Skocz do zawartości

Szkło hartowane


eNse

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 26.08.2019 o 16:36, Falonso napisał:
Dnia 26.08.2019 o 15:18, DoreK03 napisał:
Jak z jakością zdjęć z przedniego aparatu w 3d cp+?
Wracając do baseusa/ibywind: Ogółem ten baseus z allegro (3d) bardzo ciekawie się prezentuje, dostałem odpowiedź że ramki nie zakrywają ekranu, a w miejscu aparatu jest dziurka. Tylko... Wczoraj zamówiłem już ibywind xD

Ja aparatu selfie używam tylko do odblokowania twarzy, ale strzeliłem kilka fotek i wszystko wydaje się być ok.

Do odblokowania twarzy powiadasz xD Chyba twarzą :P

No... ja jakoś nie ufam szkłom bez dziurek/wycięć w miejscu aparatu. Ogółem to jutro będę miał ibywind, wychodzi na to że paka idzie od razu z Polski (jest aktualnie w WER Komorniki), bo zamówiłem w weekend a wczoraj (27.08) została nadana w Komornikach :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odblokowania twarzy powiadasz xD Chyba twarzą
No... ja jakoś nie ufam szkłom bez dziurek/wycięć w miejscu aparatu. Ogółem to jutro będę miał ibywind, wychodzi na to że paka idzie od razu z Polski (jest aktualnie w WER Komorniki), bo zamówiłem w weekend a wczoraj (27.08) została nadana w Komornikach  
O nie
Jesteśmy zgubieni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ibywind. Pierwsza sztuka poszła na śmieci bo się dostały paprochy, w drugiej też się coś dostało i pojawiły się bąble. Nie wiem czy to moja wina (w co wątpię bo tak dokładnie to jeszcze telefonu nie czyściłem...) - będę pisał w tej sprawie, może otrzymam kolejną sztukę.

Co do samego szkła - jest (prawie) genialne. Idealna przezroczystość (jeszcze lepsza niż polski banan), pokrywa więcej ekranu (i nie ma tęczy!) - gdyby nie te problemy przy montażu to byłoby idealnie. Taka ciekawostka, w zestawie są dwie takie tubeczki z żelem które można zastosować w przypadku gdy pojawią się bąble. Jakoś to to działa, jednak parę bąbelków mniejszych zostało.

Edytowane przez DoreK03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

może nie do końca ogarniam ale czy standardowo na świeżo kupionym telefonie jest naklejone jakiekolwiek szkiełko ochronne?

Czy jeżeli telefon mi upadł i w prawym górnym rogu zrobiła się siateczka i po przekątnej idzie małe pęknięcie to mam wyświetlacz do wymiany czy da się jakoś inaczej to uratować.

Jestem załamany, bo kocham ten telefon a teraz wygląda gó***o za przeproszeniem.

 

Pomóżcie! Proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zalezi napisał:

Szkło Baseus petarda. Nie różni się dla mnie od Nillkin CP 3D Max, a kosztuje jedyne 29.99 zł

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Zdjęcia poproszę :) nie zakrywa ekranu? Co dostałeś w zestawie?

Ja dostałem drugą sztukę ibywind za darmo, założyłem i jest bosko. Ta plastikowa obwódka robi swoje choć nie idealnie i mam więcej szkła na lewej niż prawej stronie, mogłem dopasować bardziej, ale kij - ważne, że bez żadnych paprochów. 

Niestandardowo wyglądał w tym przypadku montaż - robiłem to łazience gdzie mam najlepsze oświetlenie do takich rzeczy. Przed montażem zrobiłem saunę (para ma znaczenie) i potem przystąpiłem do montażu. Dodatkowo w najbardziej wrażliwych miejscach posłużyłem się tą tubką z żelem żeby nie było odklejania. Jak coś się znacznie odklejać to użyję ponownie. Na razie wygląda git i mam nadzieję że tak zostanie.

