Skocz do zawartości

Problem z BT w Hulajnoga M365


noves39

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku zadziałało zainstalowanie aplikacji MINIROBOT - która chyba jest przystosowana do chińskiej wersji hulajnogi. 
Wszystkie inne aplikacje albo nie łączyły się wcale albo po połączeniu nie były w stanie pobrać żadnych informacji z hulajnogi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem dziwniejszy problem z M365. Podjechałem pod sklep i zablokowałem z aplikacji. Wychodząc ze sklepu musiałem najpierw przestawić trochę hulajnogę, zanim zabrałem się za odblokowywanie w aplikacji. Włączył się alarm, ale nie takie zwykłe przerywane pikanie tylko ciągły nieznośny dla uszu sygnał piszczenia. Próbowałem ją oczywiście odblokować, apka się uruchamia i łączy z urządzeniem, ale ekran na telefonie nie ma widoku kłódki tylko hulajnogę z wszędzie widocznymi zerami w opisie. Dotykanie ekranu nic nie daje, przesuwanie palcem czy dotykanie zupełnie nic (zupełnie martwy ekran), a hulajnoga jęczała i blokowała swój ruch. Podłączyłem ją do ładowania, ładowała się, ale wyć nie przestawała. Funkcja hamulec, gaz i przycisk włączania też nic nie dawała, nie reagowała.

Po 3 godzinach wycia hulajnoga sama się odblokowała. Przestrzegam przed tym stanem, bo do domu nie dość, że trzeba wrócić na piechotę to jeszcze trzeba ją nieść ;-) 

Edytowane przez Jerzyk66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
9 godzin temu, Norrlands napisał:

Mam xiaomi m365 pro

Masz m365 lub pro czy może pro2 lub s1 (pomarańczowe odblaski, błotnik z rejestracja) ?

9 godzin temu, Norrlands napisał:

wyświetlacz kompletnie nie reaguje

Coś mi się widzi że, potrzebujesz stlink-a v2 i podziałać wedle https://miuipolska.pl/forum/topic/47117-jak-wgrać-cfw-na-wersji-166-dla-m365-pro-i-154-dla-zwykłej-m365-da-się/ ale najpierw upewnij się jaki masz model.

Bo jak rozumiem np.: m365 tools nie znajduje po bt hulajnogi.

9 godzin temu, Norrlands napisał:

Przy włączeniu miga przez chwilę lampa z tył

Ona miga kod błędu, długo (pierwsza cyfra) i krótko (druga cyfra) podejrzewam że, widzisz... raz długo, raz krótko.

Error code

10: BLE Communication

11: Mot Phase A Current

12: Mot Phase B Current

13: Mot Phase C Current

14: THROTTLE SENSOR

15: BRAKE SENSOR

18: MOTOR HALL SENSOR

21: BMS Communication

22: Bad BMS Password

23: BMS Serialnumber

24: VOLTAGE WRONG

26: EEPROM/FLASH CRC

27: Bad ESC Password

28: hS FET Error

29: lS FET Error

31: Program Error

35: ESC Serial

36: ESC Activation

39: BATT TEMP ALERT

40: ESC TEMP ALERT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatam. M365 mam problem tego typu. Któregoś razu złapałem kapcia z przodu. Podczas wymiany ogumienia. Pozrywałem przewody od koła na poczadku nawet noe zauwazyłem. Probowałem niestety odpalić. Hulajnogę. Zapikała raz pokazały sie wszystkie swiatełka nawet lampka przednia. Poczym zgasła cała hulajnoga

Teraz koło przednie wymienione na nowe. Ale hulajnoga sie. Już nie włacza.  Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie moja hulajnoga w dalszym ciągu is dead. Otworzyłem pokrywę na bateri miga niebieska lampka. Ale zresetowałem bezpiecznik tym małym guziczkiem przy bateriach. Nic nie pomogło. Teraz jak naciskam przycisk on /off na wyswietlaczu to pod spodem gdzie jest moduł świecą sie dwie lampki jedna na czerwono a druga na pomarańczowo. Czy to coś oznacza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, [email protected] napisał:

świecą sie dwie lampki jedna na czerwono a druga na pomarańczowo

Hulajnoga może piszczeć/mrugać diodą (ta czerwona) lub światłem stopu kod błędu.

tutaj opisane szczegóły https://miuipolska.pl/forum/topic/46589-kody-błędów-piszczenie-pikanie-mruganie-dekodowanie-kodu/

Skup się, policz długie/krótkie sygnały i napisz „co mówi” hulajnoga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...