Skocz do zawartości

Szkło hartowane


eNse

Rekomendowane odpowiedzi

https://sklep.3mk.pl/buy-neoglas

https://sklep.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-9-Global-Najtrwalsze%2C-niepekajace-szklo-hybrydowe-na-caly-ekran-3mk-NeoGlass/48270

Nowe szkło od 3mk... wygląda ciekawie. No i tańsze niż HardGlass Max. Ktoś już testuje? Póki co tylko dla Mi 9, ale jak wyjdzie na Mi 9T z chęcią zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po kolejnym rozklejeniu się ibywind doszedłem do wniosku, że coś musi być z moim telefonem - może jakaś wada fabryczna pokroju nierówność szkła i tak dalej. W sumie to każde szkło zaczyna rozklejać się dokładnie w tych samych miejscach i wygląda identycznie. Mam ostatnią sztukę ibywind którą założę, znając moje szczęście po dwóch dniach się zacznie odklejać. Jeśli tak - biorę hybrydę i zobaczę jak się to będzie spisywało. Celuję raczej w 3mk FlexibleGlass ewentualnie Polski Banan. Jest jeszcze coś takiego:

https://allegro.pl/oferta/6pack-szklo-hybrydowe-xiaomi-mi-9-aparat-8456578432

Cena 19,99 zł jak za zestaw 2x szkło na telefon i 4x szkło na aparat bardzo kusi, jednak wiadomo jak może być z jakością ;) 

 

/edit: Ugh. Polski Banan wycofał hybrydowe szkła? Nie mogę ich znaleźć na allegro :o

Edytowane przez DoreK03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po kolejnym rozklejeniu się ibywind doszedłem do wniosku, że coś musi być z moim telefonem - może jakaś wada fabryczna pokroju nierówność szkła i tak dalej. W sumie to każde szkło zaczyna rozklejać się dokładnie w tych samych miejscach i wygląda identycznie. Mam ostatnią sztukę ibywind którą założę, znając moje szczęście po dwóch dniach się zacznie odklejać. Jeśli tak - biorę hybrydę i zobaczę jak się to będzie spisywało. Celuję raczej w 3mk FlexibleGlass ewentualnie Polski Banan. Jest jeszcze coś takiego:
https://allegro.pl/oferta/6pack-szklo-hybrydowe-xiaomi-mi-9-aparat-8456578432
Cena 19,99 zł jak za zestaw 2x szkło na telefon i 4x szkło na aparat bardzo kusi, jednak wiadomo jak może być z jakością  
 
/edit: Ugh. Polski Banan wycofał hybrydowe szkła? Nie mogę ich znaleźć na allegro
Jakbyś kupił ten wynalazek daj znaka jak leży + fotki. Polski banan używam tego najtańszego za 11 zł i jak do tej pory najlepszy wybor

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2019 o 06:14, simcold napisał:

Jakbyś kupił ten wynalazek daj znaka jak leży + fotki. Polski banan używam tego najtańszego za 11 zł i jak do tej pory najlepszy wybor

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Jak mam być szczery to polski banan (9h) przy ibywind to trochę syf ;) zobaczę co kupię, ale najprawdopodobniej będzie to hybryda polskiego banana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się opinią na temat 2 szkieł, które miałem na telefonie. Niestety bez zdjęć.

Mocolo 9 H oraz NILLKIN XD CP + MAX
Plusy
Szkła jakościowo są świetne, idealnie dopasowane. Zagięcia na rogach dają świetny feeling korzystania z gestów, szkło jest praktycznie niewyczuwalne. 
Oba szkła nie palcują się tak bardzo jak tańsze odpowiedniki. Niemniej jednak palcowanie występuje. Oba wytrzymały dzielnie kilka upadków, chociaż utworzone w Nillkinie wyszczerbienia spowodowały pęknięcie szkła, a Mocolo sam zniszczyłem. 
Minusy
W Mocolo największy moim zdaniem to łezka. Okropnie zbiera brud, który jest trudno wyczyścić. Aby to zrobić naginałem szkło i jako tako usuwałem brud, ale po którymś zabiegu udało mi się je uszkodzić. Nillkin takiego problemu nie ma. Czarne bramowanie szkła wchodzi na ekran. W normalnym użytkowaniu nie jest to widoczne, ale wystarczy włączyć jakiś materiał na YT i przechylić telefon, aby to zauważyć. Mnie osobiście to denerwowało. Mały minus, może nawet czepialstwo to potrzeba się troszkę pomęczyć z naklejeniem idealnie szkła, ponieważ jest ono świetnie dopasowane. Trzeba wtedy bardzo uważać, aby nie dostał się kurz pod taflę.

Z tych dwóch zdecydowanie wybrałbym Nillkina. Najlepsze szkło jakie miałem. Mocolo nie mogę polecić jedynie ze względu na łezkę.

Edytowane przez Kertukos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest genialny. Neoglass jest najlepszym produktem jaki miałem. Niby folia a poślizg szkła. Zimne, warstwa olefobowa. Banalny montaż. Nie wiem jak z trwałością na rysy itp. jest jedna ostra krawędź przy wycięciu na łezkę. Ostrzejsza nie ostra. Zdjecia będą później.

Otrzymałem go w ramach reklamacji za hardglass. Cena regularna to przegięcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest genialny. Neoglass jest najlepszym produktem jaki miałem. Niby folia a poślizg szkła. Zimne, warstwa olefobowa. Banalny montaż. Nie wiem jak z trwałością na rysy itp. jest jedna ostra krawędź przy wycięciu na łezkę. Ostrzejsza nie ostra. Zdjecia będą później.
Otrzymałem go w ramach reklamacji za hardglass. Cena regularna to przegięcie.
 
Gdzie to szkło można znaleźć? W sieci nie znalazłem na Mi 9...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2019 o 14:53, michals19s napisał:

Ja dziś założyłem. NILLKIN XD CP + MAX ale miałem spore problemy z bąbelkami w kilku miejscach, ale po 15 min naciskania przesuwanie praktycznie znikły, została jedna mała kropka, zobaczymy z czasem jak się szkło sprawdza

Z czasem powinno być tylko lepiej. Ja mam to szkło założone w końcu maja, tylko pierwszego dnia były jakieś małe bąble i znikły. Przy prawidłowym założeniu praktycznie nie widać, że jest cokolwiek naklejone na ekran - wygląda jakby fabryka tak dała. Odcisk palca działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...