Sign in to follow this  
alchemik86

Kilka pytań od nowego

Recommended Posts

Witam wszystkich. Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Xiaomi Mi9 z polskiej dystrybucji (dokładnie z Euro RTV AGD). Chciałbym odblokować bootloader żeby wgrać xiaomi.eu i zrootowac telefon. Tylko w tym miejscu pojawia się kilka pytań. Czy są się później bootloader zablokować tak żeby uznali ewentualną naprawę gwarancyjną. Drugie pytanie czy warto zmieniać Global na xiaomi.eu? A trzecie pytanie czy da się i jak zrobić żeby mając roota działał Android Pay. Kiedyś miałem kilka telefonów Xiaomi ale wtedy nie działał w Polsce Android Pay i nie musiałem się bać o gwarancję bo telefony były prosto z Chin. Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Xiaomi.eu jest uznawany przez polskiego dystrybutora, więc nawet na nim problemu być nie powinno z gwarancją, ale oczywiście można jeśli wgrasz Globala przez MiFlash.

2. To zależy od Ciebie ;-)

3. Ostatnio Google się cały czas zabezpiecza przed płatnościami na odblokowanym bootloaderze czego sygnałem są problemy z tym na Xiaomi.eu, ale z tego co wiem po wgraniu najnowszego buildu Magisk Canary i ukryciu roota przed Usługami Google Play płatności Google Pay działają prawidłowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this