Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi



 
A dlaczego jestem zły na naszych ? dostałem maila z godziny 10-30 że o 10-00 rozpoczyna się sprzedaż mojego telefonu i co? było już pozamiatane.


Kolega trochę dodaje od siebie bo dzisiejsza sprzedaż rozpoczęła się około godziny 10:02 a zakończyła ok. godziny...10:40.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze na wersję 128 GB lavender Violet to chyba będę musiał poczekać ze 2 miesiące...
Ogólnie w kwestii fioletowej to jest problem. Jej produkcja jest śmiesznie mała na cały świat, więc wyrwać ją czy w Polsce, czy gdzieś zza granicy nie będzie czymś prostym.
Też myślałam nad tym wariantem kolorystycznym, jednak jak usłyszałam jaki jest nakład tych fioletowych, to zrezygnowałam i cieszę się od dziś niebieskim:) Bo Xiaomi już nie pierwszy raz tak robi - wydają jakiś kolor jako "pełnoprawna" wersja kolorystyczna, a tak naprawdę okazuje się ona widmem...

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Steller napisał:

Zamówiłem o 10:03 i też mam status, że jest kompletowane, ale wątpię, żeby doszło na jutro, nie wiem, oba zamówienia wybrałem za pobraniem (mi home i x-kom), więc po prostu zrealizuje to, które zostanie wysłane szybciej :) Możliwe, że właśnie Xiaomi woli przyciągnąć klientów do siebie, dając ograniczone sztuki swoim kontrahentom, przez to, że zapewne nie spodziewali się tak dużej sprzedaży (lub nie daje ich w ogóle)

 

9 godzin temu, stereo0 napisał:

taka sama taktyke przybralem. Kto wygra ten otrzyma moje pieniądze ;p

Tylko dlaczego się potem dziwicie, że tyle trzeba czekać? Niech każdy pomyśli jak Wy i nagle robi się 2x tyle zamówień, z czego połowa fikcyjna :) Taks się kończy myślenie wyłącznie o sobie.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, weah napisał:
Liczy się kolego fakt lipnego wysyłania maili po czasie i na tym skończę    

 Czyżby?

 8538222737375416e30dcbcf1ef561a2.jpg 

Niektórzy mieli jeszcze wcześniej, a niektórzy... później z różnych pewnie przyczyn. Być może Twój serwer pocztowy nieprzepuścił od razu tej wiadomości.

10 godzin temu, Antyhaker napisał:
 Taks się kończy myślenie wyłącznie o sobie.

Tak się kończy niedotrzymywanie terminów... Sorry 1,5 miesiąca na zamówienie z x-kom nie mam zamiaru czekać, pojawiła się realna szansa na wcześniejszą dostawę i tyle

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up dostałem info z Arkadii Warszawa (telefon do sklepu 884215540). Jestem na liście i 2, 3 kwietnia mam odebrać. Wg informacji Pani nie będzie innej wersji jak niebieska 6/128 Gb, nie będzie problemu z odbiorem jak jestem na liście. Chciałem czarny 6/64. W sumie może być. Potwierdziłem odbiór i czekam na info. Zycie pewnie i tak napisze swój własny scenariusz.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie do wszystkich dzwonią a u mnie cisza... Zastanawiające jest dlaczego do mnie nikt nie dzwoni zarówno z x-kom jak i Mi Store Arkadia gdzie mam zamówienia.

Jak dalej będzie taki cyrk to niestety ale chyba zrezygnuje z Mi9 i dołożę do P30.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Sorry 1,5 miesiąca na zamówienie z x-kom nie mam zamiaru czekać, pojawiła się realna szansa na wcześniejszą dostawę i tyle.


No sorry, ale mnie jako konsumenta to nie interesuje. Robisz fikcyjną kolejkę oczekujących i tyle.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bacy napisał:

@ernet Tyle że na amazonie nie masz wersji 128gb. :/

To prawda, jednak może nie wszyscy tyle potrzebują...:-)

3 minuty temu, rakers napisał:

Etui w niebieskim jest przyciemniane. Aparat wystaje.

@up fajnie ale FVAT nie weźmiesz więc ... Ile ty zapłaciłeś a ile ja. Bezcenne.

 

 

 

Jeśli to do mnie z tym VAT, to oczywiście go zapłaciłem ,co jest widoczne na fakturze, która otrzymałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...