Skocz do zawartości

MIUI 9.3.21


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Orjon napisał:

Próbowałeś wymusić restart? Może to chwilowe..

Jak nie działa no to może wipe.. jak nie idzie to wróć na starszą, napisałem do devów.

Probówalem robić na rozne mozliwosci. Zrobiłem wipe i czekam, aż się uruchomi na starszej aktualizacji. 

Ponadto, Mi8 Pro to taki Martwy za życia telefon. Nic na niego nie ma, mogłem kupić wersję Mi8 zwykłą ;p
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
5 godzin temu, Orjon napisał:
Co do pytań o podwójny zegar - Xiaomi nie zaimplementowało tego jeszcze we wszystkich urządzeniach (o czym pisząc changelog w środę nie wiedziałem). Ale mam to na Mi8SE i wygląda to tak.

Na mi 5x niestety nie ma.

Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, GregorJan napisał:

Czy po instalacji przez OTA usuwane jest twrp? Nie mogę teraz wejść w tryb serwisowy przytrzymując vol+ i power. Skrót się zmienił?

Wejdź w ustawienia programisty i zaznacz jak niżej. Będziesz miał opcję uruchomienia TWRP poprzez restart.

Screenshot_2019-03-23-17-28-02-398_com.android.settings.pngScreenshot_2019-03-23-17-28-41-388_com.miui.gallery.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja wpisu dotyczącego modelu MI9.

Po kilku dniach testów tej kompilacji softu:

1. Brak drenażu baterii chociaż wcześniej też nie było.

2. Podwójny zegar działa prawidłowo.

3. Dodatkowe funkcje panelu gier są przetłumaczone poprawnie.

4. Ikony powiadomień na AOD działają poprawnie.

5. W końcu działa przełącznik stylu powiadomień, czyli mogą pojawiać się na chwilę i znikać lub pozostawać na pasku powiadomień na stałe.

6. Google Pay działa doskonale (Portfel HCE).

7. Tłumaczenia w aplikacji aparatu są już poprawne.

Jedyne do czego można się przyczepić to samoczynne logowanie palcem po włączeniu aplikacji banku (Santander), Dlatego wyłączyłem tę opcję logowania.

Bardzo dobry ROM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sp4ubw napisał:

W końcu działa przełącznik stylu powiadomień, czyli mogą pojawiać się na chwilę i znikać lub pozostawać na pasku powiadomień na stałe.

A ja ciągle żyję nadzieją, że coś takiego pojawi się w Mi8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Spili napisał:

Potwierdzam.

Na żony Mi5 Pro dokładnie to samo.

Zasięg zero. Nie loguje się do sieci.

Na moim mi5 zasięg 3g i LTE chodzi jak chodzil w Orange i Plushu. Może macie z virgin numery? Tam od kilku dni są jaja.

Może wam się preferowany typ sieci zmienil to też sprawdźcie

Screenshot_2019-03-23-22-21-39-157_com.android.settings.pngScreenshot_2019-03-23-22-21-49-554_com.android.phone.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, paveu napisał:

A ja ciągle żyję nadzieją, że coś takiego pojawi się w Mi8 :D

Nie tylko ty żyjesz taką nadzieją :D

Przez to nawet czasem nie wiem jakie mam powiadomienia, bo przez lata przyzwyczaiłem się do pokazywania powiadomień na pasku u góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emarcin napisał:

dla jakich telefonów dostępna jest ta opcja?

Pewnie na razie tylko Mi9 i Note 7.

11 minut temu, rafcio39 napisał:

Przez to nawet czasem nie wiem jakie mam powiadomienia

Na razie ratuję się ruskimi modami dodającymi ikony, ale rozwiązanie systemowe byłoby o wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam co poniektórym, jaki jest temat wątku: @rock'n'rolla, @Motorolka, @stilo i @JacekBB.

Regulamin Forum zezwala na cytowanie posta , gdy wpis jest jeden pod drugim. Pozwala to przesłać informację o tym, że ktoś komuś odpowiedział w systemie notyfikacji. A nie wszyscy znają metodę z "@"...

Proszę nie odpowiadać na tego posta i nie kontynuować offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja moge powiedziec, ze wszystko ok na mi8se, powiadomienia są tylko chwile niestety. Nadal nie wrocily podswietlane krawędzie (jak rozsuwanie mix3 tylko kolor zalezny od powiadomienia) na AOD jak przyjdzie jakies powiadomienie. Szkoda bo fajne to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponownie mam problem z migającym ekranem głównym - zaczęło się po włączeniu tego zachwalanego trybu ciemnego na poprzednim romie. Na szczęście nie miga na launcherze innym niż domyślny, ale chciałabym jednak móc go używać. Czy znacie na to jakiś sposób poza resetem systemu? Nie chce mi się ustawiać wszystkiego od zera... 

I nie, zwykłe wyłączenie trybu ciemnego NIE wystarcza... :(  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spili temat braku zasiegu udało mi się rozwiązać, ktoś w dziale Mi5 opisał rozwiązanie. 

Próbowałem wgrać od nowa, wipe data itp. Wystarczy wejść w ustawienia sieci, zaznaczyć preferowany tryb "tylko 2g", telefon złapie zasięg, uruchomić ponownie i znów zmienić preferowany typ sieci na 4g i wszystko śmiga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...