Guest

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji

Recommended Posts

Mi-Home "ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W DNIACH 18-22.04 ZOSTANĄ ZREALIZOWANE PO 23.04" :) 

13:05 był dostępny, sprawdzałem w trybie incognito 
To chyba udostępniają losowo wybranym przeglądającym, bo ja też sprawdzałem w incognito na tel i na kompie o 12.56 i potem też kilka razy. Dramat jakiś z tą dostępnością, to już nawet śmieszne nie jest... Dobrze że jakoś mi się nie spieszy z zakupem, bo pewnie bym się zdenerwował.

Ja wszedłem dosłownie z 20 sekund po otrzymaniu maila na stronę i już nie było ;) 

Widzę, że na allegro ludzie kupują Mi 9 nawet po 3800zł, więc nic dziwnego że Janusze wykupują wszystko jak leci ze sklepów. Ehh, co się dzieje z tymi ludźmi, dokąd ten świat zmierza? :D

Widzę, że na allegro ludzie kupują Mi 9 nawet po 3800zł, więc nic dziwnego że Janusze wykupują wszystko jak leci ze sklepów. Ehh, co się dzieje z tymi ludźmi, dokąd ten świat zmierza? default_biggrin.png
Nikt po tyle nie kupił, cena jest taka, aby aukcja nie spadła.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Ludzie sztucznie podwyższają ceny na aukcjach, żeby nie płacić prowizji za ponowne wystawienie ;)

co do "januszy biznesu" to jest ich pełno z tymi mi9-tkami  minimalna cena 2200 i to jak ktoś znajdzie taką za 2200 to okazja :) może skierować uwagę na Vivo X27 Pro ? hmm...

Edited by czarek1212

Wydzieliłem 4 strony wątku niezwiązanego z dyskusją a opierającego się tylko na przesyłkach. Kolejne nieuzasadnione wpisy na temat śledzenia przesyłki w tym wątku będą karane ostrzeżeniem. 

Do śledzenia przesyłki służy obecnie oddzielny wątek:

Koniec ogłoszeń.

• Like 2

Dnia 18.04.2019 o 15:43, galakty napisał:

Mi-Home "ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W DNIACH 18-22.04 ZOSTANĄ ZREALIZOWANE PO 23.04" :) 

Ale to dotyczy wszystkich zakupów u nich, czyli innych telefonów, akcesori itd, lecz nie koniecznie Mi 9.

Ja mam osobiście wrażenie, że jest to błąd systemu. Bądź jest dostępna jedna sztuka i kto pierwszy ten lepszy.

Na chwilę obecną nie jestem w stanie znaleźć ani 1 sztuki Mi 9, a sam poluję na 6/128GB Ocean Blue dla dziewczyny.

z 6/128 wydaje mi się ze ciężko, znów 6/64 jest w miarę dostępny, przynajmniej w punktach stacjonarnych 

Niestety w Łodzi nie mam żadnego pkt. stacjonarnego. Jakieś tam dostawy są planowane na maj, zobaczymy ile sztuk dostarczą.

Syn kupił dziś wersję 64 GB, czarną wsklepie Mi w Galerii Krakowskiej za 1899 zł. Tylko takie były.

Czułem że wkońcu nadchodzi czas zmiany mojego starego telefonu na Xiaomi Mi 9 ale to co sie dzieje z dostępnością tego telefonu to jest jakiś żart i strasznie sie zraziłem do Xiaomi przez to... a szkoda bo na pewno za tą cene nie znajdzie sie lepszego telefonu. 

Wiadomo czy oni planują jeszcze jakieś dostawy tego telefonu, bo miesiąc po premierze a nadal nigdzie go nie ma... ? 

PS. Czuje ze jak wyjdzie flagowiec od Redmi to będzie taka sama sytuacja jak tutaj...

Jak się tak bardzo spieszy - Amazon. 

Bierzesz - zamawiasz - za dzień czy tam dwa-trzy masz... 

Czy w xkom już coś się ruszyło? Czy w dalszym ciągu nic nie wiedzą i cały czas przedkładają terminy?

Nic nie drgnęło... I jak gadałem z gościem ostatnio (ten wcześniejszy mój wpis o rozmowie z nimi) to Pan nieśmiało sugerował ten tydzień, albo po majówce najwcześniej... 

