Skocz do zawartości

FW 1.1.5.16 i pomiar snu - rozjazd totalny


bembenek

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu aktualizacja MiFit i automatycznie aktualizacja zegarka, no i kolejne dwie noce wyniki zupełnie od czapki, spałem 7-8h, a w MiFit widzę wczoraj 3h z kawałkiem, dziś 4h z kawałkiem. Porażka, i to podwójna, bo to była jedna z niewielu funkcji tego zegarka, które działały w miarę dobrze i akurat tej funkcji używałem.

Wiecie czy da się wrócić do starszego FW? Czy ktoś jeszcze zauważył taką awarię po ostatniej aktualizacji? Pytam osoby, które używają zegarka, a nie tylko go "modują" i "zpalszczają" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, bembenek napisał:

Dwa dni temu aktualizacja MiFit i automatycznie aktualizacja zegarka, no i kolejne dwie noce wyniki zupełnie od czapki, spałem 7-8h, a w MiFit widzę wczoraj 3h z kawałkiem, dziś 4h z kawałkiem.

Wczoraj rano zrobiłem update zegarka. Mi z kolei wydaje się, że czas snu przesadnie się wydłużył. Zarejestrował sen kiedy leżałem i oglądałem wieczorem TV, a dotąd nigdy tego nie robił. Tak więc słabo ale nie w tą stronę co u Ciebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że oni już wcześniej zaczęli psuć tę funkcję. Kiedyś było tak, że jak na chwilę wstałem w nocy, to zegarek to rejestrował, nie wiem z jaką dokładnością, czy zgadzał sie czas, ale pamiętam, że z grubsza chyba tak, nawet się dziwiłem, że taka w sumie zaawansowana funkcja, a działa w miarę dobrze (a nie działa głupi budzik czy przypomnienia). Potem ta dokładność jakby się pogorszyła, wiedziałem, że wstawałem w nocy, a zegarek tego nie zauważał. No a teraz to już kompletna porażka, równie dobrze mogę tę rejestrację snu całkiem wyłączyć, bo tylko wprowadza mnie w błąd.

Może to nie jest usterka, tylko sztuczne postarzanie produktu, przecież już jest w sprzedaży wersja 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...