Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

13:05 był dostępny, sprawdzałem w trybie incognito 
To chyba udostępniają losowo wybranym przeglądającym, bo ja też sprawdzałem w incognito na tel i na kompie o 12.56 i potem też kilka razy. Dramat jakiś z tą dostępnością, to już nawet śmieszne nie jest... Dobrze że jakoś mi się nie spieszy z zakupem, bo pewnie bym się zdenerwował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na allegro ludzie kupują Mi 9 nawet po 3800zł, więc nic dziwnego że Janusze wykupują wszystko jak leci ze sklepów. Ehh, co się dzieje z tymi ludźmi, dokąd ten świat zmierza? default_biggrin.png
Nikt po tyle nie kupił, cena jest taka, aby aukcja nie spadła.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydzieliłem 4 strony wątku niezwiązanego z dyskusją a opierającego się tylko na przesyłkach. Kolejne nieuzasadnione wpisy na temat śledzenia przesyłki w tym wątku będą karane ostrzeżeniem. 

Do śledzenia przesyłki służy obecnie oddzielny wątek:

 

Koniec ogłoszeń.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułem że wkońcu nadchodzi czas zmiany mojego starego telefonu na Xiaomi Mi 9 ale to co sie dzieje z dostępnością tego telefonu to jest jakiś żart i strasznie sie zraziłem do Xiaomi przez to... a szkoda bo na pewno za tą cene nie znajdzie sie lepszego telefonu. 

Wiadomo czy oni planują jeszcze jakieś dostawy tego telefonu, bo miesiąc po premierze a nadal nigdzie go nie ma... ? 

 

PS. Czuje ze jak wyjdzie flagowiec od Redmi to będzie taka sama sytuacja jak tutaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie drgnęło... I jak gadałem z gościem ostatnio (ten wcześniejszy mój wpis o rozmowie z nimi) to Pan nieśmiało sugerował ten tydzień, albo po majówce najwcześniej... 

Mi się nie pali... Byle przed 20 maja był... Jak nie będzie, to wycofam kasę i Amazon... 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem dzisiaj maila do mi-home i w ciągu godziny dostałem odpowiedź, że oczekują dostawy która najprawdopodobniej będzie w przyszłym tygodniu. Także trzeba będzie się czaić od poniedziałku
Wszystkim to samo piszą, że w cyklu tygodniowym mają dostawy. Musisz siedzieć i odświeżać stronę to wtedy kupisz. Na powiadomienie mailowe nie ma co liczyć.

PS Czy ktoś widział dostępną/kupił gdziekolwiek wersję lavender?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rafal_s napisał:

Wszystkim to samo piszą, że w cyklu tygodniowym mają dostawy. Musisz siedzieć i odświeżać stronę to wtedy kupisz. Na powiadomienie mailowe nie ma co liczyć.

PS Czy ktoś widział dostępną/kupił gdziekolwiek wersję lavender?

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

A ja się z Tobą nie zgodzę. Dzisiaj jakoś po godzinie 11 dostałem powiadomienie o dostępności wersji 6/128 Piano Black, wszedłem, zamówiłem. Przesyłka już jest gotowa do odbioru przez kuriera :) ale przyznam szczerze, że polowałem długo i zawzięcie, nie było lekko.

mi-home.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kolega miał coś innego na myśli. Maile przychodzą z dosyć dużym "rozstrzałem" czasowym i jedni dostają od razu a inni np. godzinę później, gdy już i tak nie ma po co wchodzić na stronę bo wiadomo że cała dostawa 5 sztuk się rozeszła.
Ja przykładowo dzisiaj powiadomienia nie dostałem w ogóle, mimo że się zapisywałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, czarek1212 napisał:

no jak maja byc dostepne telefony jak kupuja po kilka sztuk na raz i sprzedają na olx-e po 2350 w promocji! :) przed chwilą widziałem takie ogłoszenie,szanujcie sie i nie nabijajcie kasy tym "januszom biznesu"

A to nie można kupić kilku sztuk? Jak ktoś chce to czemu nie? Sam kupowałem kilka od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarek1212 jak najbardziej tak przeczytałem. Wynika z niego, że masz żal do osób, które kupują po kilka sztuk, a z jakiego powodu to już nieistotne. Czy sprzedają drożej czy nie, ich sprawa. Do tego udzieliłeś rady innym, aby nie kupowali od takich osób. Czy czegoś jeszcze nie zrozumiałem? :P

Oczywiście żartuje w sobotni poranek, ale widziałem też kilka ogłoszeń na olx  ze cenami 1700zł, 1800zł za wersje piano black 64GB. Więc nie wszyscy sprzedają aby januszyć. 

Też kupiłem kilka sztuk, też na sprzedaż i nie jest mi z tym źle. Ci co kupili byli zadowolenie bo mieli od ręki, kiedy inny ciągle czekają. Fakt, nie dawalem cen z kosmosu, raczej symboliczne podwyżki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...