Skocz do zawartości

Pomoc w zakupie mi boxa


poli1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym kupić mi boxa, jednak nie wiem która wersję wybrać 4K czy S. Czy użytkowa ktoś obie wersje? Która lepiej się sprawuje u nas w Polsce. Różnica cenowa nie wielka a jak wygląda użytkowanie. Są jakieś szczególne różnice oprócz pilota i wersji androida? Co polecacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma lepszą antenę wifi. Ma nowszy system Android TV 8.1 z nowszym poprawkami bezpieczeństwa, zmieniony pilot i kilka pomniejszych modyfikacji. Także zależy co Ci bardziej leży. Moim zdaniem zmiana z 4k na S nie ma sensu, ale jeśli kupujemy pierwszy mi box to powinno się brać nowszy. Jeśli natomiast weźmiesz 4k to polecam adapter ethernet.

 

Pomogłem podziękuj.

 

Ksiaomi Biedmi Nołt Pińć & Tapatalk

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, darekgra napisał:

tak jak radzi @Radasss kupuj Mibox 4K (starsza wersja) w S wykastrowali trochę z dżwięku a pyzatym to te same podzespoły nowszy android niewiele zmienia te same problemy co z Oreo

Co dokładnie masz na myśli odnośnie dźwięku? Do tv mam podłączone głośniki 5.1, czyli z wersją S nie będzie to dobrze grać? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to kwestia modelu ale u mnie jest okej. Nawet jak router postawie za ścianą. Nic nie tnie nic nie ścina. Sama się zastanawiam dlaczego. Może inne bebechy albo rom tudzież inne wewnętrzne oprogramowanie. Podajcie swoje werjse oprogramowań i innych rzeczy w zakladce boxa  to porównamy bo coś nie jest tak. Gdybym sugerowała się tym co piszecie nigdy bym boxa nie kupiła. Teraz kiedy uzywam go i nie mam problemów żadnych polecam go każdemu. Dlatego coś musi byc na rzeczy że mamy tak skrajne doznania. Moze te nowsze mają coś poprawione ? ja kupiłam około 3 tyg temu w cyfrowe.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Paraglobularna napisał:

Nie wiem czy to kwestia modelu ale u mnie jest okej. Nawet jak router postawie za ścianą. Nic nie tnie nic nie ścina. Sama się zastanawiam dlaczego. Może inne bebechy albo rom tudzież inne wewnętrzne oprogramowanie. Podajcie swoje werjse oprogramowań i innych rzeczy w zakladce boxa  to porównamy bo coś nie jest tak. Gdybym sugerowała się tym co piszecie nigdy bym boxa nie kupiła. Teraz kiedy uzywam go i nie mam problemów żadnych polecam go każdemu. Dlatego coś musi byc na rzeczy że mamy tak skrajne doznania. Moze te nowsze mają coś poprawione ? ja kupiłam około 3 tyg temu w cyfrowe.pl

Masz eSke czy starsza wersję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wersje się różnią? Nie wiem, lecz wydaje mi się, iż lepiej zainwestować w wersję EU czy global. Natomiast co do dźwięku, dźwięk HD jest z natury wyższej jakości.Ale czy to usłyszysz? nie wiem. I powiem tak, część ludzi słucha muzyki na przenośnych głośnikach bluetooth i jest zadowolonych, co z kolei dla audiofila jest profanacją dźwięku. Każdy ma inne potrzeby.Aby mieć dźwiek HD, po pierwsze trzeba mieć amplituner z odpowiednimi dekoderami i HDMI (poprzez połączenia optyczne lub elektryczne można przesłać jedynie "core", czyli DTS lu DD. Każdy wyższej jakości dźwięk (DD+, DTS MA i inne )potrzebuje do przesyłu właśnie HDMI), jakiś przyzwoity zestaw kolumn .A jeśli filmy, to konfiguracja minimum 5.1 lub więcej. Można w sieci znaleźć odpowiednie fora (choćby forum audio), gdzie można o tym wszystkim poczytać, zadać pytanie i co nieco się dowiedzieć.

Edytowane przez IronCXII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...