Mi się nie pali... Byle przed 20 maja był... Jak nie będzie, to wycofam kasę i Amazon... 

Edited by JamCiTo

Ja upolowałem na mi home 6/128 ocean blue. Dostałem powiadomienie na maila i od razu zamówilem. Telefon był dwa dni od zamówienia u mnie.

Ja wczoraj do x-kom pisałem i bez wskazania daty. Po prostu, że jak będzie to poinformują o tym.

X-Kom sugeruje cały czas delikatnie koniec Kwietnia/początek Maja. A na mi-home czasem się coś pojawia, ale pewnie tylko kilka szt. i to rozchodzą się dosłownie w sekundy.

Nawet nie sugerują już... Około 16 rozmawiałem z nimi. Najbardziej prawdopodobny jest drugi tydzień maja... ale też gwarancji nie dają. W pierwszym tygodniu maja jak dostaną, to można ogłosić Święto Narodowe :-D

Napisałem dzisiaj maila do mi-home i w ciągu godziny dostałem odpowiedź, że oczekują dostawy która najprawdopodobniej będzie w przyszłym tygodniu. Także trzeba będzie się czaić od poniedziałku

Napisałem dzisiaj maila do mi-home i w ciągu godziny dostałem odpowiedź, że oczekują dostawy która najprawdopodobniej będzie w przyszłym tygodniu. Także trzeba będzie się czaić od poniedziałku
Wszystkim to samo piszą, że w cyklu tygodniowym mają dostawy. Musisz siedzieć i odświeżać stronę to wtedy kupisz. Na powiadomienie mailowe nie ma co liczyć.

PS Czy ktoś widział dostępną/kupił gdziekolwiek wersję lavender?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Lawendowy to będzie złoty Graal... Gdzieś czytałem (nie wiem czy nie na fabrycznym forum), że przymierzają się do wypuszczenia szerszego na sklepy, indyjskie bodaj, od maja/czerwca... 

Edited by JamCiTo

16 godzin temu, rafal_s napisał:

Wszystkim to samo piszą, że w cyklu tygodniowym mają dostawy. Musisz siedzieć i odświeżać stronę to wtedy kupisz. Na powiadomienie mailowe nie ma co liczyć.

PS Czy ktoś widział dostępną/kupił gdziekolwiek wersję lavender?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

A ja się z Tobą nie zgodzę. Dzisiaj jakoś po godzinie 11 dostałem powiadomienie o dostępności wersji 6/128 Piano Black, wszedłem, zamówiłem. Przesyłka już jest gotowa do odbioru przez kuriera :) ale przyznam szczerze, że polowałem długo i zawzięcie, nie było lekko.

mi-home.jpg

Myślę, że kolega miał coś innego na myśli. Maile przychodzą z dosyć dużym "rozstrzałem" czasowym i jedni dostają od razu a inni np. godzinę później, gdy już i tak nie ma po co wchodzić na stronę bo wiadomo że cała dostawa 5 sztuk się rozeszła.
Ja przykładowo dzisiaj powiadomienia nie dostałem w ogóle, mimo że się zapisywałem.

• Like 1

U mnie też nie było powiadomienia, a odświeżać co 5 minut przed nie będę (i tak bym nie zdążył). 

EDIT: dostępne są czarne 6/64, ale wysyłka po 30.04 więc nie zamawiam, może ktoś inny przeczyta i zdąży.

Edited by galakty

no jak maja byc dostepne telefony jak kupuja po kilka sztuk na raz i sprzedają na olx-e po 2350 w promocji! :) przed chwilą widziałem takie ogłoszenie,szanujcie sie i nie nabijajcie kasy tym "januszom biznesu"

Edited by czarek1212

15 godzin temu, czarek1212 napisał:

no jak maja byc dostepne telefony jak kupuja po kilka sztuk na raz i sprzedają na olx-e po 2350 w promocji! :) przed chwilą widziałem takie ogłoszenie,szanujcie sie i nie nabijajcie kasy tym "januszom biznesu"

A to nie można kupić kilku sztuk? Jak ktoś chce to czemu nie? Sam kupowałem kilka od razu.

Guest
This topic is now closed to further replies.