Edytowane przez DoreK03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2019 o 15:19, Falonso napisał:

Tak wygląda Nillkin 3D CP+ Max na moim Mi 9 emoji4.png. Śmiało mogę napisać, że to jedne z lepszych szkieł z jakimi miałem do czynienia. Świetne dopasowanie oraz feeling i powierzchnia oleofobowa. Mam też szklo Wozinsky z czarną ramką na RN7, jest tanie, dopasowanie ma dobre, ale strasznie kruche i palcuje się niemiłosiernie. Dzisiaj mój RN7 wypadł mi z wysokości klatki piersiowej na podłogę, na szczęście etui armor dobrze chroni, nic się nie stało, ale że uderzył rogiem to szkło Wozinsky pokruszyło się w tym miejscu emoji19.png. To już drugie szkło Wozinsky od 3 tygodni i raczej już go nie kupię, poza tym przez ostre krawędzie w cienkim etui, łatwo jest je posczszerbić, normalnie kruszą się od patrzenia. Najlepiej sprawdzają się w etui typu Hybrid Armor.

Kupiłem to samo (po dłuższej przygodzie z Wozinskim, który początkowo mnie zadowolił, aż go w końcu znienawidziłem). Rzeczywiście na pierwszy rzut oka czuć wyższą jakość niż w przypadku szkła za dychę, dodatkowo spasowanie perfekcyjne. Powiedz mi tylko - dostaje się po kilku dniach kurz pod przednią kamerkę i diodę? 

Wydaje mi się, że w Mi9, przez ten głośnik u góry, żadne szkło zakrywające kamerę nie uchroni przed tym cholernym kurzem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Kupiłem to samo (po dłuższej przygodzie z Wozinskim, który początkowo mnie zadowolił, aż go w końcu znienawidziłem). Rzeczywiście na pierwszy rzut oka czuć wyższą jakość niż w przypadku szkła za dychę, dodatkowo spasowanie perfekcyjne. Powiedz mi tylko - dostaje się po kilku dniach kurz pod przednią kamerkę i diodę? 

Wydaje mi się, że w Mi9, przez ten głośnik u góry, żadne szkło zakrywające kamerę nie uchroni przed tym cholernym kurzem :/

 

No tak, coś tam zawsze się dostanie. Mnie też troszkę się zakurzyło, najlepiej by było, gdyby było wcięcie na kamerę i diodę, ale mimo wszystko nie ujmuje mu to jakości i dopasowania.

Z etui Spigen jest idealnie spasowane.20944ee3f446db76871c621832a3809f.jpg01d1617c813e306bb807654f10f7cea2.jpgd72e8dedc5cb13f4d8011251188145f1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozinski miałem. wg. dobre szkło ale kruche i brud dostaje się pod kamerkę i diodę ale idealnie dopasowane.

Baseus dziś dostałem. Wygląda lepiej jak poprzednik. W jakości wykonania też. Lecz te ramki... Trochę za grube i większe jak ma sam telefon przez co notch jest trochę większy i górne/dolne zaokrąglenia wyglądają mniej naturalnie bo obwódka szkła je ścina. No i tak jakby gorzej czytnik na tym szkle działał. Z poprzednikiem nie miałem takiego problemu.

Edytowane przez Pietr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wozinski miałem. wg. dobre szkło ale kruche i brud dostaje się pod kamerkę i diodę ale idealnie dopasowane.
Baseus dziś dostałem. Wygląda lepiej jak poprzednik. W jakości wykonania też. Lecz te ramki... Trochę za grube i większe jak ma sam telefon przez co notch jest trochę większy i górne/dolne zaokrąglenia wyglądają mniej naturalnie bo obwódka szkła je ścina. No i tak jakby gorzej czytnik na tym szkle działał. Z poprzednikiem nie miałem takiego problemu.
O szkle wozinsky nawet mi nie wspominaj. Miałem 2 na RN7, oba się pokruszyły. Jedynym plusem to jest w miarę dobre dopasowanie, ale brudzą się i zbierają odciski niemiłosiernie, żadnej warstwy oleofobowej w dodatku mają ostre krawędzie, masakra.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi tylko - dostaje się po kilku dniach kurz pod przednią kamerkę i diodę? 

 

Gdyby kogoś interesowało czy i w jakich ilościach dostaje się kurz pod kamerę z nałożonym szkłem Nillkin 3D CP+MAX to proszę poniżej zdjęcia po 4 miesiącach używania. Musiałem wymienić szkło bo telefon kilkukrotnie upadł na szczęście szkło spełniło swoje zadanie, nie stłukło się, a jedynie popękało w kilku miejscach.

