Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rano xkom dzwonił, że dzisiaj wysyłka, a potem czytałem te doniesienia i zadzwoniłem do nich bo żadnego maila nie dostałem i okazało się, że xiaomi przesunęło datę dostawy. W jednej dostawie jedzie dla wszystkich sklepów w pl więc nigdzie nie powinno być wcześniej oprócz tych preorderow z mihome. Xiaomi przesunęło datę na połowę kwietnia, ale pan stwierdził, że są strasznie nieprzewidywalni i zawsze mogą znowu ja przesunąć do przodu albo do tyłu. Jak dla mnie to są jaja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to z preorderów... To była inna dostawa.... 

Jak pisałem tutaj: 

Tylko z preorderów dostali/dostaną osoby, reszta musi czekać na dostawę..... 

I do wyżej Kolegów jęczących "ja im dałem.... buuuuu..." nie trzeba było płacić od razu... albo kupić na Amazonie i nie jęczeć... 

A ja tam zapłaciłem i też nie jestem szczęśliwy, ale bez przesady... Jak kontener spadnie z pokładu, 300 m przed redą, który płynął miesiąc, to też sprzedawca winny? Toż nie przywożą im tego z fabryki położonej 200 m dalej za rogiem... A jeszcze celnicy i inne urzędasy na pińcet_plus muszą w kabzę pchać.... A im się nie spieszy... oni szanują swoją pracę... 

 

Tak, że, bez przesady... Jak się komuś spieszy, a płacił, to niech wycofa zamówienie i kupi razem z innymi co im się spieszy, z Amazona, albo od chinoli... I już! 

 

;-)

Edytowane przez JamCiTo
Literówki
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JamCiTo to nawet nie chodzi o to ze dlugo trzeba czekac, tylko o to ze oni sami sie nie potrafia okreslic. Telefon mial byc dostepny od 25 - nie jest. Codziennie inne informacje, xkom, rtv caly czas zmienia zdanie, mi polska nie potrafi napisac jakiejs informacji o sytuacji poza tym nie odpowiada innym osobom na pytania mi 9, choć na fb caly czas go reklamuja juz nawet porownujac z p30.. i mysle ze o to najwiecej ludzi ma pretensje. Poza tym ja zamówiłem w preorderze i dostane huk wie kiedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zsiewicz: Dokładnie jak kamillo napisał. Oni sami nie mają dokładnych informacji... Coś stanie się po drodze i zostają z ręką w nocniku.... Bo teraz tak:

- wieszać psy na siołmi bo coś odwalili z wysyłką?

- zamawiać następny, bo tamten "zaginął"?

- czy starać się o kasę z ubezpieczenia najpierw? 

 

Zobacz, że jak coś zamawiasz od mała, żółta, skośnooka ludzia to jak paczkę wetnie, to stoisz dokładnie w takim samym ojsranym rozkroku... Jeszcze pikuś jeżeli zamawiałeś dla siebie... A jeżeli dla kogoś? I ktoś Ci dał szmal? 

;-)

 

Edit=ON

I też o tym, że wcięło dowiadujesz się kilka dni po przewidywanej dacie dostawy... 

Edit=OFF

 

Traktujemy innych tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowanie będąc w takiej głębokiej kupie ;-)

Odrobinkę zrozumienia miejmy... Tym bardziej, że się kontaktując i na swój sposób kajają.... 

 

I nie, ani nie jestem pracownikiem, ani znajomym, ani mi nie płacą.... Nawet za suweniry ekstra kasują... Po prostu staram się postawić w ich sytuacji... ;-)

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up A wiesz dlaczego jedni wybierają xkom a nie amazon czy przytoczonego chińczyka? Nikt tu nie jęczy a jedynie ocenia sytuację. Od tego jest ten wątek. Ja poczekam sobie, nie mam potrzeby odbioru jutro, natomiast lubię wiedzieć kiedy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S10 po premierze? Idziesz do sklepu i kupujesz. P30 po premierze? Idziesz do sklepu i kupujesz. Mi9 po premierze? Coś tam na jakiejś przedsprzedaży rzucili ochlapy, jedynie co im dobrze idzie to wrzucać na polski profil porównania co lepsze czy p30 czy mi9. Mydlili oczy 25 lutego. Są niesłowni. To nie wina sklepow. To xiaomi nawala z dostawami. Ja rozumiem, że mogli ich dostarczyć mało na 25, ale nie dostarczyli w ogóle, jedynie kilka czarnych bo im chyba po konferencji się plątały

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, stereo0 said:

S10 po premierze? Idziesz do sklepu i kupujesz. P30 po premierze? Idziesz do sklepu i kupujesz. Mi9 po premierze? Coś tam na jakiejś przedsprzedaży rzucili ochlapy, jedynie co im dobrze idzie to wrzucać na polski profil porównania co lepsze czy p30 czy mi9. Mydlili oczy 25 lutego. Są niesłowni. To nie wina sklepow. To xiaomi nawala z dostawami. Ja rozumiem, że mogli ich dostarczyć mało na 25, ale nie dostarczyli w ogóle, jedynie kilka czarnych bo im chyba po konferencji się plątały

P30 jest w przedsprzedaży tylko, dostawa koniec kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stereo0 - tylko widzisz... To jest problem tFórców owych wynalazków i sposobu/podpisanych umów/sieci sprzedaży. 

