Skocz do zawartości

Szkło hartowane


eNse

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, emarcin napisał:

 

 

 

 

 

Coś w tym jest bo u mnie po niecałych dwóch tygodniach pojawiają się rysy. Rozumiem, że szkło jest od tego aby chronić wyświetlacz ale coś takiego mam poraz pierwszy po tak krótkim czasie użytkowania. O zbierającym kurzu pod szkłem na przednim aparacie już nie wspomnę jak tak dalej będzie to aparat przedni będzie tylko jako atrapa emoji23.png

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ktoś wyżej opisał sposób na czyszczenie kartką papieru przedniego aparatu, działa sprawdzałem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem  NILLKIN XD CP+ MAX  i założyłem zaraz po otrzymaniu telefonu, czyli +/- tydzień temu. Jakość wykonania, gładkość itp 5/5 byłem na prawdę pod wrażaniem. Niestety szkło się mocno rysuje, po tygodniu mam tyle rys co w szkłach za 10 zł po roku (tyle że nie wystawały ponad case). Co gorsza szkło samo pękło, odłozyłem telefon na pułkę, podnoszę po jakimś czasie i szkło peknięte. Niema możłiwości żeby telefon upadł lub coś podobnego. Cielawe czy ktoś będzie miał podobny przypadek czy mój jest odosobniony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przy próbie naklejenia jakiegoś szkła z Ali za mocno je wygiąłem i pękło.

Zamówiłem z alledrogo takie jak na zdjęciu.

Pasuje prawie idealnie. Mocno zostają odciski. Czujnik łapie dobrze.

Jutro zobaczymy jak w słońcu sobie radzi.

Powietrze powoli zanika. 2823a16c07d9fc793a03bf12184a96a8.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2019 o 08:42, lukis2 napisał:

Kupiłem  NILLKIN XD CP+ MAX  i założyłem zaraz po otrzymaniu telefonu, czyli +/- tydzień temu. Jakość wykonania, gładkość itp 5/5 byłem na prawdę pod wrażaniem. Niestety szkło się mocno rysuje, po tygodniu mam tyle rys co w szkłach za 10 zł po roku (tyle że nie wystawały ponad case). Co gorsza szkło samo pękło, odłozyłem telefon na pułkę, podnoszę po jakimś czasie i szkło peknięte. Niema możłiwości żeby telefon upadł lub coś podobnego. Cielawe czy ktoś będzie miał podobny przypadek czy mój jest odosobniony...

Taki sam przypadek miała moja dziewczyna z Nillkinem, tylko że w Mix 2S. Po prostu odłożyła telefon, gdy go za jakiś czas podniosła, szkło było pęknięte. Tak pękło z niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam przypadek miała moja dziewczyna z Nillkinem, tylko że w Mix 2S. Po prostu odłożyła telefon, gdy go za jakiś czas podniosła, szkło było pęknięte. Tak pękło z niczego.
Reklamowałem, ale oczywiście twierdzą że na pewno upadł, szkło zostało podważone itp...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami się męczycie z naklejaniem szkła szkła/folii? Ja po kupnie telefonu chcę iść do punktu mk3 i kupić ich szkło do MI9 razem z usługą naklejenia szkła/folii. Macie jakieś opinie o ich produktach? Warto korzystać z punktów naklejania folii, duża szansa na dobry efekt? Ja na starym telefonie LG G2 sam naklejałem, to skończyło się na jednej zniszczonej folii, drugiej naklejonej, ale chyba z paprochem jakimś... no i sporej dawce nerwów.

Edytowane przez marcelk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami się męczycie z naklejaniem szkła szkła/folii? Ja po kupnie telefonu chcę iść do punktu mk3 i kupić ich szkło do MI9 razem z usługą naklejenia szkła/folii. Macie jakieś opinie o ich produktach? Warto korzystać z punktów naklejania folii, duża szansa na dobry efekt? Ja na starym telefonie LG G2 sam naklejałem, to skończyło się na jednej zniszczonej folii, drugiej naklejonej, ale chyba z paprochem jakimś... no i sporej dawce nerwów.
Jak nie chcesz mieć kurzu ani deka, to odkręcić gorąca wodę w łazience, tak by zaparowała i kurz przestał się unosić. Masz idealne warunki na przyklejenie bez kurzu i paprochów.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załozyłem dzisiaj coś takiego:

11dfa6b1789b.jpg

Pasuje idealnie, powietrze od razu zniknęło na rogach. Palcuje się trochę, bo tanie. Na razie jestem bardzo zadowolony. Wyświetlacza nie przycina nigdzie. Odcisk palca działa, aparat normalnie, diodę tez widać. 

