Skocz do zawartości

Szkło hartowane


eNse

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7.06.2019 o 21:33, palibrzuch napisał:
Ostatnio założyłem takie. Jestem mocno zadowolony. Zero palcowania default_wink.png

Nie wchodzi kurz pod przednia kamerkę?

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez mrosi
Edycja cytowanej zawartości przekracza możliwości...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem o co ta cała spina ze szkłami. Ja używam na każdym telefonie Nillkin Amazing H lub H+ (teraz mam na Mi 9 H+). Ekran w tym tel jest niemalże płaski, więc szkło jest niewidoczne, leży tak, że go nie widać. Do tego jest cieniutkie więc czytnik działa tak samo (skonfigurowany przed szkłem). W szkłach Nillkina zarąbista jest powłoka oleofobowa, bo się praktycznie nie palcuje, a nawet jak już sie ubrudzi, to przetarcie o spodnie rozwiązuje sprawę.
Dodam tylko, że nikt mi za to nie płaci, więc opinia pochodzi od zadowolonego użytkownika  jakby ktoś nie wierzył, to jutro za dnia zdjęcia wrzucę.
Dawaj fotki. Masz założone h+ pro? Dziś zamówiłem za 28 zł.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. To są takie shity jak te tanie z Ali. Tak samo wozinksy

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

Chyba kupie nillkina amazing h. Miałem wcześniej w honor 8 i był kozacki. Zero palcowania. Mogłem rzucać telefonem i nie pekalo.

 

Edit // zakupiłem nillkina. Nie chce mi się bawić w jakies tanie shity. Miałem wozinsky to tydzień wytrzymałem. Placuje się strasznie i wchodzi kurz pod aparat i diodę powiadomień.

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie  dobre szkło polecacie żeby było jak najmniej widoczne (grubość) i dobrze pokrywające cały ekran ? Zawsze używałem produktów 3mk i byłem zadowolony. Ostatnio miałem FlexibleGlass, które jest cienkie i elastyczne ale łatwiej się rysuje, więc może lepsze twarde hartowane? albo takie z czarnym wykończeniem https://sklep.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-9-Global-Niepekajace-szklo-hybrydowe-na-caly-ekran-3mk-FlexibleGlass-Max/42347
A może inne polecacie? może coś od nillkina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego  Nilkina

Fakt, że drogie jak jasna ch.... i ma grubość 0,3mm, ale jak biorę telefon do ręki to mam poczucie, że trzymam coś solidnego. Udało mi się idealnie założyć na ekran i wcale nie widać, że jest coś dodatkowego na telefonie. Ważne też, że nie palcuje się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 minuty temu, bartek5860 napisał:

Kolego, w moim poście pod słowem "Nilkin" był link. Kliknij na ten "Nilkin" i zobaczysz, że prowadził do jednego konkretnego szkła. I jest to zupełnie inne szkło niż w linkach, które Ty podajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abnegat
Faktycznie teraz widzę, jest inne ale różni się chyba tylko dodatkową powłoką co nie odbija światła. Jak to szkło, zakrywa cały ekran aż do ramek, tak że nić nie widać ? Czy 0,3 grubości to jednak dużo i będzie widać ze odstaje i jak z działaniem czytnika lini ?

Dobra przeczytałem cały temat i niektórzy piszą że XD CP+ i 3d CP+ od Nilkina są dobre inni że pękają i łatwo się rysują. Jeśli to prawda z pękaniem to na pewno odpada.
Ale mają jeszcze taki produkt https://nillkin.sklep.pl/product-pol-15862-Szklo-Nillkin-Amazing-CP-Xiaomi-Mi-9-Black.html Wie ktoś czym się różni i czy też może pękać?

No i w końcu czy ma ktoś u siebie szkło od 3mk https://sklep.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-9-Global-Niepekajace-szklo-hybrydowe-na-caly-ekran-3mk-FlexibleGlass-Max/42347  i może powiedzieć czy zakrywa cały ekran ?
Jest szkło elastyczne więc nie powinno pękać. Miałem takie na poprzednim telefonie i jestem bardzo zadowolony. Chociaż rysuje się niestety (7h)

Edytowane przez bartek5860
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bartek5860 napisał:

@abnegat
Jak to szkło, zakrywa cały ekran aż do ramek, tak że nić nie widać ? Czy 0,3 grubości to jednak dużo i będzie widać ze odstaje i jak z działaniem czytnika lini ?
 

