Skocz do zawartości
  • 0

Redmi Note 7 czy inny?


Rayso

Pytanie

Witam chciałbym już wymienić starego i wysłużonego Redmi Note 3 Pro na cos nowszego i podobnego do własnie Redmi Note 3 Pro bo to byl telefon w którym chyba nic mi nie brakowało. A wiec zależy mi na tym aby miał dobra i pojemna baterie, podzespoły itd na aparacie juz mniej. Cena to do około do 1000 zl ale wiadomo im mniej tym lepiej. Dlatego tez myślałem o tym Remi note 7 co wyszedł niedawno ale moze lepiej juz poczekać na wersje PRO?  Albo może macie inne prepozycje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

RN7 jest kiepsko wykonany. Plastik + szkło. Starasze modele to jeszcze był metal.

Ja pozbyłem się RN4 3/32 GB za 380 zł i kupiłem Mi A2 za 777 w xkomie, ale będę zwracał. Bateria to tragedia. Android One to tragedia. Ładnie wykonany, nagrywa dobrej jakości filmiki, wspiera agregację pasm LTE, ale to za mało by zrównoważyć wady.

Myślę o Poco F1, ale dziś się dowiedziałem że nie wspiera agregacji. Nosz ku...

Cale Xiaomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
22 minuty temu, radier napisał:

wspiera agregacji.

wspiera, ale tak jak wszystkie xiaomi, bodajze 1800+2600.

22 minuty temu, radier napisał:

jest kiepsko wykonany.

Nie jest kiepsko wykonany, wykonanie jest dobre(tak, wiem, ze jerry go zlamal, ale to nie jest wina plastiku, czy szkla jako takiego, a braku wzmocnienia w 2 miejscach), sa zastosowane inne materialy, a to co innego. Kazdy z materialow ma swoje wady i zalety. RN7 w swojej cenie jest swietnym telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Przed chwilą, Rayso napisał:

To teraz lepiej kupować zwykły czy czekać na wersje Pro? 

Zależy od tego, czy chcesz wydawać kasę na Pro, czy nie... W cenie RN7Pro będzie do wyrwania Mi9 SE, także uważam, że RN7 Pro będzie raczej średnio opłacalny... Przy zakupie Mi8 też się bałem o jack... kupiłem sobie za kilka $ dongla od Ugreen z jack+usb-c, problem z głowy, mogę i słuchać na słuchawkach i ładować :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...