Skocz do zawartości

Czas czuwania, SOT na baterii.


olutus

Rekomendowane odpowiedzi

@seba112 @olutus @Bambucha1988  wczoraj zrobiłem test. Jak mi spadło do 70% to wziąłem i naładowałem do pełna i magia bo zaczął nie gubić baterii. Co zrobiłem? Usunąłem widget kalendarza i wyłączyłem na noc wifi. Teraz trzyma dobrze i nawet na wykresie ładnie w tak zwane deep to sleep wchodzi :) jakia pewnie bug wieku dziecięcego losowo się objawiający 

Screenshot_2019-04-10-19-05-10-938_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2019-04-10-19-05-13-685_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2019-04-10-19-05-08-016_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2019-04-10-19-05-17-906_com.miui.securitycenter.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 5-6 h i nic tu się nie zmieni. Bateria nie powiększy się. Jak na taka baterie jest bardzo ok. Optymalizacja jest na tyle dobra, że nie myślę o ładowarce.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy czas pracy na baterii. Po odłączeniu od ładowarki i 12 godzinach 10% zostało z czego 7 godzin włączony Gps + mapy w tle i Endomondo przy spacerze po górach z czego wyszło 2 godziny na włączonym ekranie i około 100 zrobionych zdjęć. Wynik uważam za bardzo dobry

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie na miui pl jest lepiej.

 

Programem automagic od 22:30 do 7:00 ma włączony samolot. Robi to automat. W każdym tel miałem tak.

 

Powinien jeszcze włączyć wifi na noc a tu widzę, że było wyłączone.

 

Dwa simy z czego główny to Orange o bardzo słabym zasięgu tu gdzie jestem teraz.

 

e5dbb136cae289029318d855fbf14a4e.jpgc5ea354613b7f7eb06d3e4f2494b1f03.jpg044a3a96a89b45330a78db13787e23d5.jpg

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, michalm83 said:

Masz sot 7h ale to na ciemnym motywie. Ja mam jasny motyw plus dużo używam telefonu i max 5.5h.

 

 

I o czym to świadczy ? Wiesz czemu każdy kto ma używa czarnego motywu ? To później nie żal się tutaj na forum, że masz mniejszy sot jak robisz na przekór temu by mieć lepiej :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wynik był na jasnym motywie, praktycznie bez rozmów i zero internetu przez sieć, tylko wifi.

Ogólnie redmi note 4 lądowałem dziennie kilka razy bo miałem taką pracę. Za tydzień zmieniam pracę i tam już nie będę używał telefonu prawie wcale.

Redmi był służbowy i używałem dużo jako Navi itp itd.

Mi9 sporadycznie będzie męczone ;)


Jak mi wytrzyma jeden dzień to będę zadowolony. Na noc i tak trafi na talerzyk bezprzewodowy.



Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki panowie za mały offtop, ale nie mogę się powstrzymać. Dzisiaj byłem u teściowej (no wiecie święta są) i bawiłem się jej telefonem. Dostała od mojej żony jakieś 2 lata temu używanego przez moją żonę wcześniej Redmi Note 3 Pro (kenzo) czyli jakieś prawie 4 lata stary telefon. Ma wgrany ostatni global dev jaki na niego wyszedł (oficjalny). Ale nieważne. Z ciekawości weszłem w informację o baterii bo mówiła, że nie pamięta kiedy ładowała. Ponad 5 dni, ekran ponad 4h a jeszcze 25% baterii. 

 

Ja na mojego MI9 wciąż czekam, ale forum obserwuję bacznie :)

 

 

WhatsApp Image 2019-04-22 at 11.16.43.jpeg

WhatsApp Image 2019-04-22 at 11.16.43(1).jpeg

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dwóch ostatnich aktualizacjach globala, nie jestem w stanie ukręcić więcej jak 5,5h sotu, chociaż telefon bez ładowarki wytrzymuje 1 dzień i 20 godzin. Pewnie jakbym miał fazę i siedział cały dzień przed tel to by sot był wyższy, ale telefon by nie wytrzymał dwa dni bez ładowarki. W każdym razie jestem zadowolony :) Na pewno mi9 ma problem z wejściem w deep sleep co powoduje dość znaczny spadek procentów np. przez noc mimo wylaczonych roznych bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez noc zjadło 30% baterii. Skan Wi-Fi i BT wyłączony, wyłączyłem dziś chmurę Mi. Coś jevssse można zrobić?
A jaka apka tak zjada baterie? U mnie jest cały czas jest pełna synchronizacja wszykiego, BT, Wi-Fi włączone, tylko AOD wyłącza się od23 do 6 i przez noc schodzi max do 10 %

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ThreeDog @simcold a jak jest na miuipolska? Wchodzi w deep sleep? Na mi5 i najnowszym miuipolska telefon jak nie używam bo na wykresie mam linie pozioma i trzya bateria jak głupia mimo, że jest stara, a na globalu na mi9 czy używam czy nie ciągle idzie w dół. Bo nie wiem czy jednak się nie pogodzić z miui eu dla lepszych osiągów baterii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=45137]ThreeDog[/mention] [mention=1895]simcold[/mention] a jak jest na miuipolska? Wchodzi w deep sleep? Na mi5 i najnowszym miuipolska telefon jak nie używam bo na wykresie mam linie pozioma i trzya bateria jak głupia mimo, że jest stara, a na globalu na mi9 czy używam czy nie ciągle idzie w dół. Bo nie wiem czy jednak się nie pogodzić z miui eu dla lepszych osiągów baterii
Mi 9 trzyma mi około 6 sotu bez problemu. Global musiałem używać przez 14 dni zanim odblokowalem BL co było istna katorgą. Co do pracy baterii między globalne a EU to tak samo

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiem bo miałem już miui eu na telefonie, ale wytrzymałem jeden dzień xd no to póki co zostaje na globalu. Bo nie chce mi się od nowa wszystkiego ustawiać jeśli nie ma znacznej różnicy
No jakoś na pracy na bat nie było różnicy. Np mi5 czy mi6 o wiele dłużej wytrzymywała na MiuiPro i polecam ten rok ale jest płatny. Co do samej różnicy między globalem a eu to wg mnie eu jest o wiele lepszy.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, losmarte napisał:

A jaka apka tak zjada baterie? U mnie jest cały czas jest pełna synchronizacja wszykiego, BT, Wi-Fi włączone, tylko AOD wyłącza się od23 do 6 i przez noc schodzi max do 10 %

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Żadna apka, jedynie System Android. A wersja MIUI to Global.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...