Skocz do zawartości

Etui na telefon


kamaloo

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.06.2019 o 08:50, abnegat napisał:
Jakiś link?

10,77 zł 30%OFF | X-Level Clear Case For Xiaomi Mi 9 Ultra Thin Super Light PP Back Phone Cover For Xiaomi Mi 9 Case mi9 Transparent
 

mrosi:\\ Tu był link. Za kolejny reflink poleci warn.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł mi mój mi9 i tak się zastanawiam w sumie co jest złego w oryginalnym case ze każdy go zmienia?  Wcześniej myślałem ze nie zakrywa aparatów, ale zakrywa, no może jest trochę śliski
Zakrywa? To pokaz. Bo chyba dostałeś jakieś inne etui

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2019 o 16:03, simcold napisał:

To etui miałeś w pudełku i było zalakowane? Pokaz je z boku.
Tak wygląda oryginalne które jest w zestawie

Ja dostałem w zestawie z mi 9 niebieska etui bezbarwne i nie zakrywa aparatów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy bezmyślnie obrazków z cytowanej zawartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nillkin jest olefobowy i ma świetny poślizg, wybacz ale szkło za 3zl nadaje się tylko do kosza. Szukam czegoś z premium co ma sens zakładać na urządzenie.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


Ja używam takiego za 1€ jakoś z Alibi jest na boki równo z wyświetlaczem a u dołu i góry kawałek wyższe bez czarnych ramek całe przezroczyste. Poślizg widoczność 10/10. Zamowilem nillkina ale myślę nad szkłem Benksa

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe etui. Ale fajne :) gumowe ramki dość sztywne więc chyba już brud mi nie będzie wchodził jak w tych crystal case, tył przezroczysty i odziwo wygodnie leży w dłoni. Jedynie ranty są powiększone, ale mi się podoba bardzo. Tył przezroczysty to jakaś sztywna guma albo plastik ciężko mi określić ale etui ogólnie nie jest śliskie i jest przyjemne w dotyku 

US $7.46  37%OFF | XUNDD Airbag Shockproof Case For Xiaomi Mi9 Cover 360 Full Protective Transparent Back Cover for Xiaomi Mi 9 Case Coque
https://s.click.aliexpress.com/e/QHMQ53K

Screenshot_2019-06-22-11-13-26-584_com.miui.gallery.pngScreenshot_2019-06-22-11-13-05-500_com.miui.gallery.png

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2019 o 05:50, emarcin napisał:

Mój zakup dla Mi9, korzystam od dwóch lat na Mi6 z włączoną opcja aktywny pokrowiec żadnych problemów a kilka razy upadł.

@emarcin, dokładnie tak samo, używałem tego na mi 6. Gdzie w mi 9 znajdę opcję aktywnego etui? Chyba się starzeję....

 

PS. A nie udało Ci się namierzyć takiego z okienkiem, jak były do redmi? przy znikających powiadomieniach oddałbym wiele za etui z okienkiem na always on display z powiadomieniami. 

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy bezmyślnie obrazków z cytowanej zawartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simcold, dzięki za info. Mam pytanie do używających caseów bez klapki, posiadających zabezpieczenie w postaci odcisku palca. Czy nosząc telefon w kieszeni nie aktywuje on się Wam ciągle? nosiłem go tak jeden dzień, szkłem do ciała, notorycznie blokował się, próbował wydzwaniać na dziwne numery, odbierał połączenia itp. Wyłączenie opcji wybudzania na dwupuk pomogło trochę, ale że byłem na wakacjach i na telefon patrzyłem sporadycznie, kupiłem jakiś badziew z klapką na straganie i to rozwiązało problem. Ale teraz po powrocie boję się włożyć telefon w etui bez klapki do kieszeni. Czy macie podobne doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1895]simcold[/mention], dzięki za info. Mam pytanie do używających caseów bez klapki, posiadających zabezpieczenie w postaci odcisku palca. Czy nosząc telefon w kieszeni nie aktywuje on się Wam ciągle? nosiłem go tak jeden dzień, szkłem do ciała, notorycznie blokował się, próbował wydzwaniać na dziwne numery, odbierał połączenia itp. Wyłączenie opcji wybudzania na dwupuk pomogło trochę, ale że byłem na wakacjach i na telefon patrzyłem sporadycznie, kupiłem jakiś badziew z klapką na straganie i to rozwiązało problem. Ale teraz po powrocie boję się włożyć telefon w etui bez klapki do kieszeni. Czy macie podobne doświadczenia?
Tak bo xiaomi wywaliło opcje Pocket mode - przypadkowe użycie które idzie włączyć. Potrzebne jest root magisk xposed i modul costuomiuizer

