Skocz do zawartości

Mi 9 - gdzie kupić? Dostępność modelu, wersji


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj odebrałem niebieską 6/128 z Mi Store w Poznaniu, po wcześniejszej rezerwacji. Otrzymali dzisiaj 80 szt., wszystkie pod rezerwacje.

Co ciekawe, po wejściu w rozmowę z obsługą na temat x-kom powiedzieli, że w najbliższym czasie mają nic nie dostać, bo już dystrybutor się o to ma postarać. Ponoć dali ciała z Redmi 7, bo wysyłali przed premierą i teraz maja dostać nauczkę. Nie mówię, że tak jest w rzeczywistości, ale wątek ciekawy i na pewno będę śledzić jak się zakończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ma noża na gardle ten poczeka. Swiadomi klienci tej marki nie są skorzy do przepłacania. Nie wspomnę już o prawdziwych "wyznawcach" cały dealer przypadku tego modelu polega na tym, że nie warto nawet bawić się w "maj frienda".
Polowanie odbywa się na własnym podwórku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, weah napisał:

Aj tam, czepiacie się jednego dnia, góra dwóch. A prawda jest że zamówień są tysiące. Dajcie na luz... Ja grzecznie czekam a w piątek zamówiłem... 

To nie chodzi o to. Chodzi o to że firma o zasięgu globalnym nie potrafi jasno i klarownie określić kiedy towar będzie dostępny. Samsung potrafi, Huawei potrafi Xiaomi po raz kolejny nie. To brak szacunku. Cena tu niema nic dorzeczy, mają produkt tańszy - dla mnie rewelacja. Ja moge dostać telefon i 9 maja, ale chce żetelną informację kiedy to nastąpi, bo to jest kpina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, djseba3 napisał:

Ktoś ma porównanie mi8 do mi9 ? 

Tak, dotychczas korzystałem z Mi 8, od kilku dni Mi 9. Nie ma tutaj jakiegoś kolosalnego przeskoku, ale jest przyjemna ewolucja. Moim zdaniem lepsza bryła, mniejszy notch, ładowanie indukcyjne, czytnik w ekranie, mniejsza bródka. Lepsze odczucia zapewnia Mi 9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...