Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@up kurier często odbiera wieczorem. często po 21 mam w ruchu warszawa - warszawa. Mógł już odebrać a na sortowni nie są wprowadzone. Po 22 będzie wstępnie wiadomo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skoro przesyłka oczekuje na odbiór przez kuriera ;) jeśli dziś odbierze a robi to bardziej po południu około 17 to będzie na jutro. Z Pruszkowa do Wawy daleko nie jest ;)

Wszystko się okaże wieczorem ;)


Co do statusu to nawet towar kupiony u nich 25go marca który dawno jest u mnie ma status kompletowania więc nie patrzę na to.

Ciekawe jakie będą wrażenia po przejściu z redmi note 4 na mi9 ;)

Czy w xiaomi można legalnie odblokować bootloader? I tak to zrobię i tak tylko pamiętam kilka lat temu jak kupowałem note 4 redmi to gwarancja przepadła, tak przynajmniej twierdził sklep z Arkadii.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Albo zamówili kuriera na jutro dla wszystkich ;)


Nie ma co gdybać ;) ważne, że w tym tygodniu będzie ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Steller napisał:

Wiem, pracuje w sklepie internetowym więc wiem jak to wygląda, właśnie zdziwiło mnie to, że robią etykiety kurierskie już dziś

Jak zamawiałem swoje Mi5s plus z ali to sprzedawca wygenerował etykietę dla DHL praktycznie w momencie kupna. Następnie czekałem sobie grzecznie aż z HK do UK doleci zbiorczy transport i  tam zostanie przepakowany do indywidualnych paczek. Dopiero po 10 dniach kurier podjął przesyłkę z UK i po jednym dniu ta trafiła do mnie do PL. Konkludując. Wygenerowanie zlecenia dla kuriera/inpostu o niczym nie świadczy. Czasami można sobie nieźle poczekać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rav4 ja jak zamawiałem mi5 czy mi8 z chin dhl to jak ibg wygenerowało etykietę to w ten sam wysyłał i na drugi dzień samolot lądował w Niemczech, potem szybko przeładowanie na lot do Katowic i przyfarciło mi się dwa razy bo samoloty zdążyły przed odjazdem kurierów z centrali DHL w Katowicach i na drugi dzień miałem telefon w domu pod Rzeszowem :) @palibrzuch: poczytaj nie wiem czy aktualne https://miuipolska.pl/oficjalna-gwarancja-a-miuipolska/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stereo0 A brałeś z ali opcję z uniknięciem VAT-u, czy liczyłeś na szczęście ?  Ja brałem u Goldwaya , a ten obiecywał uniknięcie opłat wszelakich, okupione to było przepakowaniem telefonów w UK (traktowane już były ja nadane w EU).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rav4 zamawiałem w ibuygou (taki sklep, ale nie wiem czy warty teraz czegokolwiek). Na mi5 nie brałem nic i zapłaciłem około 80zł podatku wraz z opłatą za obsługę, a drugi raz wziąłem "ubezpieczenie" od vat i zapłaciłem mimo wszystko 120zł, ale ibuygou oddał mi co do grosza :) Taka wysyłka trwała maks dwa dni, mi się udało, że już były na drugi dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bobson napisał:

Panowie a nie lepiej zamówić z portalu spoza polski i mieć telefon na dniach aniżeli pierdo... sie z xkomem czy mi home? xd 

O tym właśnie nie raz już pisałem ( dotyczy osób nie muszących mieć polską fakturę ).. Ja używam swój od ponad miesiąca.

Edytowane przez ernet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ernet napisał:

O tym właśnie nie raz już pisałem ( dotyczy osób nie muszących mieć polską fakturę ).. Ja używam swój od ponad miesiąca.

jak już wcześniej pisałem: US honoruje FV z Amazon. Ja np kupiłem Mi Mix 2 s na Amazon, ale Mi 9 chciałem niebieski 128, a takiego tam nie ma .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...