UncleDzioobas

MiBox do wymiany?

Recommended Posts

Kupiłem MiBoxa S 4k miesiąc temu i z każdym dniem jestem bardziej niezadowolony. Jeżeli to jest jedno z lepszych urządzeń na rynku to słabszych nie powinny w ogóle sprzedawać.

Tradycyjnie po 1-2 dniach bezczynności nie daje się włączyć pilotem ale to wszyscy znają.

Dodatkowo po paru godzinach używania zaczyna zamulać tak bardzo, że konieczne jest ponowne uruchomienie. Zauważyłem, że zamulanie pojawia się po wybudzeniu np oglądam coś tam przez godzinkę, wyłączam i jak za jakiś czas włączę to już zamula i konieczny jest reset.

Robiłem przywracanie ustawień fabrycznych, dokupiona karta na usb tplinka i dalej lipa.

Używam w 99% do netflixa i hbo go.

Coś mogę jeszcze zrobić czy wysyłać na gwarancję?

EDIT:

Od wczoraj niektóre kafelki w netflixie są puste.

Edited by UncleDzioobas

Kurde no jestem w szoku. Wierzę Wam oczywiście że takie rzeczy się dzieją ale...u mnie od zakupu ani razu nie wystąpił podobny problem. Nie zacina, włacza się za każdym razem, ba nawet jak nie włacze pilotem boxa a włacze telewizor to wystarczy ze zródlo przestawie w tv na hdmi i...box sam startuje. Nie wiemm moze to zasluga telewizora. Wifi śmiga mi aż miło nieważne gdzie postawię router czy w tym samym pokoju czy za scianą. Może te boxy maja inne części lub jakies wewnętrzny rom inny w zależności od czasu kiedy powstały ? ja kupiłam swój jakies 3 tygodnie temu z cyfrowe.pl

Podajcie informacje o oprogramowaniu romie itp to porównamy. Ja wieczorem jak bede w domu to wrzuce swoje.

Edited by Paraglobularna

Włącz HDMI cec w ustawieniach i problem ze zmulaniem powinien zniknąć. Na wybudzanie albo wgraj poprzednia wersje softu, albo czekaj na aktualizację.

Oczywiście było to już napisane tysiąc razy.

OnePlus 6T
Tapatalk 6.5.6 B&W

• Like 1

15 minut temu, Daviteusz napisał:

Włącz HDMI cec w ustawieniach i problem ze zmulaniem powinien zniknąć.

Wszystkie 3 opcje trzeba włączyć, czy wystarczy ta górna? Nie mogę przyzwyczaić się do wyłączania tv jak wyłączam boxa, mam jeszcze dekoder podłączony do tv i troche mi to przeszkadza.

Jeszcze pytanie, czy wifi trzeba zostawic włączone nawet jak mam podłączoną kartę sieciową na usb?

Jest różnica czy box podłączony jest do hdmi arc czy to bez znaczenia?

Nie jestem pewien, ale chyba wystarczy jedna.

Ja mam cec 3 opcje włączone tylko na boxie. Na tv cec wyłączyłem. Wyszło na moje i nie mam lagów po wybudzeniu default_wink.png

OnePlus 6T

Tapatalk 6.5.6 B&W