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artur_star tak, tak, powyłączałem to w pierwszym odruchu, i jak pisałem, jest lepiej. Boli mnie, że usunęli coś, co bez problemu działało w mi 6, czyli 2 generacje do tyłu: głośniki stereo, pocket mode, powiadomienia, obsługa smart case - tak wiem, z większością można sobie poradzić zmieniając soft, ale chyba jestem już na to za stary i pewne czynności mnie przerastają. pytanie, czy brak obsługi smart case wynika z braku jakiegoś czujnika, czy po prostu kolejne ograniczenie softu? 

Tymczasem https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_009682756600.html już, a z ciekawości wziąłem też to cudo https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_009312150192.html - majątku nie kosztuje, a renderki ładne:D. Wrzucę info jak doleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2019 o 11:16, stereo0 napisał:

Moje nowe etui. Ale fajne :) gumowe ramki dość sztywne więc chyba już brud mi nie będzie wchodził jak w tych crystal case, tył przezroczysty i odziwo wygodnie leży w dłoni. Jedynie ranty są powiększone, ale mi się podoba bardzo. Tył przezroczysty to jakaś sztywna guma albo plastik ciężko mi określić ale etui ogólnie nie jest śliskie i jest przyjemne w dotyku 

Też go nabyłem. Grubasek trochę, ale daje rade. Wygląda na dość bezpieczne. A bez etui taka ładna bestia jest.  Tylko ja mam niebieskie ramki w etui

Edytowane przez mrosi
Nie przewalamy bezmyślnie obrazków z cytowanej zawartości...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2019 o 07:48, lipekm napisał:

@artur_star

Tymczasem https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_009682756600.html już, a z ciekawości wziąłem też to cudo https://www.gearbest.com/cases-leather/pp_009312150192.html - majątku nie kosztuje, a renderki ładne:D. Wrzucę info jak doleci.

https://photos.app.goo.gl/sR9ytsx6fjgmd2eJ8 - nie musisz czekać ;-)

To ten z pierwszego linku, tylko kolorek inny (kobiełka musi różowy....) 

 

Ten przezroczysty, magnetyczny, po wyjęciu z pudełka odpadł w przedbiegach.... Nawet nie mogłem przymierzyć.... ;-)

Edyta: nie ma klapki i szkła na wierzchu... "A miało być....". 

Edytowane przez JamCiTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dotarło do mnie etui MSVII i jestem bardzo zadowolony. Najważniejsze cechy:

- nie pogrubia za bardzo telefonu

- odsłonięte boczne przyciski

- nie kłóci się z uchwytem magnetycznym

- nie wystaje aparat - wobec czego chyba nie będę naklejać szybki na aparat

599ZKyJh.jpg

cZ5wLLeh.jpg

G7Iz3hQh.jpg

u5iTcI4h.jpg

sQTtR0lh.jpg

CYGC3Qvh.jpg

kXwYfvch.jpg

bG51Btah.jpg

https://www.aliexpress.com/item/33011688533.html

Wcześniej używałem takiego https://www.aliexpress.com/item/32982375559.html i też byłem bardzo zadowolony. Kiedy myślałem, że już nic lepszego nie znajdę taka niespodzianka :-D

 

PS - szkiełko Nilkina kilka godzin po wykonaniu zdjęcia nadpękło na boku - mam podejrzenia, że od samego patrzenia :cry:

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem 3 pokrowce: 3mk Clear Case, 3mk Armor Case i Spigen Liquid Crystal. Zdecydowanie najlepszy jest, niespodziewanie, Spigen. Bardzo dobry chwyt, aparat jest zabezpieczony. 3mk Clear Case zwykły klasyczny, z aparatem jest praktycznie na 0. Armor Case zwróciłem ze względu na wielkość i bardzo grube boczne ramki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...