Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, zalezi napisał:

W RTV euro AGD są Ocean Blue 64 GB dostępne.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Chyba jakiś błąd, bo wczoraj zarezerwowałem dwa 6/64 i niestety, oba są w czasie kompletowania zamówienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczułem się zmotywowany do wykonania telefonu do xkom przed chwilą. Sprawa wygląda następująco. Ja zamówiłem tą wersję co kolega wyżej napisał 6/128 niebieską 15 marca. Jeszcze nie przydzielono telefonu do mojego zamówienia, ale mają cotygodniowe dostawy od producenta i dostawa na ten tydzień jeszcze nie doszła. Spodziewają się dostawy przed końcem tygodnia.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informację, że moja rezerwacja na Niebieską MI9 128GB została dzisiaj wysłana do sklepu Euro RTV w Toruniu. Z racji tego, że kupiłem już inny telefon i tym samym zrezygnowałem z kupna MI9 jak ktoś ma ochotę to zapraszam na priva i może odebrać ją za mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, P4tR0L napisał:

128GB niebieski pojawił się w Euro z dostawą nawet na jutro. Klepnąłem sobie i niby jest już w drodze do sklepu. Termin dostawy: czwartek.

Zobaczymy :) Mam 3 sztuki w różnych sklepach, zobaczymy który będzie pierwszy :D

RTV euro AGD ? Sprawdzam co pół godziny i nie ma, jest tylko wersja czarna i to nie cały czas. Dzwoniłem przed chwilą i nie mają

Edytowane przez Patruu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...