 

 

 

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkło dziś już ma 21 dni i chciałem coś dodać po tym czasie.

Szkło wciąż się nie palcuje. Jestem pod wrażeniem. Oczywiście czasem jakiś pojedynczy odcisk palca się pojawi, ale ogólnie szkło cały czas jest czyste. Nic się nie odkleja, nie ma żadnych bąbli czy kurzu pod nim. Działanie odcisku palca dobre jak na szkło, dużo lepsze niż na poprzednim mocolo. 

 

WADA: rysuje się od patrzenia. Mam w sumie 2 rysy. Jedna po lewej stronie ekranu, a druga na dolnym rogu taka jakbym przejechał delikatnie papierem sciernym, więc w sumie to takie skupisko rysek. Podczas włączonego ekranu nie widać tych rys i podczas normalnej pracy nie przeszkadzają, ale na wyłączonym ekranie psują estetykę. O telefon dbam i nie wiem naprawdę czy te rysy nie powstały czasem po prostu od kieszeni jeansów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje idealnie, powietrze od razu zniknęło na rogach. Palcuje się trochę, bo tanie. Na razie jestem bardzo zadowolony. Wyświetlacza nie przycina nigdzie. Odcisk palca działa, aparat normalnie, diodę tez widać. 

 

 

 

Podaj linka do sklepu z tym szkłem

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up mnie nillkin się pokruszył. Nie mam zielonego pojęcia jak. po wyjęciu z kieszeni od krawędzi.
Musiało być położone zbyt blisko krawędzi albo masz krzywy ekran, obudowę. Chyba że czymś uderzyłeś.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiało być położone zbyt blisko krawędzi albo masz krzywy ekran, obudowę. Chyba że czymś uderzyłeś.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Nillkin pęka od patrzenia. Etui robią świetne, ale szkła do d...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up z lewej miało ostra krawędź. To była tylko kwestia czasu. Szkło maja najlepsze jeśli chodzi o palcowanie i przejrzystość. Ale trwałość to prawda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, rakers napisał:

@up z lewej miało ostra krawędź. To była tylko kwestia czasu. Szkło maja najlepsze jeśli chodzi o palcowanie i przejrzystość. Ale trwałość to prawda ...

Etui tez sie szybko niszcza mialem frosted pare razy i ostatnio do s8 carbon cos tam i wszystkie sie polamaly w przeciagu miesiaca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem NILLKIN H+ PRO 0,2mm. Jak powyżej, pękło od samego patrzenia na nie. Telefon leżał na stole, obracam się, a tu pęknięcie... Do tego miał być profilowany rant, a jest marketingowa ściema. Szkoda kasy nie polecam.

Edytowane przez wawonix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Kupiłem NILLKIN H+ PRO 0,2mm. Jak powyżej, pękło od samego patrzenia na nie. Telefon leżał na stole, obracam się, a tu pęknięcie...


Przestań już! To, że szkła Nillkin są słabe można się przekonać w tym temacie ale proszę ludzie opanujcie się.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
 
 
12 minut temu, emarcin napisał:

I mówi to gość zarejestrowany kilka dni temu... Też mam nillkina i jakoś oprócz rys i palcowania jest całe

 

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

 

No i Twoje szczęście, że jest całe. Jeśli wydaję 50 zł za szkło to oczekuję lepszej trwałości niż od szkła za 10 zł. A okazuje się odwrotnie. Niech ludzie wiedzą, że to badziew jeśli chodzi o trwałość, chyba że ktoś chce wydawać co miesiąc 50 zł na szkło bo stare pękło to proszę - nie moja sprawa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...