Skocz do zawartości

Zbyt szybka próba logowania aplikacji odciskiem palca


Michacy

Rekomendowane odpowiedzi

Od bodajże dwóch aktualizacji zauważyłem, że w aplikacjach do których loguję się odciskiem palca takich jak np. aplikacja banku czy Revolut od razu po uruchomieniu aplikacji wyskakuje komunikat o błędnym odcisku palca (jeszcze nie zdążyłem go przyłożyć) i błąd pojawia się w kółko tak jakby tel. co chwilę próbował się zalogować. Po przyłożeniu palca zaloguję się normalnie do aplikacji, ale jest to dość irytujące bo np. w aplikacji bankowej błędnie odczytany odcisk powoduje wibracje, więc po włączeniu aplikacji tel. cały czas wibruje, aż do momentu przyłożenia palca.

Zauważyłem, że problem występuje też na Mi6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

U mnie to samo w apce Santander i Mi6. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? Na chwilę obecną wyłączyłem logowanie odciskiem palca ale to słabe obejście problemu bo się przyzwyczaiłem do takiego sposobu logowania.

Edytowane przez Klosiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odkopię trupa. 

Udało się w końcu komuś to rozwiązać? Z każdą kolejną aktualizacją jest to samo. Full wipe też nie pomógł. 

Santander i Revolut najbardziej wkurzają takim zachowaniem. Apki, które sam zablokowałem odciskiem działają normalnie. 

Edytowane przez Pyrosh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...