Jump to content

Kodi problem

Welur4
 Share

Recommended Posts

Witam szanowne grono. 

Po dłuższym nie używaniu boxa mam dwa irytujące problemy, mianowicie zamiana tekstu na mowe przyprawia mnie o białą gorączkę i za cholere nie potrafię tego wyłączyć i tu wołam Pomocy! I druga sprawa nie działa aplikacja Kodi, dokładnie pad kierunkowy. Sprawdzałem dodatkowo z poziomu smartfonu, więc można powiedzieć że pilot sprawny. Przeinstalowałem apke i dalej to samo. Może ktoś wie o co chodzi... Pozdrawiam

To ja może dorzucę swoje 3 grosze na temat MI BOX 4K S....
Generalnie bardzo walczyłem z płynnym odtwarzaniem filmów (via UPNP/DLNA, SMB) na tym box'ie... niestety kazdy player mial jakies mankamenty... albo przycinał, albo nie odtwarzal napisow... Najbardziej rokujący był Kodi v18.. natomiast nie udalo mi sie uzyskac idealnej plynnosci podczas odtwarzania filmow... bylo prawie zawsze widac lekkie przyciecia jak sie pojawialy/znikaly napisy...
Po kilku godzinach walki - myśle sobie - dramat ta przystawka.
Trafilem na ten artykuł, zrobilem downgrade do 17.6, skonfigurowalem SMB + napisy i jest CUD MIÓD MALINA - zero przycięć idealna płynność.

Wielkie dzięki PawelG7!

Podepne sie pod temat.

Czy moze mi ktos wytlumaczyc jak zrobic backup kodi przed robieniem factory reset mi boxa?

Chodzi o to zeby nie robic ponownie ustawien kodi.

Jak zrobic gotowca kodi 18?

Jak skopiowac pliki data i ogg na pendrive?