Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, jakubdev napisał:

Nie ma to takiego ogromnego znaczenia. Pracuję w nie autoryzowanym sklepie Apple. Wszystkie gwarancje są tego samego dnia zawożone do autoryzowanego sklepu Apple .Pierwszy rok i tak jest bezpośrednią gwarancją producenta, nie sklepową. 

Racja ale po co zie męczyć? Skoro jest oficjalny sklep z telefonem z polskiej dystrybucji to nie widzę sensu brać czegokolwiek z tych sklepów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , też dorwałem się do tego telefonu z rtv euro agd z tym że brałem raty, nie przekierowało mnie do wniosku a dostałem maila z m.in. taką treścią:

Przystępujemy do weryfikacji możliwości sprowadzenia produktu. 
Zwykle realizacja tego typu Zamówień zajmuje nam około 3 dni roboczych. 
Po skompletowaniu Zamówienia wyślemy do Ciebie link do wypełnienia wniosku kredytowego. 

 

Czy to oznacza że faktycznie mają na stanie te telefony? Czy może dopiero będą sprawdzać czy da sie sprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ziemowit24 napisał:

Produkt sprowadzamy na indywidualne zamówienie od dostawcy. Po skompletowaniu wyślemy e-mail z możliwością wyboru terminu dostawy.  RTV Euro AGD więc nie wiem czy mają na stanie 

Dostawca ma, oni nie. We wtorek widniała opcja dostawy na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się przesiadłem z Mi6 na Mi8 Pro, a teraz na Mi9 

I uczciwie powiem, że zamiast Mi8 Pro wolałbym Mi6, ale.. Mi9 Gniecie wszystko. 

Świetny telefon, kupiłem nowke sztukę. 

Dużo bardziej dopracowany od Mi8 Pro. 

 

Mega zaskoczyła mnie bateria, która jest zdecydowanie na plus. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zadzwoniła wczoraj miła Pani z X-kom i poinformowała mnie, że po majówce będzie pierwsza dostawa do nich, ale nie wie czy się załapię na pierwszą turę gdyż mają dużo zamówień. Później będą mieli już regularne dostawy cotygodniowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, witek_77 napisał:

Do mnie zadzwoniła wczoraj miła Pani z X-kom i poinformowała mnie, że po majówce będzie pierwsza dostawa do nich, ale nie wie czy się załapię na pierwszą turę gdyż mają dużo zamówień. Później będą mieli już regularne dostawy cotygodniowe. 

miałem to samo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Muzyk napisał:

2 mają po 22 jak pojawiły się ponownie...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Ja jakoś o 10 rano także mi może nie anuluja 

20 minut temu, Muzyk napisał:

2 mają po 22 jak pojawiły się ponownie...

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 

Ja jakoś o 10 rano także mi może nie anuluja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up no risk no fun.
W bestcena a jest dwa lata rękojmi. Chyba nie odróżniasz gwarancji od rękojmi. Będziesz miał telefon np na Indonezję przeznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dyzson napisał:

Mi euro anulowało rezerwację niebieskiej 64 GB wersji, nie wiem jak wy, ale ja pitole czekanie i zamawiam w bestcenie. Roczna gwarancja producenta i tak nie robi mi zbyt wielkiej różnicy..

Kiedy zamawiałeś? 

Ja swoje dwie sztuki zamówiłem 2 maja z samego rana, tak jak pisałem wiadomość o dostępności, jakoś godzina 9 rano. Do tej pory mi nie anulowali ale też status się nic nie zmienił. Nadal jest kompletowanie zamówienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...