 

69522d6e974127f37faec6700e7cf84a.jpg

0612aa5a4fa81e89f22167fbb5fc1e24.jpg

65e234e30ffd4ea87e5e53c1c08509f9.jpg

5dd12acdd46f5ce5c86f6f912a1e967f.jpg

 

 

 

  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zoltan78 a skąd ja mam to wiedzieć dlaczego tam tyle kurzu i brudu się wzięło? Zdjęcia są realne z mojego telefonu i tak to wygląda, a szkło zakładałem 10 kwietnia. Używam telefonu dość intensywnie w różnych warunkach, wydaje mi się, że to może być odpoiedź na Twoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, emarcin napisał:
 
Gdyby kogoś interesowało czy i w jakich ilościach dostaje się kurz pod kamerę z nałożonym szkłem Nillkin 3D CP+MAX to proszę poniżej zdjęcia po 4 miesiącach używania. Musiałem wymienić szkło bo telefon kilkukrotnie upadł na szczęście szkło spełniło swoje zadanie, nie stłukło się, a jedynie popękało w kilku miejscach.
 
 

To się tyczy każdego szkła tego typu, ale szczerze to tutaj wygląda, jakbyś z nim w kieszeni robił na budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem Mi 9 , i chce odrazu zadbac o wsywietlacz, Przeczytalem pare stron w temacie i rozne propozycje sie nasuwaja , i rozne opinie. Troche czasu od wydania tel juz minelo i pewnie rozne szkla przez wasze tel sie przewinely, Wiec prosze napiszcie jakie szklo sie u was sprawdzilo a jakie nie, ulatwcie mi zakup. Tel bedzie niebieksi wiec raczej szklo z czarnymi ramkami odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem Mi 9 , i chce odrazu zadbac o wsywietlacz, Przeczytalem pare stron w temacie i rozne propozycje sie nasuwaja , i rozne opinie. Troche czasu od wydania tel juz minelo i pewnie rozne szkla przez wasze tel sie przewinely, Wiec prosze napiszcie jakie szklo sie u was sprawdzilo a jakie nie, ulatwcie mi zakup. Tel bedzie niebieksi wiec raczej szklo z czarnymi ramkami odpada

A co ma kolor niebieski do szkła z ramkami? Jak dla mnie idealny zestaw to etui Spigen Rugged Armor i szkło Nillkin 3D CP+ Max, dokładne spasowanie, jedno drugiemu nie uwiera, ładnie zamyka smartfona, także kartki papieru nie wciśniesz między szkło a etui, no i najwyższa jakość. Szkło Nillkin praktycznie nie ucina ekranu, ma świetną warstwę oleofobową oraz poślizg, nie zbiera jak tanie szkła odcisków i łatwo je usunąć. Etui Spigen również doskonale spasowane, nie pogrubia znacząco, wystaje lekko ponad wyświetlacz oraz chroni wystający aparat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui raczej nie kupuje , nie chce zaslaniac ladnego wygladu tel, jedynie bede zakladal silinkonowe na tyl, a interesuje mnie szklo :) a powiedz Nilkiin 3d cp  ma czarne ramki czy jest calowicie bezbarwne?

Obejrzalem to szklo, i ma czarna ramke, nie wiem czy to nie bedzie wygladac zle w polaczeniu z nie czranym tel a niebieskim :((??

Edytowane przez michals19s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui raczej nie kupuje , nie chce zaslaniac ladnego wygladu tel, jedynie bede zakladal silinkonowe na tyl, a interesuje mnie szklo  a powiedz Nilkiin 3d cp  ma czarne ramki czy jest calowicie bezbarwne? Obejrzalem to szklo, i ma czarna ramke, nie wiem czy to nie bedzie wygladac zle w polaczeniu z nie czranym tel a niebieskim default_sad.png(??

 

Gdzieś wyżej są moje zdjęcia post 450 i 474, jak to szkło wygląda na Mi 9, sam zobacz, moim zdaniem świetnie. Jak chcesz przezroczyste etui to Spigen Liquid Crystal.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zebym wiedzial jak odszukac numer postu :PP 
ok znalazlem te posty ze zdjeciami :), no to chyba bede musial kupic to szkielko tylko szkoda ze chodza powyzej 50 zl
Na pierwszych zdjęciach jest z tym szkłem w etui typu hybrid armor a w następnym poście w Spigen Rugged Armor. Jak widzisz dopasowanie idealne, ostatnio podobne spasowanie widziałem na swoim byłym już OnePlus 6 z oryginalnym szkłem 3D i etui Bumper Nylon, ale tutaj jest jeszcze dokładniej, tyle że za oryginalne akcesoria OnePlus zapłaciłem wtedy 180 zł , jednak jakość na najwyższym poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...