I tu siołmi daje 4 liter... 

Szajsung umie wymóc na sprzedawcach/przedstawicielach/przedstawicielstwach ciszę, spokój i porządek. A do tego sami pilnują zatowarowania owych. 

A o Siołmi można sparafrazować niezapomniany tekst z "Seksmisji" : "Burdel macie w tym swoim archeo siostry" ;-)

Leży zaopatrzenie i cała reszta... ;-)

I to nawet nie za bardzo jest wina przedstawicielstw.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tutek napisał:

mam pytanie czy wersja europejska Mi 9 SE z LTE B20 już wyszła, bo tutaj ktoś sprzedaje i nie wiem czy to nie fejk?

Nie wiem, czy to nie sprawa dla @Acid, bo szastają logo MIUI Polska.

Co do telefonu, to "wysyłka w ciągu 5 dni roboczych" mówi sama za siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortografii się nie będę czepiał, bo sam na pisemnej z polskiego miałem "naciągane" ;-) 3.

Ale tak

Cytat

 Xiaomi Mi 9 SE 6/64GB 712 5,97 48MP Global EU

 

To Global? Czy eu? Bo to nie jest to samo ;-) (wiem, wiem zaraz ktoś powie, że wersja Global, a distro eu... tylko jak do tego ma się ciąg dalszy?). 

Cytat

 

Oryginalny Xiaomi Mi 9 SE 6GB/64GB LTE B20

WERSJA GLOBAL Z AUTOMATYCZNYMI AKTUALIZACJAMI OTA

SNAPDRAGON 712 5.97" 2340X1080

Aparat Sony 48MP + 16MP + 12MP potrójnna AI kamera tylna, 20.0MP przednia kamera AI Beauify

Ekran Samsung AMOLED

Język EN/CN

Dual Sim

Standardowo jest Język Polski, Google Play

KOLOR: Czarny

[/quote] 

To jak? Języki en i cn jak w chinolskiej wersji? A pod spodem standard język polski? To jakieś rozdwojenie jaźni ktoś ma... 

Czy to wersja kinolska z nałożony miui.eu? 

Dlatego 5 dni... Samo się zrobić od razu nie chce? 

 

Jak dla mnie to tak lekko się kupy nie trzyma... 

 

Edytowane przez JamCiTo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tutek napisał:

mam pytanie czy wersja europejska Mi 9 SE z LTE B20 już wyszła, bo tutaj ktoś sprzedaje i nie wiem czy to nie fejk?

 

1 godzinę temu, mrosi napisał:

Nie wiem, czy to nie sprawa dla @Acid, bo szastają logo MIUI Polska.

Pisałem przed momentem do Acida, prawdopodobnie pomyłka w opisie, oni mają wersję Global. Bootloader zablokowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, tutek napisał:

dostałem odpowiedź z mi-home że Mi 9 SE w oficjalnej dystrybucji nie jest przewidziany na rynek PL, więc niestety pozostaje tylko import.

Eeee nie patrzył bym na to tak. Oni sami wiele nie wiedzą. Dzisiaj tak mówią, bo dzisiaj go nie mają w ofercie i "kup Pan to co jest".

Za kilka dni Xiaomi ogłosi pewnie, że wprowadzą ten model i powiedzą "oczywiście, że będzie w sprzedaży", tak działa ten biznes.

BTW. wczoraj ktoś tu pisał, że powiedzieli mu w mi-home, że w Mi 9 z obu maskownic na dolnej krawędzie powinien wydobywać się dźwięk, bo telefon ma stereo... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tutek napisał:

Mi 9 SE w oficjalnej dystrybucji nie jest przewidziany na rynek PL

To się nazywa "oficjalna wersja", pamiętaj, że za takimi są jeszcze kulisy, a tam dzieją się różne rzeczy :). Być może Mi 9SE się nie pojawi, ale ostatnio coraz głośniej o Mi 9X, który to może się u nas pojawić jako odpowiedź na Mi 9SE w Chinach.\

4 minuty temu, Razor65 napisał:

wydobywać się dźwięk, bo telefon ma stereo

Czego oczekiwać, jeżeli do pracy w takich punktach biorą często ludzi losowo z ulicy bez znajomości czy to sprzętu, czy jego specyfikacji :). Ostatnio kupowałem odkurzacz w MediaExpercie, to mi babka powiedziała, że odkurzacze bezprzewodowe mają sporo większe moce niż przewodowe i lepiej odkurzają :), poprosiłem o podłączenie i porównanie, zdziwiła się jak jej przewodowy(750W/600zł) rękę przyssał, a bezprzewodowy(18V aku/2000PLN) ledwo posmyrał :D.

  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...