Skocz do zawartości

Etui na telefon


kamaloo

Rekomendowane odpowiedzi

To wygląda ciekawie

24,61 zł 30%OFF | GKK luksusowe obudowa do Xiaomi mi 9 przypadku ze szkła hartowanego HD wzorzyste miękka krawędź futerał na telefon TPU etui na Xiaomi mi 9 Coque
https://s.click.aliexpress.com/e/bjUJkdq0 fa36f6862910ffdac9567d8dc6ce3020.jpg5c64063f44b37af4fa4b13de35048455.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to zwykła blaszka to ładowanie indukcyjne może nie działać poprawnie. Jeśli masz ta blaszkę która dostałeś wraz z uchwytem z ładowarka indukcyjna to będzie działać. Ja mam Nillkina i działa bez problemu. Uchwyt też dobrze trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, michalm83 napisał:

Jeśli to zwykła blaszka to ładowanie indukcyjne może nie działać poprawnie. Jeśli masz ta blaszkę która dostałeś wraz z uchwytem z ładowarka indukcyjna to będzie działać. Ja mam Nillkina i działa bez problemu. Uchwyt też dobrze trzyma.

To etui Nillkina, o którym piszesz, nie sprawia problemów z ładowaniem indukcyjnym również na ładowarkach bezprzewodowych stacjonarnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrosi zależy o jakie etui pytasz testowałem trzy Nillkina tj. Frosted, naturalny żelowy (przy tym zostałem) oraz Sparkle i na żadnym problemu z ładowaniem indukcyjnym nie ma. Nie spotkałem za to etui Nillkina dla Mi9 z blaszką pod magnes.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, emarcin napisał:

Zależy o jakie etui pytasz testowałem trzy Nillkina tj. Frosted, naturalny żelowy (przy tym zostałem) oraz Sparkle i na żadnym problemu z ładowaniem indukcyjnym nie ma. Nie spotkałem za to etui Nillkina dla Mi9 z blaszką pod magnes.

 

OK. Zrozumiałem, że masz etui Nillkina z blaszką. ;)

Znalazłem kilka ładnych etui z blaszkami, ale obawiam się, że posypią się iskry kiedy telefon w nie zapakowany położę na ładowarce bezprzewodowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, michalm83 napisał:

Jeśli to zwykła blaszka to ładowanie indukcyjne może nie działać poprawnie. Jeśli masz ta blaszkę która dostałeś wraz z uchwytem z ładowarka indukcyjna to będzie działać. Ja mam Nillkina i działa bez problemu. Uchwyt też dobrze trzyma.

moze napisałem nie jasno mam to etui https://pl.aliexpress.com/item/32997041351.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33d65c0foVRVtI jednak ładowanie indukcyjne nie działa (ale etui jest świetne) ale może jest gdzieś miejsce żeby przykleić takie coś do etui https://pl.aliexpress.com/item/32949169411.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33d65c0foVRVtI pod takie coś https://pl.aliexpress.com/item/32997041351.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.33d65c0foVRVtI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2019 o 14:19, Kifasa napisał:

Rozważam taki zestaw:

https://allegro.pl/oferta/etui-nillkin-qin-xiaomi-mi-9-szklo-amazing-h-9h-7974894052

Czy ktoś z Was korzystał ze skórzanego etui od Nillkin? Jakie macie z nim doświadczenia?

Czy warto kupować szkło Amazing H z powłoką oleofobową?

Nie kupuj tego - najgorsze szkło jakie miałem. Pękło po miesiącu od patrzenia w dwóch miejscach. Z daleka się trzymać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=15455]emarcin[/mention]szukalem czegoś czarnego, bo przeźroczyste etui po max 2 tygodniach wygląda jakby było żółte .. Zobaczymy, oby nie było tak jak napisaliście
Polecam to. Mam takie na mi5 mi6 i MI9. Bardzo cienkie dopasowane i nie jest z miękkiego silikonu.

Xiaomi Mi 9 xiaomi.eu 9.5.23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui: Nillkin Frosted, sztywne, mocne, ciężkie do zdjęcia, za dużo syfu się nie dostaje między etui a plecki, ze szkłem Wozinskiego pasuje idealnie, mimo że przykleiłem milimetr za nisko, aparat chroni idealnie, aczkolwiek nie jest idealne wycięcie, ponieważ jak na zdjęciu widać z prawej strony plecki. Na minus na pewno to, że telefon się ślizga bardziej niż w oryginalnym etui z pudełka, np podczas położenia na biurku i pisania wiadomości gestami telefon lata po biurku. Chwyt jest pewny. Telefon nie jest mocno pogrubiony. 

 

Szkło: Wozinski, nie jest idealne wycięcie na diodę, notch trochę większy niż w telefonie, czytnik działa, ale wydaje mi się że czasem się gubi, bardzo rzadko, ale chyba przez to że odcisk był ustawiony przed szkłem, dodałem na nowo wszystkie odciski i jest lepiej. Szkło się palcuje i nie oddaje idealnej czerni, jak np. 3mk flexible na pocophone które pokazywał mi znajomy. Jak za tą cenę jest ok, może zakupie flexible jak to padnie. 

received_352203628772542.jpeg

received_1655380634596259.jpeg

received_741747179574784.jpeg

received_502680820524608.jpeg

received_356187815084279.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah zamówiłem kolejne etui. Ma ktoś takie? Opinie niby dobre. Po rozczarowaniu clearami msvii i innymi (nie lubię jak dużo brudu wchodzi pod etui, czas na taki eksperyment. Wersja bez ringa

US $7.93  33%OFF | XUNDD Airbag Shockproof Case For Xiaomi Mi9 Cover 360 Full Protective Transparent Back Cover for Xiaomi Mi 9 Case Coque
 

Screenshot_2019-06-03-11-34-52-676_com.alibaba.aliexpresshd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...