Skocz do zawartości

Mi MIX2s Ładowanie QI


deamonix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupiłem ładowarkę QI Xiaomi i mam pewien problem Mi MIX ładuje sie od 6 do 50-55% i przestaje dioda na ładowarce miga po ponownym położeniu telefonu ładuje się do 90-95% i znów przestaje sam z siebie o co może chodzić jest to wina cewki czy samej ładowarki ???? dodam że raz na jakiś czas nie ma żadnego problemu ładuje sie do 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem chwilowy problem z termostatem w aucie, telefon w uchwycie QI, nawigacja, muzyka, dane zczytywane po OBD2 i wyświetlane na podzielonym ekranie żeby monitortować temp płynu. Auto chłodziłem grzaniem do kabiny, to powiedzmy nie był problem ale po lewej stronie miałem zamknięte wywietrzniki przez co z czasem cała deska nagrzała się bardzo mocno... gorąca deska + słońce, + nawigacja i + ładowanie QI skończyło się komunikatem systemowym " Przegrzewanie. Ochrona przed wysoką temperaturą - dane, Wi-Fi, GPS, aparat itd. będą ograniczone". W skrócie... jak się telefon przegrzeje to to zauważysz ;) telefon był bardzo gorący, jak go schłodziłem wystarczyło ręcznie włączyć internet, wifi i gps. Moim zdaniem powinien być jakiś przycisk w powiadomieniach żeby mieć możliwość po schłodzeniu przywrócenia wszystkich funkcji to stanu sprzed przegrzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etui mam MSVII telefon nie nagrzewa się jakość bardzo widać że jest ciepły temp bateria 39 C

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

A na Baseusie mniej się grzeje

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Ale i wolniej ładuje dziś zamówiłem lepszy kabel i miernik USB więc przetestuje

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...