Jump to content

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy

Recommended Posts

36 minut temu, kamillm napisał:

Zbyt szybko wysuwasz takie wnioski. Przecież w informacjach o baterii masz informacje o SOT, nie rozumiem wzburzenia.

To że dawniej było tak jak w każdym normalnym telefonie innego producenta, że czas działania na baterii aplikacji i SOT był liczony od odpięcia telefonu z gniazdka do ponownego jego podpięcia, a teraz co z tego wiem skoro na jednym ładowaniu telefon działa mi około 2 dni, to jak mam niby obliczyć ten SOT, który w tym czasie był skoro pokazuje tylko 24 godziny, które są cały czas "ruchome". Mam z kartką papieru zapisywać SOT na daną godzinę i później robić sumowanie ;) Przecież to jakaś parodia. Czy któryś z innych producentów coś takiego stosuje w swoich statystykach baterii ?

• Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najnowszy stabilny Global ROM dla Redmi Note 7 to MIUI V10.2.6.0   Kto jeszcze nie dostał aktulizacji OTA, to niżej wrzucam link do pobrania, którym można zrobić update z wersji 10.2.3.0 do

Aktualizacja do MIUI11 Global dla naszego RN7 rozpocznie się w pierwszej turze, która zacznie się od 22, a zakończy 31 października.

Nie

Posted Images

@electro69 zwracam Ci honor, faktycznie statystyki są tylko z ostatnich 24h. Nie będę tego nawet komentował, żałosne posunięcie ze strony osób piszących softy do Xiaomi. Teraz te statystyki są zupełnie nic nie warte...

10 godzin temu, electro69 napisał:

Xiaomi delikatnie mówiąc zrobił tak genialne statystki baterii, że teraz nic z tego nie wiadomo. 

Programiści przenosza funkcje z czystego Androida, więc to nie Xiaomi wymyśliło.

11 godzin temu, marcin19883 napisał:

Programiści przenosza funkcje z czystego Androida, więc to nie Xiaomi wymyśliło.

No to ciekawe. Czy ktoś ich do tego zmusił siłą ?, Jeśli coś jest debilnym rozwiązaniem, to po co to wprowadzać. Jeszcze ciekawsze jest to, że mam do tej pory Redmi 4a, telefon ma z 5 lat, androida 7 i też ma te statystyki, mimo, że to tak stara wersja Androida. Wszystkim wcisnęli ten syf bez względu na model telefonu i wersję androida podczas którejś z aktualizacji ich aplikacji "Panel sterowania".

• Haha 1
  • 1 month later...
Dnia 2.08.2020 o 12:38, Matheusz napisał:

@eidur miałem to samo.

Wejdź w USTAWIENIA/ O TELEFONIE / PAMIĘĆ i kliknij na pole DANE PAMIĘCI PODRĘCZNEJ. Zapyta czy chcesz wyczyścić klikasz TAK. Później uruchom ponownie tel i sprawdź czy sytuacja się poprawi.

Ktoś wie, gdzie to jest w MIUI 12?

Telefon zaczyna mi mulić, a wykonanie tego procesu na MIUI 11 pomagało.