Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się udało zamówić za trzecim razem z Mi-home. Wziąłem 2 sztuki 6/128 Ocean Blue. Chciałem jeden czarny i drugi fioletowy no ale po dwóch nie udanych próbach trzeba było brać co dali :D po otrzymaniu powiadomienia o dostępności znikały w ciągu minuty. A paczka wczoraj do mnie dotarła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Steller napisał:

Powinieneś kontaktować się z fedexem albo mihome, nie powinno być tak

@Kamil00715 tak, fedex kurier, inpost paczkomat

już się skontaktowałem, podobno odmówiłem przyjęcia przesyłki mimo że byłem cały czas w domu wczoraj xD powiedzieli że jutro ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Purelogic napisał:

Ciekawe ilu mamy "biznesmenów", który jeden kupują dla siebie, a drugi wystawiają na allegro za 2300-2500zł ;)

Narzeczonej redmi 4x potlukl się, a zakochała się w xiaomi to postanowiliśmy wymienić na Mi9, przeskok będzie ogromny, u mnie z honora8 też. Tylko że jak będą rzucać po parę telefonów, to w maju może się uda upolować dwie sztuki. Ciekaw jestem ile ich dostają, skoro w kilka minut się rozchodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A choćby do was to co ? Nie widzisz uśmieszku na końcu ?Sam czekam na ocean blue 128 i nie mam czasu polować na dostepność na mi-home jak handlarze. Także czekam cierpliwie i nie nabijam kieszeni handlarzom. Ja czekając zarobie 300zł, a handlarz dzięki cierpliwym nie zarobi. Taki rynek. Każdy ma prawo wyboru i prawo do handlu. Nie ma się co spinać. Dajcie na luz.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam w x-komie zamówione. Ja żadnego info nie dostałem. Właśnie testuje różne romy na LEECO LEPRO3 w wersji ROSE GOLD czyli różowy :) Troszkę śmiesznie z nim wyglądam, ale co zrobić. A najlepsze jest w tym wszystkim, że siostra czeka na Redmi Note 7 4/64 w wersji NEBULA RED i na mi home nie wiedzą kiedy będzie u nich dostępny, ale ponoć będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje mi6 też poszło, ale robiłem to jak najszybciej bo obawiałem się ostrego poszybowania cen w dół. Moje obawy też są uzasadnione bo widzę, że ludzie ostro się ich pozbywają na poczet mi9. Wygrany troszkę byłem ze względu na zakup z polskiej dystrybucji i jeszcze pół roku gwarancji w mediamarkt. Kilka osób specjalnie pytało o tę gwarancję bo nie dowierzali. Najbardziej brakuje mi póki co płatności. Mój pokrowiec na MI9 już do polski doleciał a telefonu dalej niet :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@witek_77 i za ile sprzedałeś MI6 bo tak przeglądam lokalne ceny i patrzę, że z dystrybucji PL i z gwarancjami to w okolicach 650zł. Taka kwota to do negocjacji i od ręki. Wersje 6/64GB czarne.

@galakty da się dostać tylko trzeba śledzić stronę albo zamówić. Trafiłem nawet ostatnio za 1999zł na piano black 128GB z Euro-RTV-AGD :) Z drugiej ręki ale z fakturą, gwarancją. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sp4ubw poszedł za 730zł :) Dlatego pisałem, że to był ostatni gwizdek na sprzedaż. Miałem właśnie standardówkę czyli 6/64 black. Obstawiam, że będzie ich coraz więcej wkrótce na necie i za śmieszne pieniądze to już w sumie idą. Telefon zacny był więc gdybym miał gorzej z kasą to MI6 byłby dobrym wyborem za śmieszne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Dragonist pojawiły się Mi9 w wersji 64 i 128. Te drugie w kolorze niebieskim.

Sklep mniej znany, ale ma dobre opinie.

Jeżeli ktoś ma ochotę i ciśnienie na już...

 

Cena 2059 PLN za 128GB, więc do zaakceptowania.

 

https://dragonist.pl/smartfony-i-telefony/1555-smartfon-xiaomi-mi-9-128gb-niebieski-blue-6941059619437.html

 

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...