeczy można robić z rootem jedynie? Bo u mnie to wygląda tak przy nagrywaniu filmów i automatycznej jasności, że nie wiem czy to normalne z tak szybko schodzi 

Screenshot_2019-05-13-11-06-31-348_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2019-05-13-11-06-28-197_com.miui.securitycenter.png

Edytowane przez michlacz231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jest sens aż tak ograniczać wydajność oraz przejrzystość telefonu dla tych kilku godzin skoro i tak z reguły telefon u większości na noc trafia pod ładowarkę :) dzis cały dzień na baterii od 11, praca itd i ekran włączony niecałe 2h a baterii mam 71% ;) Zaraz idę spać a telefon pod ładowarkę tak czy siak trafi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może też zauważyliście że bateria dłużej trzyma jeśli ją się trochę jeszcze potrzyma na ładowaniu?
Tak. Z reguły podłączam na noc i jest spoko przez cały dzień ale zdążyło mi się kilka razy podładować w ciągu dnia i troszkę szybciej wtedy schodzi.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eNse napisał:

Ktoś rozwiązał problem uciekania po 8-10 procent baterii przez noc gdy telefon leży? Oszczędzanie baterii włączone na noc, skanowanie wifi/bt wyłączone zasięg dobry a przez 5h uciekło 8%...

Screenshot_2019-05-15-06-47-19-291_com.miui.securitycenter.png

Też bym chciał się dowiedzieć, mi nawet raz uciekło 15% w nocy...dziwna sprawa trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, simcold napisał:

Po co wy w nocy po 1 nie macie samolotowego a po 2 jak śpicie to czemu nie pasujecie tel?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Chyba zacznę uruchamiać właśnie.. A to pasujecie to co miałeś na myśli bo chyba jakaś literówka się wkradła ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ja z doświadczenia z Mi5 bałem się tak zostawiać bo swoją baterie zajechałem bardzo szybko ale to chyba była kwestia bardzo słabych jakościowo ogniw bo faktycznie w innych telefonach tak się nie dzieje. Może jest to jakieś rozwiązanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...