Skocz do zawartości

Mi band 3 przestał liczyć kroki?


Stefa20

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam problem z Mi bandem 3. Mianowicie dziś do pracy wybrałam się pieszo, jest to około 2km. W połowie drogi zauważyłam, że opaska nie liczyła kroków. Naliczyła tylko około 200 kroków, które pewnie zrobiłam po domu. W połowie drogi włączyłam tryb "spacer" kroki były naliczane, jednak po zapisaniu "treningu" w podsumowaniu pojawiły się ilość wykonanych kroków, ale w apce nadal mam te 300 kroków. Jest to już taka druga sytuacja, za pierwszym razem rozłączyłam opaskę z telefon i podłączyłam na nowo, było wszystko w porządku. Teraz ta sama sytuacja, jednak rozłączenie nie pomogło. Przesyłam screeny, o co dokładnie mi chodzi. Podłączoną mam również aplikację ZDROWIE która bez problemu liczyła wszystkie kroki,a jest zsynchronizowana z Mi Fit

IMG_1197.jpg

IMG_1198.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą sytuację też nie dolicza mi kroków na opasce ! , a drugi problem u mnie jest taki, że gdy idę z dzieckiem na spacer i pcham wózek to opaska nie liczy kroków, a gdy w aplikacji włączę "spacer" to np: dziś na 2,45 km ( 50minut) pokazało mi 925 kroków xD ( gdzie w ciągu godziny po domu zrobiłam prawie 2000 ) i nie pokazuje mi spalonych kcal. Trochę lipa ta opaska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że to dzieje po ładowaniu opaski. Po jakimś czasie jest już w porządku. Teraz mi działa, odinstalowałam apkę i zainstalowałam i połączyłam jeszcze raz. Ale trochę mnie to martwi, że muszę "czuwać" aby było w porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...