Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, JamCiTo napisał:

Pro info:

Mi-home nie wie kiedy będą 6/128 niebieskie dla nowych klientów... 

 

Screenshot_2019-04-11-12-13-07-604_com.android.chrome.png

xkom ponoć mówi, że jakaś dostawa ma ruszyć po 15... ale wątpię, bo Euro mi dziś odpisało, że nie mają wiedzy o żadnej dostawie w najbliższych dniach... ta sprzedaż to ewenement haha... w obecnych czasach logistyki :) masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić że ciężko go kupić gdyż cena za te parametry jest atrakcyjna. Jak kupowałem swój egzemplarz to w MiHome mi mówili że takiego szału na żaden model tej firmy jeszcze nie mieli. Nie wiem ile w tym prawdy ale nawet z zagranicy u nas kupują bo taniej.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że sklep działa słabo. Można powiedzieć, przeciętnie. Myślę, że to dlatego, że nie spodziewali się takiego bum na mi9, choć z drugiej strony nie ma się co dziwić. Za 2k mam kozackiego ciaoma. Też długo czekałem na swoją sztukę i się doczekałem. Cierpliwości Panowie ;) opłaca się czekać ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, djseba3 napisał:

Przewidujecie że w ciągu najbliższych dwóch tygodni będzie dostępny 6/128gb za 2k ? Pytam bo na tą chwilę mogę kupić czarną 6/128 za 2250zł z wysyłką w 24h

 

W przyszłym tygodniu może xkom ruszy i euro. Nie przepłacaj... Chyba nie warto :) i za 2250 to wersję 64GB latają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz będziecie wklejać screeny z tego gdzie czyj telefon jest i kiedy odbiór? Macie po 10 lat? tu jest mowa o dostępności Mi9 w sklepach, a nie gdzie i kiedy i czy już dotarł. Admina proszę o usuwanie postów niezgodnych z tematem. Na 10 stron może kilka postów przydatnych informacji.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, karol464 said:

Też przed chwilą dzwonił x-com odmówiłem rezerwacje. Podawali początek maja ale Pani nie mogła zagwarantować że faktycznie telefony beda.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Ja zamawiałem w X-kom 17.03, 05.04 anulowałem 05.04 po złożeniu zamówienia na mi-home, 09.04 odebrałem Mi9 z Mi Store...

Edytowane przez Soplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.04.2019 o 17:44, gore2kill4 napisał:

Wczoraj był dostępny w mi.home online. Udało mi się zamówić niebieski 128. Po przyjściu powiadomienia 20 min i już nie było. 2 razy tak przegapiłem.

Ja już dwa w koszyku niebieskie miałem, wybierałem sposób dostawy, no i ch..

Wie ktoś może kiedy pojawi się znów w mi-home? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nowy na forum. 

Właśnie udało mi się zamówić 6/64, trochę ubolewam nad tym 64 ale powinno wystarczyć a przesiadam się z LG G4 ;-)

PS: Za ile mogę puścić takiego LG G4 mam go od nowości, jakieś 3-4 lata. Szkło (ekran) w stanie za***istym, cała reszta ślady użytkowania dość widoczne no i bateria o kant d*py ogólnie telefon nadal dobrze się sprawuje, z 300zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dulczas napisał:

Witam, nowy na forum. 

Właśnie udało mi się zamówić 6/64, trochę ubolewam nad tym 64 ale powinno wystarczyć a przesiadam się z LG G4 ;-)

PS: Za ile mogę puścić takiego LG G4 mam go od nowości, jakieś 3-4 lata. Szkło (ekran) w stanie za***istym, cała reszta ślady użytkowania dość widoczne no i bateria o kant d*py ogólnie telefon nadal dobrze się sprawuje, z 300zł?

G4 podobnie jak G3 cierpią na wadliwe układy Emmc. Sprzedaj to ustrojstwo jak najszybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...