Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie powoli pojawiają się Janusze biznesu na olx z mi9  "okazje" takie że tylko brać
No rozumiem gonić 100-200 drożej ale 400-500 ? To nie Janusze lecz przedsiębiorcy...

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, palibrzuch napisał:

Ja też zamówiłem 28 i ciągle jest kompletowanie ;(



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

u mnie to samo ;] tyle że ja za pobraniem zamówiłem a tutaj kolega z odbiorem osobistym w mihome może tutaj jest różnica ;]

Edytowane przez eject
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja miałem z odbiorem osobistym to mi pisali wiadomość, że nie można osobiście odebrać i zmienili mi na wysyłkę.

Napisałem do nich, to odpisali:

Dzień dobry,

Zaledwie kilka sztuk było dostępnych w sklepie stacjonarnym.

Pozdrawiamy

Biuro Obsługi Klienta



Tylko ja zamówiłem go 28go, 30s po tym jak się pojawił na stronie ;) widocznie byli szybsi ;)

Poczekam w sumie jeszcze trochę, przecież od tych debili z alledrogo nie będę przepłacał, no i potrzebuję pełnej fv 23% :)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z xkom zrezygnowałem bo żadnej gwarancji nie dali, że w pierwszej turze się załapię bo tyle osób podobno zamówiło ;)

Tu przynajmniej pewne jest, że wyślą. Zasadniczo mam jeszcze miesiąc na kupno bo zmieniam robotę i w nowej służbowego nie będzie ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie postanowiłem, że jutro około 18 zadzwonię do x-kom i jak dalej nic nie będą wiedzieć to rezygnuję u nich:) Chciałbym już mieć mi9 i przez to czekanie przychodzą mi głupie myśli o p30 pro i s10plus xD a nie chce tyle wydawać bo wolę sobie coś jeszcze kupić fajnego bo racjonalnie rzecz biorąc mi9 będzie dla mnie ideałem takim jak był mi8. Często sobie filmiki z wakacji renderuję w telefonie(beka z typa, a mam sony vegas na kompie z jakiejś promocji), a zdjęcia i tak jak chce mieć piękne to sobie robie canonem i potem bawię się w obróbkę o ile tego potrzeba bo w większości wystarcza mi odpowiednie wykadrowanie i ewentualnie poprawa polaryzacji czy tam widoczności bo lubię "dalekie obserwacje" i żyjątka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W x-kom są zupełnie niewiarygodni! Dostałem od nich 2 terminy i żaden nie bym prawdziwy na koniec dostałem info, że dostawa w kwietniu ale na zapytanie czy w pierwszej połowie czy drugiej otrzymałem wymijającą informacje. Zamówiłem w mi-home.pl i... na drugi dzień telefon miałem w domu.

Współczuję tym co wpłaci kasę i nadal czekają.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

38 minut temu, emarcin napisał:

W x-kom są zupełnie niewiarygodni! Dostałem od nich 2 terminy i żaden nie bym prawdziwy na koniec dostałem info, że dostawa w kwietniu ale na zapytanie czy w pierwszej połowie czy drugiej otrzymałem wymijającą informacje. Zamówiłem w mi-home.pl i... na drugi dzień telefon miałem w domu.

Współczuję tym co wpłaci kasę i nadal czekają.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

tyle że Mi-Home to główny sprzedawca, więc to oni pierwsi dostają przesyłki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać na miho są lepsi i gorsi ;)

Ja zamówiłem 28go i cisza. Oby w środę dostali i przesłali dalej ;) hajs w kopercie na kuriera już czeka ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Ta, w mihome dzisiaj byłem bo widziałem, że mi9 jest na wystawce to powiedzieli mi, że dostawy mają "cały czas", ale telefony na razie przeznaczone są do osób z "listy", a kiedy będą dostępne do normalnej sprzedaży to nie mają pojęcia. 
To mają w gablocie i nie chcą sprzedać?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stere0 [mention=38620]zsiewicz[/mention] @ zapiszcie się na listę w mi-home w takim razie.

[mention=36684]palibrzuch[/mention] nie ma lepszych gorszych. Jest po prostu ogromny popyt. Byla krótka sprzedaż internetowa. Ci to zdążyli około 10:00 rano dostali tak jak ja. A dla niektórych po prostu nie starczyło i dostawy są codziennie. Ja jestem z Warszawy zadzwoniłem tam i wieczorem odebrałem w pt 29.03, według informacji które mi udzielono w zeszłym tygodniu od jutra mają być rozsyłane telefony te zamówione z terminem wysyłki 3 kwietnia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mieszkam w wawie i jak już udało mi się dodzwonić to dostałem info, że nie ma szans odebrać osobiście. 28go tak jak pisałem akurat miałem tel w ręku i po 30s od pojawienia się na stronie był już kupiony z opcją odbioru osobistego. Dostałem info od sklepu, że nie mogę odebrać i zmieniono mi na wysyłkę.

Jednak są lepsi i gorsi ;) może jak to było w jakiejś komedii "moje pieniądze im śmierdzą ;)"

Sklep działa internetowy dziwnie. 25go z wyprzedaży kupiłem powerbank 20000 i już dawno jest u mnie w domu a cały czas jest kompletowanie zamówienia i fv do tej pory nie otrzymałem. Pisałem do nich to twierdzą, że mają opóźnienia w systemie ;)



Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jasne. Ja u nich 3 rzecz kupiłem i wszystko ok. Nie wiem z czego to wynika. Na pewno jak będzie na stock mi 9 nie będzie problemu. Teraz jest zamieszanie. Mnie się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kamilo napisał:

 

tyle że Mi-Home to główny sprzedawca, więc to oni pierwsi dostają przesyłki

A kto Ci powiedział, że to główny sprzedawca? Oficjalnych równorzędnych dystrybutorów jest dwóch, jeden z nich zamówił więcej, albo miał mniejszy popyt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@losmarte @zsiewicz abc data jest oficjalnym dystrybutorem xiaomi i ściśle współpracują, a może i to spółka córka prowadzi mi home w wersji internetowej i mi store jako stacjonarne. Pozostałe sklepy również współpracują z abc data takie jak media expert czy xkom, euro RTV, ale nie są tak ściśle powiązane jak mihome internetowe i mi store stacjonarne więc mają gorsza dostępność telefonów bo priorytet ma mihome i mistore (jeden pieron to ta sama firma prowadzi). Powie Ci to wujek google oraz na infolinii choćby xkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to nie wina X-Komu że nie mają telefonu. Kupuję tam od wielu lat i nigdy problemu nie było, po prostu dostawa Mi 9 jest kiepska i Mi-Home zapewne bierze priorytet. X-kom mógł mieć obiecanych X telefonów ale potem okazało się że ich nie będzie i teraz mają problem. Przecież nie napiszą "zabrali nam telefony". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...