Jump to content

Recommended Posts

• Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Wczoraj trochę testowałem możliwości aparatu- wszystkie zdjęcia były robione w automacie. (rozdzielczość zdjęć została zmniejszona do wymagań tego forum)                                          

Powyższe zdjęcie z gcam godzina 18:30.

GCam na Redmi Note 7 wspiera trzech developerów: BSG - https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/ Parrot043 -https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-parrot0

Posted Images

Wczoraj trochę testowałem możliwości aparatu- wszystkie zdjęcia były robione w automacie. (rozdzielczość zdjęć została zmniejszona do wymagań tego forum)

oryginalna aplikacja vs gcam

stock1.jpggcam1.jpg

stock2.jpggcam2.jpg

stock3.jpggcam3.jpg

stock5.jpggcam6.jpg

Edited by bojanpnf
  • Like 2
Dnia 25.03.2019 o 19:55, osimaru napisał:

Tak odnośnie GCam - po dłuższych testach stwierdzam, że najlepiej działa u mnie wersja z 8.02 z tej strony:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

Oznaczona na czerwono jako BSG V2e ;-)

@mateusztbg łap, używam tej i działa bardzo dobrze. Jeśli chodzi o instalację to po prostu instalujesz aplikację z pliku apk bez żadnych kombinacji.

• Like 1
Ok panowie, bo minęło kilka dni kilka nowych wersji się pojawiło.

Odebrałem dziś swojego rn7 więc doradźcie mi najlepszą wersję do niego z tych wszystkich dostępnych, nie znam się na tym dlatego liczę na pomoc.

pozdr

Ściągnij kilka, idź w ciemne miejsce i rób zdjęcia. Sam zdecydujesz... Masz też xda i xiaomi.eu

Wytapatalkowane z MI 8 SE

12 godzin temu, mateusztbg napisał:

Ok panowie, bo minęło kilka dni kilka nowych wersji się pojawiło.

Odebrałem dziś swojego rn7 więc doradźcie mi najlepszą wersję do niego z tych wszystkich dostępnych, nie znam się na tym dlatego liczę na pomoc.

pozdr

przecież jest wyżej napisane. A w następnym poście masz zdjęcia. Ja pobrałem tę i wydaje się być ok (na pewno lepsza niż stockowa a to już dużo). Później się przesiądę na nowszą bo zawsze może coś poprawią.

Edited by dreq02
Dnia 25.03.2019 o 19:55, osimaru napisał:

Tak odnośnie GCam - po dłuższych testach stwierdzam, że najlepiej działa u mnie wersja z 8.02 z tej strony:

https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-bsg/

Oznaczona na czerwono jako BSG V2e ;-)

ok, tylko nie wiem czy w każdej wersji czy tylko w tej jest możliwość nagrywania slow motion. Po wybraniu tej opcji gcam się wyłącza i przechodzi do pulpitu. Drugie pytanie: w standardowej apk aparat mamy ładne rozmycie tła w trybie portetowym. Jak zrobić ten sam efekt na gcam?

Wczoraj wrzuciłem na rn7 tą wersję v2e
Zdjęcie w trudnych warunkach oświetleniowych w domu, 1W żarówka w lampce nocnej na 25m2 pokój. Pierwsze zdjęcie tryb nocny stockowej apki, drugie tryb nocny GCAM. Miazga. Tapatalk robi mocna kompresję, ale widać i tak różnice w jakości i jasnosci591ec1866b311151b0d0fdafa8b0d38e.jpg4d56a050fe69dd4affb3f7793ae2196e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Wczoraj wrzuciłem na rn7 tą wersję v2e
Zdjęcie w trudnych warunkach oświetleniowych w domu, 1W żarówka w lampce nocnej na 25m2 pokój. Pierwsze zdjęcie tryb nocny stockowej apki, drugie tryb nocny GCAM. Miazga. Tapatalk robi mocna kompresję, ale widać i tak różnice w jakości i jasnosci591ec1866b311151b0d0fdafa8b0d38e.jpg4d56a050fe69dd4affb3f7793ae2196e.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Zrób jeszcze dedykowana dla rn7 od bsg. Powinna być lepsza

Wytapatalkowane z MI 8 SE