Jump to content

Mi MIX2s Ładowanie QI

deamonix
 Share

Recommended Posts

Witam niedawno kupiłem ładowarkę QI Xiaomi i mam pewien problem Mi MIX ładuje sie od 6 do 50-55% i przestaje dioda na ładowarce miga po ponownym położeniu telefonu ładuje się do 90-95% i znów przestaje sam z siebie o co może chodzić jest to wina cewki czy samej ładowarki ???? dodam że raz na jakiś czas nie ma żadnego problemu ładuje sie do 100%

dziś dotarła do mnie nowa ładowarka Baseus 10W Qi mi mix naładował sie z 65 % do pełna bez problemu potestuje i  zobaczymy czy nie winna była oryginalna ładowarka xaiomi

Baseus 10W

c3a15b7626b4d3c6f19397bc94fbe626.jpg

Edited by deamonix

Miałem chwilowy problem z termostatem w aucie, telefon w uchwycie QI, nawigacja, muzyka, dane zczytywane po OBD2 i wyświetlane na podzielonym ekranie żeby monitortować temp płynu. Auto chłodziłem grzaniem do kabiny, to powiedzmy nie był problem ale po lewej stronie miałem zamknięte wywietrzniki przez co z czasem cała deska nagrzała się bardzo mocno... gorąca deska + słońce, + nawigacja i + ładowanie QI skończyło się komunikatem systemowym " Przegrzewanie. Ochrona przed wysoką temperaturą - dane, Wi-Fi, GPS, aparat itd. będą ograniczone". W skrócie... jak się telefon przegrzeje to to zauważysz ;) telefon był bardzo gorący, jak go schłodziłem wystarczyło ręcznie włączyć internet, wifi i gps. Moim zdaniem powinien być jakiś przycisk w powiadomieniach żeby mieć możliwość po schłodzeniu przywrócenia wszystkich funkcji to stanu sprzed przegrzania.

Na stronie Mi w specyfikacji ich ładowarki jest podane, że ma ona 2 tryby ładowania: 5W i 7.5W. Da sie to jakoś przełczyć z poziomu telefonu? Czy ładowarka sama dopasowuje sobie to w zależności od możliwości telefonu?

Etui mam MSVII telefon nie nagrzewa się jakość bardzo widać że jest ciepły temp bateria 39 C

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

A na Baseusie mniej się grzeje

Ale i wolniej ładuje dziś zamówiłem lepszy kabel i miernik USB więc przetestuje