Tak, szkło zakrywa cały ekran. Jeśli pokażesz komuś kto nie wie, że jest coś nałożone na ekran, to uzna, że tak fabryka wypuściła ten telefon. U mnie nic nie odstaje. Czytnik działa.

Jest to pełne szkło bez żadnych wycięć tak więc żaden kurz nigdzie nie ma prawa się dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14796]abnegat[/mention]
Niektórzy pisali tu wcześniej że wchodzi kurz pod aparat, więc może masz szczęście albo kwestia czasu 
Ale ogólnie co do tych nilkinów to prawda że potrafia sama pęknąć? 
Ja miałem w honor 8 2lata i nic się nie działo a dałem za nie coś około 45 zł

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2019 o 18:09, bartek5860 napisał:

Jakie  dobre szkło polecacie żeby było jak najmniej widoczne (grubość) i dobrze pokrywające cały ekran ? Zawsze używałem produktów 3mk i byłem zadowolony. Ostatnio miałem FlexibleGlass, które jest cienkie i elastyczne ale łatwiej się rysuje, więc może lepsze twarde hartowane? albo takie z czarnym wykończeniem https://sklep.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Mi-9-Global-Niepekajace-szklo-hybrydowe-na-caly-ekran-3mk-FlexibleGlass-Max/42347
A może inne polecacie? może coś od nillkina ?

Niedawno kupiłam to szkło, po tygodniu jak na razie żadnej ryski, wszystko gra, oby tak dalej bo już i tak mam już raz ekran wymieniany, bo oczywiście pomyślalam że goły wystarczy i po co folia, po co szkło :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, na xda ktoś wrzucił fajne szkło - co prawda idzie do mnie Nillkin(2 rodzaje), ale to wygląda bardzo fajnie - gdybym wiedział wcześniej to bym je zamówił:

https://www.aliexpress.com/item/ESR-Screen-Protector-for-Xiaomi-mi-9-Tempered-Glass-3D-Full-Coverage-Protective-Glass-9H-Anti/32983029707.html?spm=2114.search0104.3.1.246354d2C6H7Pp&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_10843_319_10059_10884_317_10887_10696_321_322_453_10084_454_10083_10103_10618_10304_10307_10820_10301_10821_537_536,searchweb201603_52,ppcSwitch_0&algo_expid=749da48c-dcea-4736-97ad-0d3ea2c92813-0&algo_pvid=749da48c-dcea-4736-97ad-0d3ea2c92813&transAbTest=ae803_3

W ofercie od tej firmy ESR jest też przezroczysty case - może też wart zakupu? do mnie idą już 2 rodzaje także znowu za późno zobaczyłem

Edytowane przez krzygaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Kupiłem szkło na allegro ( Alogy 9H ), przeźroczystość super ( lepsze niż Niklin myślę i nie zmienia kolorów nic ) ale...

dopasowanie do kitu, za małe :(

Poniżej fotka do Niklina i tego Alogy

IMG_20190623_103149-1246x654.jpg

Edytowane przez onken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, alfabet napisał:

Już drugie szkło nillkina to 0,2 mm ukruszyłem. Nie wiem jak. Nie mam zielonego pojęcia jak uwaliłem drugi raz w ciągu miesiąca to szkło.

Miałem ten sam problem z tym szkłem. Po kilku dniach pękło w kilku miejscach. Telefon nie spadł, nie mam pojęcia od czego to pękło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio szkło z linku poniżej , pokrywa całą powierzchnię, nie palcuje się zbytnio oraz nie przekłamuje kolorów, ale ma też dwa minusy, paprochy dostają się pod przednnią kamerkę i czytnik linji papilarnych troszkęwolniej działa. Jak za taką cenę to polecam

https://allegro.pl/oferta/wozinsky-szklo-caly-ekran-full-glue-xiaomi-mi-9-7956413609

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem najtańsze TAKIE za 3zł i jest ok. Widać. że nie zakrywa całej powierzchni na boki (brakuje z pół milimetra załamania kolorów), ale dzięki temu nie odstaje. mi to wystarcza. Wcześniej na Mi6 miałem nilkina na tej samej zasadzie. Po włożeniu do pancerniaka jest zadowalająco dla mnie.Pęknie to kupie inne :)

Edytowane przez witek_77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.06.2019 o 09:13, krzygaj napisał:

Zakupiłem szkło z podanego linku wersja: HD. Jak przyjdzie dam znać jak się sprawuje, jakoś koniec lipca powinno być.

Edytowane przez krychol49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...