Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, JamCiTo napisał:

A to spokojnie... 

Jest nas co najmniej dwóch ;-)

 

 

Ja się stresuję, bo to ma być prezent dla Żonki na urodziny... Dlatego x-kom ma czas do 20tego maksymalnie... 

Miejmy nadzieję, że małżonka dostanie prezent w terminie :) Kolejna dostawa już niebawem.. czas pokaże. Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech kupują ile wlezie... Ja już miałem kilka szansa na kupno piano-black 128 w mi-store w Katowicach(w środę mieli dość sporo jeszcze sztuk) albo na mi-store, tylko ciągle rozważam kupno. Śmieje się z tych co powystawiali drożej niż ceny w sklepach. Będą musieli po prostu obniżyć cene, bo kto normalny kupi przez allegro od handlarza skoro za taką samą cenę będzie miał w sklepie lub w mi-store... Teraz będzie taka sama akcja z niebieskimi wersjami jak z czarnymi z miesiąc temu, radzę poczekać na spokojnie jak ktoś nie choruje na kupno aż tak bardzo.

Edytowane przez marcelk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Ale w przypadku gdy masz zamówienia w trzech sklepach, to zawsze masz większe prawdopodobieństwo że gdzieś w końcu go odbierzesz. 

Piszą niby dostawa do ciebie pojutrze, euro i x- kom informowali że nie wiedzą kiedy dostarczą towar do ciebie. Media expert podaje konkretnie termin, ale może to kolejny chwyt marketingowy. Kasę mam w portfelu, tak więc żal nie powiedzieć " SPRAWDZAM ". ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś się zastanawiał jak to wygląda w media expert po zamówieniu, to ja zamawiałem wczoraj, z opcją dostawy we wtorek (była możliwość wyboru poniedziałku za 19zł). I przed chwilą dostałem takiego maila, więc wszystko powinno sprawnie dojść:

Twoje zamówienie o numerze XXXXXXXXXXXXX zostało spakowane i jest już gotowe do wysyłki.

 

Napiszemy do Ciebie ponownie, gdy zostanie wysłane.

Ponad 90% zamówień dociera do naszych klientów w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania tej wiadomości.

 

 

edit. Oczywiście dotyczy modelu 128. 

Edytowane przez erestor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem wczoraj w media expert , ale z opcją odbioru w markecie. Dostałem tylko potwierdzenie zamówienia i w drugim mail kupon zniżkowy na etui w związku z zakupem smartfona. Jutro zobaczymy czy będzie do odbioru.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...