Guest

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji

Recommended Posts

To samo u mnie, dorwałem 6/128GB. Wpłacona wpłata własna a reszta 10 rat. Dostałem informację z banku, iż sklep potwierdził dostępność modelu.

Tak szacując, za ile minie ten cały szał na mi 9 i spokojnie da rade go kupić w sklepie stacjonarnym?

6 minut temu, marcelk napisał:

Tak szacując, za ile minie ten cały szał na mi 9 i spokojnie da rade go kupić w sklepie stacjonarnym?

Ciężko cokolwiek stwierdzić, szał trwa od początku kwietnia i nie wygląda na to by to się miało skończyć w tym tygodniu. X-Kom spodziewa się dostaw w następnym tygodniu maja. Reszta? Nie mam pojęcia.

Euro i x-kom powinni dostać w podobnym czasie (bo to pewnie ta sama dostawa będzie). 

A szał minie jak się wszyscy obkupią... Albo kupią sobie honory, czy coś tam jeszcze innego ;-)

Edited by JamCiTo

Szał ciał. A tak serio, to Mi 9 póki co nie ma konkurencji w swojej cenie, więc nic dziwnego.
Na chwilę obecną to piekielnie opłacalny telefon, a że w Polsce zarabia się jak się zarabia, to tym bardziej potęguje popyt.

19 minut temu, Reytgarr napisał:

Mi się udało 8:05 więc naprawdę trzeba było szybko.

Jak kupiłeś? 

44 minuty temu, ThreeDog napisał:

Jak kupiłeś? 

Szybko :D Zobaczyłem że jest, od razu byłem przyszykowany wcześniej z kontem żeby nie trzeba było jeszcze przechodzić etapu wpisywania adresu i od zamówiłem.

1 godzinę temu, Dyzson napisał:

Szał ciał. A tak serio, to Mi 9 póki co nie ma konkurencji w swojej cenie, więc nic dziwnego.
Na chwilę obecną to piekielnie opłacalny telefon, a że w Polsce zarabia się jak się zarabia, to tym bardziej potęguje popyt.

Tu nie chodzi o popyt, tylko o podaż. Nawet w Chinach tego telefonu jest mało (na GearBest widziałem, że nie było możliwości kupna kilka dni temu).

1 godzinę temu, Dinar napisał:

w Katowicach dostępne 2 szt. czarne 128

Czyli była dostawa 6/128GB. Miło słyszeć, coraz łatwiej z dostępnością. 

W Poznaniu w posnani czarne 6/64, ale ile to nie pytałem

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Pytałem się dzisiaj w galerii katowickiej w mistore, wczoraj bodajże było chyba z 20 telefonów, rozeszły się w przeciągu godziny. Tak oczywiście brali po kilka sztuk. Na allegro niektórzy fantaści wystawiają wersje 128GB za ponad 2500zł...

Dnia 29.04.2019 o 08:18, Reytgarr napisał:

Dostepny 6/128 piano black na mi-home. Zamówione, ciekawe czy dojdzie w tym tygodniu czy dopiero po majówce.

Jaki masz status zamówienia? U mnie wyskoczyło dziś kompletowanie zamówienia. 

9 minut temu, ThreeDog napisał:

Jaki masz status zamówienia? U mnie wyskoczyło dziś kompletowanie zamówienia. 

Nie wiem jak na stronie, ale sprawdzałem tracking i już wczoraj zostało wysłane (InPost) i z rana koło 10 dostałem smsa, także po szkole lecę odebrać :D

59 minut temu, Reytgarr napisał:

Nie wiem jak na stronie, ale sprawdzałem tracking i już wczoraj zostało wysłane (InPost) i z rana koło 10 dostałem smsa, także po szkole lecę odebrać :D

Czyli tylko ja zostałem zrobiony bez mydła. Od wczoraj od 15 status to odbiór wpłaty własnej. Dopiero dziś od 10:30 jest kompletowanie i stoi dalej... Nie doczekam się jednak w tym tygodniu. 

8 minut temu, ThreeDog napisał:

Czyli tylko ja zostałem zrobiony bez mydła. Od wczoraj od 15 status to odbiór wpłaty własnej. Dopiero dziś od 10:30 jest kompletowanie i stoi dalej... Nie doczekam się jednak w tym tygodniu. 

A brałeś inposta czy normalny kurier?

23 minuty temu, Reytgarr napisał:

A brałeś inposta czy normalny kurier?

Normalny kurier lecz brałem telefon na raty. Wpłata własna dotarła o godzinie 15 i dopiero dziś zamierzają wysłać co jest śmieszne.

28 minut temu, ThreeDog napisał:

Normalny kurier lecz brałem telefon na raty. Wpłata własna dotarła o godzinie 15 i dopiero dziś zamierzają wysłać co jest śmieszne.

Przecież pisali jasno, że wysyłka po 30.04. Do kogo masz pretensje?

• Like 1

10 minut temu, galakty napisał:

Przecież pisali jasno, że wysyłka po 30.04. Do kogo masz pretensje?

Nie dostałem żadnej takiej informacji o 6/128GB. O 64GB słyszałem lecz nie o 128GB. 

7 minut temu, ThreeDog napisał:

Nie dostałem żadnej takiej informacji o 6/128GB. O 64GB słyszałem lecz nie o 128GB. 

Nawet jeśli informacji nie było, to chyba mało znasz polskie sklepy i czasy wysyłek, jeśli liczyłeś że dotrze do majówki ;) 

3 minutes ago, Rafael93 said:

Już na Euro wykupione, za długo się zastanawiałem nad wersją 64 :o

Czarny cały czas dostępny.

3 minuty temu, galakty napisał:

Nawet jeśli informacji nie było, to chyba mało znasz polskie sklepy i czasy wysyłek, jeśli liczyłeś że dotrze do majówki ;) 

Wczoraj wysyłali telefony więc tak, liczyłem. Jeżeli nie znasz sytuacji to nie widzę sensu komentowania :)

• Haha 1

4 minuty temu, Rafael93 napisał:

Niebieski bardzo mnie interesuje 

Ci co chcieli czarnego to już go zapewne mają. No chyba, że bardzo polują na wersje 128, a na niebieskiego nadal czeka dużo ludzi.

1 godzinę temu, Dyzson napisał:

Ci co chcieli czarnego to już go zapewne mają. No chyba, że bardzo polują na wersje 128, a na niebieskiego nadal czeka dużo ludzi.

Też czekałem ale moim zdaniem jes to za słaby argument by czekać aż tyle na pojawienie się go na stanie. 

Dostałem informację iż mój już jest w drodze. O 12:13 Mi Home przygotował zamówienie i podobno już wysłali. Czekam na aktualizację statusu. 

Złożyłem dziś zamówienie na Mi Home na mi9 ale gdy przyszło do płatności to musiałem odejść komputera, gdyż akurat byłem w pracy, nigdzie nie widze opcji by wrócić do płatności. Ktoś miał z tym problem?

Guest
This topic is now closed to further replies.