Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Muzyk napisał:

a ja wam powiem ze ciesze sie ze mi w euro nie pyklo, dzieki temu mam tak jak chcialem Ocean Blue ;)

No akurat posiadanie Mi-Store w swoim mieście w tym przypadku to zbawienie. Jak widać mają odwrotną politykę co większość firm, w sensie: salon > sprzedaż internetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rafael93 napisał:

Ja zamawiałem w euro 2 maja z rana. 

Trzymam kciuki abyś się załapał jak najszybciej! :)

Dowiedziałem się od X-Kom, że wszystkie Ocean Blue zostały już przypisane i od teraz Xiaomi będzie regularnie dostarczać kolejne sztuki raz w tygodniu, więc kolejna dostawa za 7 dni. Podobno mają jeszcze parę czarnych sztuk. Ja jednak czekam na swój niebieski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dzień dobry,

Mi 9 Lavender  planowany jest w kolejnych miesiącach.

Producent zdecydował na polski rynek doręczyć ten kolor w późniejszym terminie.

Data dostawy nie została jeszcze wyznaczona."

Równie dobrze może w ogóle nie być...

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie którzy twierdzicie że odebraliście dziś smartfony z Euro, dzwoniłem na infolinie i twierdzą że nie mieli dzisiaj żadnych dostaw Mi9 i nie było ani jednej sztuki więc z czego Wam niby wydali?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt tutaj nie pisał że odebrał, tylko że otrzymano mailowe potwierdzenie dostawy i możliwości zakupu w sklepie stacjonarnym. Ja też takiego maila dostałem, ale dziś nie miałem czasu podjechać, może jutro się uda. Nie znaczy to że nie masz racji, może to być pomyłka i na miejscu okaże się że towaru nie ma (nie byłaby to pierwsza taka akcja w przypadku tego sklepu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam do odstąpienia - aktualna rezerwacja na Mi9 6/128GB Piano Black Gotowe do odbioru w EuroRTVAGD w Chorzowie ;)[ważna do jutra]

12 godzin temu, eNse napisał:

Panowie którzy twierdzicie że odebraliście dziś smartfony z Euro, dzwoniłem na infolinie i twierdzą że nie mieli dzisiaj żadnych dostaw Mi9 i nie było ani jednej sztuki więc z czego Wam niby wydali?


Przecież się reklamowali, że odbiór nawet 4 maja (w niektórych sklepach), czyli dostawę mieli 30 kwietnia lub 2 maja...
Ja miałem info, że 4 maja opuściła Magazyn i jest w drodze do sklepu stacjonarnego.

Edytowane przez K4r0lSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, P4tR0L napisał:

Dowiedziałem się od X-Kom, że wszystkie Ocean Blue zostały już przypisane i od teraz Xiaomi będzie regularnie dostarczać kolejne sztuki raz w tygodniu, więc kolejna dostawa za 7 dni. Podobno mają jeszcze parę czarnych sztuk. Ja jednak czekam na swój niebieski :)

Nie wszystkie, dzisiaj dzowniłem do x-komu i powiedzieli mi ze moje dalej oczekuje na przypisanie (ocean blue), zamowione ponad miesiac temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, macmathys napisał:

Czy ktoś z osób, którym nie anulowano zamówienia z czwartku może już odebrał rezerwację w Euro RTV?
Ja będę pewnie dziś wieczorem lub dopiero jutro, jestem ciekawy czy faktycznie telefon będzie na miejscu czy pojadę na darmo emoji4.png.

Mi nie anulowano, ale również nie dostałem maila żeby coś na mnie czekało do odbioru.. Jeśli nie dostałeś również to nie ma raczej po co jechać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mi nie anulowano, ale również nie dostałem maila żeby coś na mnie czekało do odbioru.. Jeśli nie dostałeś również to nie ma raczej po co jechać 

Dostałem, dostałem i myślałem że wszyscy którym nie anulowano też dostali, ale jak widać myliłem się.

Moje pytanie zatem było skierowane do osób, które dostały zaproszenie do odbioru w sklepie. Pytam bo obawiam się, że to może być błąd systemu - złożyłem zamówienie o 22:28 a o 22:29 dostałem potwierdzenie że tel został wysłany do sklepu .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aww napisał:

Nie wszystkie, dzisiaj dzowniłem do x-komu i powiedzieli mi ze moje dalej oczekuje na przypisanie (ocean blue), zamowione ponad miesiac temu...

Oczywiście chodziło o wszystkie sztuki, które dostali w pierwszej dostawie. Mi odpisali wczoraj późnym wieczorem, że mają nadzieję, ze z dostawy przyszłym tygodniu moje zamówienie się załapie.. Już mam coraz mniejszy hype na ten telefon po prawie dwumiesięcznym czekaniu, więc się nie napalam :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam planowałem kupić drugiego mi 9 dla brata, na 18 ale przez te jaja z dostępnością tego telefonu, to mu podziękowałem i kupiłem o 170 zł droższego black shark 2 8/128 Gb z oficjalnej strony - 2 dni temu z promocji za 479 EURO + słuchawki + etui+ szkło i wyszło mi 2172,56 zł.

Edytowane przez Aopolods
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, eNse napisał:

To ja nie wiem na jakiej zasadzie rozdzielają telefony, skoro zamówiłem 2 maja z rana a przede mną mają osoby które zamówiły 2 maja wieczorem nawet :blink:

Nie maja. To nie oficjalny sklep. Lecą jak im się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, eNse napisał:

To ja nie wiem na jakiej zasadzie rozdzielają telefony, skoro zamówiłem 2 maja z rana a przede mną mają osoby które zamówiły 2 maja wieczorem nawet :blink:

Ja też jeszcze dwóch sztuk nie odebrałem, a pisałem jako pierwszy 2 maja rano o dostępnych w euro :). Status od drugiego mi się nie zmienił wcale. 

Edytowane przez Rafael93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie był drop na mi-home.pl i kupiłem piano black 128GB :OO Trafiłem tak o, odświeżyłem bez żadnego emaila ani nic xD

//Edit:
Cały czas jest dostępny :-))

Edytowane przez Karll
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=59081]Rafael93[/mention] ja i dwóch znajomych zaraz po Twoim poście zamówiliśmy i też nic.. Też mi się nie chce wierzyć w te zrealizowane zamówienia już

 

 

Nie mam pojęcia dlaczego część anulowano (nawet tych wcześniejszych niż np. moje). Na pewno niedługo będą ponownie, pozostaje czekać lub polować w innych sklepach. Mnie akurat bardzo zależało na Euro z racji posiadania sporej ilości kart podarunkowych które musiałem wykorzystać żeby mi nie przepadły. Tym bardziej się cieszę że się udało .

 

 

 Tak zostawiam dla niedowiarków .

 

084a6392180ab915945e525354b8182e.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...