Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dyzson napisał:

Szał ciał. A tak serio, to Mi 9 póki co nie ma konkurencji w swojej cenie, więc nic dziwnego.
Na chwilę obecną to piekielnie opłacalny telefon, a że w Polsce zarabia się jak się zarabia, to tym bardziej potęguje popyt.

Tu nie chodzi o popyt, tylko o podaż. Nawet w Chinach tego telefonu jest mało (na GearBest widziałem, że nie było możliwości kupna kilka dni temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Reytgarr napisał:

Nie wiem jak na stronie, ale sprawdzałem tracking i już wczoraj zostało wysłane (InPost) i z rana koło 10 dostałem smsa, także po szkole lecę odebrać :D

Czyli tylko ja zostałem zrobiony bez mydła. Od wczoraj od 15 status to odbiór wpłaty własnej. Dopiero dziś od 10:30 jest kompletowanie i stoi dalej... Nie doczekam się jednak w tym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dyzson napisał:

Ci co chcieli czarnego to już go zapewne mają. No chyba, że bardzo polują na wersje 128, a na niebieskiego nadal czeka dużo ludzi.

Też czekałem ale moim zdaniem jes to za słaby argument by czekać aż tyle na pojawienie się go na stanie. 

Dostałem informację iż mój już jest w drodze. O 12:13 Mi Home przygotował zamówienie i podobno już wysłali. Czekam na aktualizację statusu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila z mi-home, może z 10 sekund po jego otrzymaniu dodałem Mi9 do koszyka i już otwierałem szampana, gdy..
No właśnie, dojechałem do płatności i coś takiego.
Dramat, zaczyna mnie to już wkurzać co raz bardziej.

Bez tytułu.png

Kolega natomiast zdążył opłacić i dostał maila że produkt jest niedostępne a pieniążki z konta zabrało ;)

Edytowane przez eNse
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jakubdev napisał:

Na allegro jest za 2069zł wersja 6/128gb ocean blue. Sklep na allegro nowmobile, lecz ich strona to dragonist.pl. Na ceneo dobre opinie.

Oczywiście bez gwarancji od Xiaomi. Lepiej wyłapać na Mi-Home lub Mi-Store. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ThreeDog napisał:

Oczywiście bez gwarancji od Xiaomi. Lepiej wyłapać na Mi-Home lub Mi-Store. 

Nie ma to takiego ogromnego znaczenia. Pracuję w nie autoryzowanym sklepie Apple. Wszystkie gwarancje są tego samego dnia zawożone do autoryzowanego sklepu Apple .Pierwszy rok i tak jest bezpośrednią gwarancją producenta, nie sklepową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...