Skocz do zawartości

Etui na telefon


kamaloo

Rekomendowane odpowiedzi

Fiuterał dla Żony doszedł... Tylko nie ma za bardzo co w niego schować.... 

Taki trochę Nilkin - nie_Nilkin... 

https://photos.app.goo.gl/XtPrtZt8DpuQG51L6

https://photos.app.goo.gl/81piTqKmKhXbs2FC9

Jakościowo nie powalił... Zobaczymy jak zgra się że smarkfonem i szybą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość wykonania i ogólny całokształt... 

Może na kiński rynek tak bardzo się nie starają...

Te które kupowałem u nas były:

- lepiej i estetycznej wykonane 

- idwa - troszkę czego innego (jeżeli idzie o tył i zabezpieczenie aparatu) się spodziewałem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Case, stylizowany na nieformalny xiaomi. Nieformalny, bo xiaomi go w końcu nie wydało. Jakość plastiku przyjemna, nie jest tak twardy jak nillkin frosted. Spasowanie z telefonem idealne. Co do ochrony to wątpię żeby był skuteczny bo jest odsłonięty z dołu i góry. Aparat lekko wystaje, ale że ma ten materiałowy uchwyt to jego odkładanie nie jest tak problemowe jak w przypadku oryginalnego z zestawu. Sam pasek rewelacja, da się trzymać telefon w lewej ręce bez obawy przed upuszczeniem.

Wybrałem jestem z najtańszych za jakieś 15 PLN. Rozpiętość cenowa na Ali od 12 do 50 PLN.a0f000b60c37598d94609beeb369b6ef.jpg80fd253920d80388c21af7f10a58bb17.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Case: 27,04 zł  30%OFF | Xiaomi Mi 9 Explore Case Nillkin Frosted Shield PC Hard Back Cover Case for Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi9 Explorer cases
https://s.click.aliexpress.com/e/4WqQgrm

Razem z połączeniem z:

33,62 zł  42%OFF | NILLKIN XD CP+MAX Mobile Screen Protectors for Xiaomi Mi 9 Explore Full Coverage Tempered Glass Film For Xiaomi Mi9 mi 9 explore
https://s.click.aliexpress.com/e/ciuanCXe

 

Według mnie prezentuje się pięknie, szkło bardzo dobrze łapie, case nie ma żadnych luzów bi ma lekko chropowate plecki.

Szkło wydaje mi się że jest 0,01mm nad case, więc raczej nie powinno być z nimi problemów. Ja niestety nowe korzystam z gestów.

received_2322410884684174.jpeg

received_458551224915560.jpeg

received_328551207852996.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam przezroczystego case'a żeby ładnie zgrało się ze szkłem NILLKIN H+ PRO 0,2. Warto jeszcze dodać że korzystam z gestów. Zastanawiam się nad Nillikin Nature i MSVII Airbag. Co możecie polecić z własnego doświadczenia?

 

EDIT: Ciekawie jeszcze wygląda case FLEXJACK Gradient. Ktoś może ma?

 

Sent from my MI 9 using Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem i każdy już chyba kojarzy bo oglądacie różne etui, ale zaczyna mnie drażnić msvii clear airbag. Tam na dole przy złączu usbc etui na plecach nie przylega idealnie i wpada tam dużo paprochów. I na górze na rancie gdzie jest aparat to samo, ale tutaj niby przylega idealnie, ale wystarczy delikatnie dotknąć i się zagina i wpuszcza pod siebie śmieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Spigena kurz nie wchodzi, przynajmniej po trzech dniach użytkowania. Rozmiary są niemalże identyczne jak w fabrycznym case, jednak chroni aparat całkiem dobrze.

Irytują mnie trochę wysokie krawędzie przy obsłudze gestami, ale nie są aż tak bardzo problematyczne. Może byłoby lepiej jakbym miał szkło na ekranie, ale mam ubezpieczenie więc nie chcę. Ogólnie ma super fakturę i świetnie leży w ręku.

Dopóki 3MK nie wypuści InvisibleCase dla MI9, zapewne będę zmieniał co trochę Spigena i fabryczne.

Mam też to MSVII to supercienkie pokazane powyżej, ale to jest kaszana. Bardzo śliska, krawędzie przeszkadzają przy gestach i wchodzi kurz i syf pod niego. Ale świetnie spasowane i prawie nie powiększa gabarytów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też założyłem etui Spigen. Ranty wychodzą wysoko nad wyświetlacz co daje ochronę, ale utrudnia używanie gestów. Na wyświetlacz poszło 3mk FlexibleGlass. Pewnie przy upadku nie bardzo pomoże, ale na pewno uchroni przed rysami, które po dwóch dniach bez ochrony i pilnowania się można już zauważyć na wyświetlaczu oczywiście mikkro, ale jednak. Jeszcze jedno. Otwór na aparat w etui nie jest centralnie wycięty, widać to na zdjęciach u kolegi wyżej.

Ja osobiście jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś? Idzie kupić na stronie mi-store

https://mi-home.pl/akcesoria/etui-i-pokrowce/skorzane-etui-ochronne-czarne-do-mi-9
 
Które case wychodzą ponad aparat i nie pozwalają na kontakt z podłożem? Szukam dokładnie takiego casea. Produkty Nillkina?
 
Nillkin frosted shield wystaje ponad obiektywy aparatów Mi9.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądał ktoś? Idzie kupić na stronie mi-store

https://mi-home.pl/akcesoria/etui-i-pokrowce/skorzane-etui-ochronne-czarne-do-mi-9
 
Które case wychodzą ponad aparat i nie pozwalają na kontakt z podłożem? Szukam dokładnie takiego casea. Produkty Nillkina?
 
Już nie ma ;)

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to etui kruszy beton hehe. Mialem do s8 wytrzymalo ze 2 tygodnie. Bardzo cienkie i sliskie jest, no ale ladnie wyglada

Mam to i frosted. Są to zupełne inne materiały, frosted to cienki twardy plastik, fiber to guma, wyżej wstawiałem zdjęcia.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guma która łatwo odstaje, czy guma która jest dość twarda i nie odstaje jak te silikony?

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

Przylega szczelnie i co najważniejsze, telefon się nie buja podczas pisania

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...