Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, zsiewicz napisał:

Jak mozna wybrac odbior w salonie? Mam tylko inpost i fedex :/

Chyba już nie można, na początku też mogłem wybrać odbiór osobisty

 

26 minut temu, sp4ubw napisał:

Cały czas dostępne tylko ich nie ma. Dostawa za tydzień. Słaba ta sprzedaż.

Wydaje mi się, że to i tak będzie najszybsza opcja dostawy, spośród innych sklepów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=12480]sp4ubw[/mention] z oficjalnej dystrybucji? Jeżeli tak to gdzie można kupić od ręki? Konkrety poproszę.

Edit:

Na mi-home już wszystko wyprzedane oczywiście nie wiem ile sprzedali ale poszło w 40 minut.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mamy rozwiązanie zagadki "Wszystkie egzemplarze Mi 9 wyprzedały się w jeden dzień!". Nic dziwnego skoro rzucili pięć sztuk :D 

Trochę parodia z tą dostępnością, no ale trudno. Ja i tak czekam na OP7 i kolejnego Mixa żeby zdecydować czy zmieniam Mi 8.

Edytowane przez galakty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mi mi-store zamówiłem. Mam przetwarzane. Nie mam info że mogę odebrać. Jest przetwarzane. Udało się łyknąć w tym okienku. W z XKOM mam info że do końca marca będzie do odbioru. email od nich. Wezmę gdzie akurat będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarcin na takie okazje wchodzi się na przeglądarce z incognito albo na zupełnie innej bo pliki ciasteczek często powodują, że widzimy nienaturalna stronę. Sam zamawiałem i widziałem odbiór w Warszawie jako pierwsza opcja a zamawiałem 10.09 ;p 

Dostałem takiego maila. Dalej trzymam zamówienie w x-kom w razie w;p

Screenshot_2019-03-28-12-04-47-126_com.android.chrome.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem swojego dziś z Mi Store Wrocław i pogadałem sobie z kierownikiem o całej sytuacji więc info z pierwszej ręki jest takie:
- na podstawie statystyk sprzedaży Mi 8 w Polsce Xiaomi zaplanowało sobie przedsprzedaż nowego modelu
- wysłali tani statek z kilka tysiącami sztuk
- statek płynie, kampania reklamowa
- okurwa, ale dużo zamówień, statek się sprzedał
- ratujemy wizerunek: wysyłamy codziennie drogi samolot z Chin do PL z małą paczką, rozdzielamy to na wszystkie punkty sprzedaży

Wczoraj przyjechało 15 szt. czarnego 6/128 do Wrocławia, dziś 10 sztuk niebieskiego 6/128, będzie kontynuowane w najbliższych dniach.

Edytowane przez kret11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zadzwoni. Do mihome się coś dowiedzieć kiedy to wyślą, ale albo mnie już zablokowali, albo naprawdę numer jest zajęty. Dziwne, że taki sklep nie ma jakiejś automatycznej sekretarki jak w innych sklepach tylko Cię wyrzuca z połączenia xD 

@Steller taka sama taktyke przybralem. Kto wygra ten otrzyma moje pieniądze ;p

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do mi-home, cudem się dodzwoniłem. Wszystkie z dziś będą realizowane 3 kwietnia 2019. Generalnie Pani która odebrała numer 579528116 była lekko podirytowana słowem Mi 9. Od rana pewnie siedzi na słuchawce.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zły na sklep Mi-Home. Chińczycy nawalili - fakt z dostawą. (jednak jak może pamiętacie z mi8 ile się czekało to była lipa - po premierze ok 2 miechy). 

A dlaczego jestem zły na naszych ? dostałem maila z godziny 10-30 że o 10-00 rozpoczyna się sprzedaż mojego telefonu i co? było już pozamiatane. (mogę screena wrzucić jak ktoś nie wierzy). Poza tym byłem przedwczoraj u nich i mówili najwcześniej za 2 tygodnie (arkadia). 

A żona czeka... i narzeka czym będzie robić zdjęcia dzieciom....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=38203]Razor65[/mention] tak dzwonili do mnie że nie będzie, przepraszaja itp. W następnym tygodniu po środzie może się coś ruszy i to najwcześniej.

 

Nie wiem może odpuszczę temat na 3 miesiące. Mam mi8 więc.,.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wychodzi. Byłem dzisiaj w Mi Store w Poznaniu i była jedna czarna 6/128 od ręki, pozostałe wyprzedały się dzisiaj na podstawie rezerwacji. Dzisiaj otrzymali 20 szt. i w teorii codziennie powinni coś mieć, ale nie wiedzą ile, więc będą się kontaktować z osobami z listy. 

Co do x-kom to też uważają, że nie mają sprzętu na realizację zamówień. Ogólnie zawinili Chińczycy, ale zupełnie się nie przyznają, mówią, że zrobili wszystko zgodnie z planem.

Samo Mi 9 zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie, szybkość, jakość, małe ramki i mały notch (w stosunku do posiadanego przeze mnie Mi 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...