Skocz do zawartości

Mi 9SE - pierwsze wrażenia


latet

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już recenzja po 4 dniach. Bardzo chwali ten smartfon, ma kilka niedoróbek które można naprawić w sofcie.

Ps. A redmi 7 to powinien mieć 5.5" a nie 6.26. jaki jest sens note 7 skoro nie ma większego ekranu.

Wytapatalkowane z MI 8 SE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Voltron napisał:

Stabilizację idzie dodać w sofcie, nie przejmował bym się
 

Przejmuję się, bo podstawowy sposób "softowy", czyli użycie Open Camera zamiast apki systemowej, także nie daje stabilizacji w 4K:

https://youtu.be/EjTeCDnx754?t=372

Do tego nie najlepszy (powolny) autofocus:

https://youtu.be/v1lzzcCUvFc?t=885

i fatalny tryb nocny:

https://youtu.be/v1lzzcCUvFc?t=1033

Ech, coś mi mówi, że skreślę ten model z listy potencjalnych zakupów, zresztą póki nie ma wersji z B20 to i tak nie dla mnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 2.04.2019 o 17:51, Xelir napisał:

Kilka dni temu zamówiłem Mi9 SE w wersji global z b20 i nfc.

Jak przyjdzie, to mogę śmiało odpowiedzieć na Wasze pytania ;)

U kogo zamawiales? Na AliExpress widzę u HK Goldway i u kilku innych globalna z b20 i się zastanawiam nad zamowieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem na allegro i szczerze za 1700 mam wersję 128gb niebieską z w wersji global. Jak narazie telefon sprawuje się bardzo dobrze przesiadlem się z redmi 4x i różnica jest i to normalne. Jednak szukam gcam do tego modelu bo z tego co widzę po zagranicznych forach różnica jest kolosalna.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i mam awizo z dopiskiem cło na kwotę 329.90, tel z dodatkowym szkłem na Ali kosztował mnie 1363, 75. 

Całość to wartość 1693,65

Tel zamówiony w 1 tygodniu kwietnia u FANTACY TECHNOLOGY. 

Wyszło grubo. 

Edit: wersja Mi 9se 6/64

Edytowane przez rsoltan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia po przesiadce z redmi 4x. Aparat super, szybkość działania, jakość rozmów super. Bateria bardzo szybko się ładuje ale ciężko powiedzieć jak trzyma bo nie miałem czasu dobić do pełna. Rozmiar ideał. Telefon posiadam 26 godzin ;-) Jak na tą chwilę jestem zadowolony z telefonu. Wersja 6/64. 52 z hakiem do dyspozycji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiem że nie ma diody. Jest AoD podpisany jako wyświetlacz - ekran zgodny z otoczeniem - i tu są "motywy" do wyboru. AoD na samsungu działało tak, że była godzina + ikonki się pojawiały te same co na belce, więc wiadomo było co jest. Tu nie mam nic poza godzina, data i bateria. W dodatku bije po oczach, bo chyba świeci na full zamiast jak "ekran" korzystać z czujnika..

Jak bym nie ustawiał nie ma powiadomień, pomijam jakieś gry, czy pierdy ale nie mam nawet z nieodebranych, SMS, Gmaila.. a chyba aż taki oślok nie jestem żebym to źle ustawiał.

Edytowane przez frrancuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dzidexx podasz namiar na to missed reminder? Bo w sklepiku nie wiem które to, chyba że to jakiś niezależny projekt to tym bardziej.

Brak diody, zwykłej irytuje. Poza tym, po pierwszym spienieniu się jednak, fajny telefon. Gabaryty bomba i wielkość ekranu. Podoba mi się. Żona zachwycona tylko te powiadomienia na wyłączonym (AoD) dograć do końca i będzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...