Skocz do zawartości

Etui na telefon


kamaloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Cześć,
Właśnie zamówiłem mi9.
Polećcie jakiś fajny zestaw etui + szkło do 100zł.
Na mi5 miałem szkło nillkina i było kozackie, wytrzymało 2 lata.


Pozdrawiam
Na Mi 9 polecam zestaw etui Spigen Rugged Armor i szkło Nillkin 3D CP+ Max. Wysoka jakość, idealne dopasowanie i świetne zabezpieczenie.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ze swojej strony polecam pokrowiec CAFELE. Korzystam kolejny raz z produktu tego producenta i widzę same plusy, glównie:

- jakość,

- dopasowanie, 

- trwałość,

- nie rysuje telefonu. 

 

tutaj kupiłem: https://www.ebay.com/itm/CAFELE-Ultra-Thin-Matte-Soft-Silicone-TPU-Gel-Back-Cover-Case-For-Xiaomi-Mi-9/123688573905?hash=item1ccc69dbd1:m:mbKcDkfqmLPj_dN30QrcGIQ

 

 

Edytowane przez kamilek98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, po 4 miesiącach posiadania etui Nillkin Frosted pora na lekkie podsumowanie:

+ etui w kolorze niebieskim bardzo ładnie się prezentuję, 

+ dobra ochrona aparatów, 

+ nie jest śliskie,

+ bardzo fajne chropowate plecki

- po 3 miesiącach odpadł przycisk włączania/wyłączania

- po 3 miesiącach dolna część etui "skrzypi" podczas nacisku

Ogólnie jeśli chodzi o wygląd i bezpieczeństwo raczej jestem zadowolony, natomiast jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że to jedna z tych "lepszych" firm. 

Co do szkła - również przez jakieś 2 tyg posiadałem szkło Nillkin 3D CP+ Max, kupione w oficjalnym sklepie. Szkło rozpadło się po upadku telefonu z 50cm na PANELE... także, nie polecam. Aktualnie od ok. 2 miesięcy posiadam szkło od 3MK, telefon miał kilka upadków, ze szkłem nic się nie dzieje - nie ma nawet jednej ryski i dodatkowo przedni aparat jest odsłonięty co jest również jak dla mnie plusem. Szkło od Nillkin zakleja przedni aparat co wiąże się z tym, że do aparatu dostaje się od groma paprochów, które ciężko później wyczyścić.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po 4 miesiącach posiadania etui Nillkin Frosted pora na lekkie podsumowanie:
+ etui w kolorze niebieskim bardzo ładnie się prezentuję, 
+ dobra ochrona aparatów, 
+ nie jest śliskie,
+ bardzo fajne chropowate plecki
- po 3 miesiącach odpadł przycisk włączania/wyłączania
- po 3 miesiącach dolna część etui "skrzypi" podczas nacisku
Ogólnie jeśli chodzi o wygląd i bezpieczeństwo raczej jestem zadowolony, natomiast jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia, tym bardziej, że to jedna z tych "lepszych" firm. 
Co do szkła - również przez jakieś 2 tyg posiadałem szkło Nillkin 3D CP+ Max, kupione w oficjalnym sklepie. Szkło rozpadło się po upadku telefonu z 50cm na PANELE... także, nie polecam. Aktualnie od ok. 2 miesięcy posiadam szkło od 3MK, telefon miał kilka upadków, ze szkłem nic się nie dzieje - nie ma nawet jednej ryski i dodatkowo przedni aparat jest odsłonięty co jest również jak dla mnie plusem. Szkło od Nillkin zakleja przedni aparat co wiąże się z tym, że do aparatu dostaje się od groma paprochów, które ciężko później wyczyścić.  
To szkło 3mk to co za model, hybrydowe czy hardglass?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wygląda to etui, ale z telefonu robi się buła, chyba że tylko tak mi się wydaje. Teraz jak wyciągam telefon z sylikonu to mam wrażenie jakbym trzymał płytę CD, ciężko byłoby mi się przyzwyczaić do jeszcze większego etui ;p
Jak chcesz super cienkie etui to ja używam x-levela. 0.18 mam

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem etui polskiego banana - jest parę idiotyzmów do których muszę się przypierniczyć ale poza tym jest okej.

Pierwszy idiotyzm - otwory są zdecydowanie za duże (szczególnie port USB-C).
Drugi idiotyzm - zbędne dwie dziury po prawej, dolnej stronie.

Edytowane przez DoreK03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno są jeszcze jacyś użytkownicy smyczek i mówią, że to must have. Tak jak mój wujek nosi iPhone 6 Plus (tak te paletkę) w kaburze dopinanej na pasek ze spodni rodem z czasów lat 90tych (w ogóle nie wiem gdzie to kupił i kto to produkuje) pokazując innym PATRZCIE MAM KOMÓRĘ. Wiem wstyd mi :( 

 

Ja w nilkinie mam to samo tj duża dziura na USB i 2 dziurki na smyczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 3.10.2019 o 14:42, zsiewicz napisał:

.....

- po 3 miesiącach odpadł przycisk włączania/wyłączania

.....

@zsiewicz Miałem dokładnie to samo, ale po miesiącu mi się to stało. Kupiłem kolejne etui - to samo. Więc zareklamowałem to i reklamacja została rozpatrzona pozytywnie (2 sztuki). Spróbuj :)

W Mi5 było to fajnie rozwiązane, bo było po prostu wycięcie na przycisk, więc nic nie mogło się tam złamać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...