Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi 6 vs Xiaomi Mi A2 Lite


Clean2017

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
19 godzin temu, Clean2017 napisał:

Witam,
Mam dylemat który telefon kupić. Zastanawiam się między Xiaomi Redmi 6 4/64gb a Xiaomi Mi A2 Lite. Który lepszy? Poda ktoś jakies sugestie odnośnie tych telefonów? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Z Polski czy z Chin?
Bo jeśli z chin, to może pomyśl nad redmi 6 pro. To samo co mi a2 lite jeśli chodzi o flaki (poza B20 bo to wersja na chiny), za to z miui na pokładzie. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, PurpleHaze napisał:

Z Polski czy z Chin?
Bo jeśli z chin, to może pomyśl nad redmi 6 pro. To samo co mi a2 lite jeśli chodzi o flaki (poza B20 bo to wersja na chiny), za to z miui na pokładzie. 
 

Z Polski, Redmi 6 pro nie zbyt mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 17.03.2019 o 10:50, radier napisał:

Android one to zło, więc na pewno nie bierz mi a2 lite.

Mógłbyś tak łopatologicznie wyjaśnić dlaczego zło? Chciałem się przesiąść z mojego Redmi 4X na coś nowszego i najbardziej rozmiarowo by mi pasował A2 Lite. Chciałbym coś z oficjalnej dystrybucji PL dlatego Redmi 6 Pro odpada. Jak nie te dwa to co innego? Rozmiarowo nie większego od A2 Lite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 godzin temu, Pływak napisał:

Mógłbyś tak łopatologicznie wyjaśnić dlaczego zło? Chciałem się przesiąść z mojego Redmi 4X na coś nowszego i najbardziej rozmiarowo by mi pasował A2 Lite. Chciałbym coś z oficjalnej dystrybucji PL dlatego Redmi 6 Pro odpada. Jak nie te dwa to co innego? Rozmiarowo nie większego od A2 Lite?

Czekaj na mi9 se chociaz nie wiadomo czy pojawi sie oficjalnie w PL, ale moim zdaniem poza allegro bedzie dostepny chociazby w proline. Tyle tylko ze trzeba poczekac. 
Tu masz porownanie wielkosci: https://www.phonearena.com/phones/size/Xiaomi-Redmi-4X,Xiaomi-Mi-A2-Lite,Xiaomi-Mi-9-SE/phones/10509,10950,11122

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 godzin temu, Pływak napisał:

Dobrze się prezentuje to Mi9SE z tym, ze A2 Lite 700zł, Mi9SE 1600zł więc myślę, ze "trochę" nietrafione w budżet ;) Nie miej poczekam z miesiąc zobaczymy może jak dostępność w PL się poprawi ceny ciut spadną.

Watpie w te 1600zl, to pewnie cena jakiegos resellera, tak jak mi9 tez byly po 2500zl.
A to jednak slabszy telefon czy to od mix2s czy od mi8, wiec nie moze kosztowac wiecej od nich :)

Edytowane przez PurpleHaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...