Skocz do zawartości

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Degnerix napisał:

mam amd ryzen, pomogło podłączenie przez USB HUB

Jaki masz model tego ryzena? Zdaje mi się że na modelach ze zintegrowaną grafiką są problemy, bo mam teraz ryzen 3 2100 i działa bez problemu.

Edit:

Jednak dalej mam "press any key" z redmi note 5

Edytowane przez bioly87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Nie wiedziałem że można odblokować opcję aktualizacji z paczki bo jej wcześniej nie miałem. Ale i tak ten soft się nie chce zaktualizować. Mam teraz V10.3.4.0 i jest błąd że nie można zweryfikować aktualizacji

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2019 o 15:50, bioly87 napisał:

Jaki masz model tego ryzena? Zdaje mi się że na modelach ze zintegrowaną grafiką są problemy, bo mam teraz ryzen 3 2100 i działa bez problemu.

Edit:

Jednak dalej mam "press any key" z redmi note 5

Dokładnie mam AMD Ryzen 5 2500u 

 

Podłączyłem do USB HUB ale ważne żeby był 2.0 a nie 3.0 i u mnie działa

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie czym się różni wersja RN7 Europe od Global, bo mają inne oznaczenia softu,pomijam, że z telefonem syna jest chyba coś nie tak lokalizacja działa tylko przy włączony GPS z opcją tylko GPS nie da się włączyć wysokiej dokładności oraz oszczędzania baterii, oczywiście soft jako Global Stable  10.3.4.0.PFGEUXM ,  a na oficjalnej stronie jest jeszcze V10.3.6.0.PFGMIXM - czy m to się różni i czy można je zamiennie wgrać ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta aktywna włożona ,kwestia wgrywania jest mi znana, tylko pytam o różnice, na odblokowanie bootloadera muszę czekać 168h , nigdy wcześniej nie czekałem, bo już bym wgrał młodemu Xiaomi.eu i miałbym po problemie, generalnie na tym sofcie mega coś się chrzani z programami kontroli rodzicielskiej, od 3 dni z nimi walczę, jak na jednym blokowanie apek i nadzór działa ok to niestety syn nie może nawet w sytuacji awaryjnej zadzwonić, na starym telefonie było ok, z inną apką z kolei może dzwonić, ale cały czas prosi o pin rodzica inaczej , nie daje się uruchomić nic totalna kicha

Edytowane przez Kaudii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !! Ten telefon się kompletnie nie nadaje do nagrywania na koncertach,ani żadnej mocniejszej muzyki jakoś nagrania audio jest tragiczna.Żałuję,że przed zakupem nie zajrzałem na zagraniczne fora tylko opiniami i recenzjami się zasugerowałem w których nie było mowy o tym problemie.Po wpisaniu w google"redmi note 7 audio terrible" widać,że nie tylko Ja mam ten problem...

Posłuchajcie tego....

 


https://forum.xda-developers.com/redmi-note-7/how-to/audio-video-recording-terrible-t3919188
https://c.mi.com/thread-2150975-1-0.html
https://c.mi.com/thread-2157141-1-0.html
 

Edytowane przez Dge19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



ja mam pytanie czym się różni wersja RN7 Europe od Global, bo mają inne oznaczenia softu,pomijam, że z telefonem syna jest chyba coś nie tak lokalizacja działa tylko przy włączony GPS z opcją tylko GPS nie da się włączyć wysokiej dokładności oraz oszczędzania baterii, oczywiście soft jako Global Stable  10.3.4.0.PFGEUXM ,  a na oficjalnej stronie jest jeszcze V10.3.6.0.PFGMIXM - czy m to się różni i czy można je zamiennie wgrać ?
 


Podepnę się pod pytanie czy można te Romy wgrywać zamiennie?

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi przez wymogi EU wprowadziło trochę zamieszania. Mamy wersję GLOBAL i można powiedzieć, że GLOBAL EU. GLOBAL EU albo prawidłowo EEA to jest to to samo co zwykły GLOBAL przy czym ma wprowadzone zmiany podyktowane przez wymogi prawa unijnego chociażby ze względu na RODO i nie ma tu motywów oraz innych drobnych rzeczy które nie są wszem i wobec znane. Brak motywów to jest to co jako pierwsze rzuca się w oczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Xiaomi, a właściwie to Redmi wypuściło dzisiaj EEA Stable ROM (Global dla Europy) na Redmi Note 7 - MIUI V10.3.5.0.PFGEUXM


Linki do pobrania oprogramowania:

OTA (z wersji V10.3.4.0) - https://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PFGEUXM/miui-blockota-lavender_eea_global-V10.3.4.0.PFGEUXM-V10.3.5.0.PFGEUXM-f5885c3fc5-9.0.zip

Recovery - https://bigota.d.miui.com/V10.3.5.0.PFGEUXM/miui_LAVENDEREEAGlobal_V10.3.5.0.PFGEUXM_934d66eec9_9.0.zip


Changelog:

  • System
    • Optimization: Updated Android Security Patch to July 2019. Increased system security.
  • Lockscreen, status bar, Notification shade
    • New: Introducing customizable Lock screen clock (Settings > Lock screen & password > Advanced settings). New Lock screen clock doesn't work with third party themes.
    • Fix: Media volume couldn't be restored after receiving a notification
  • Game speed booster
    • Fix: Hands-free call duration wasn't displayed correctly in Game Turbo
  • Mi Cloud
    • Optimization: Improved sync across multiple devices
Edytowane przez pkonrad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaciąga MIUI V10.3.5.0 PFGUXM  .   Po naszemu  :wink:   Optymalizacja: zaktualizowano poprawkę zabezpieczeń systemu Android do lipca 2019 r. Zwiększono bezpieczeństwo systemu. Blokada ekranu, pasek stanu, cień powiadomienia Nowość: Przedstawiamy konfigurowalny zegar blokady ekranu (Ustawienia> Ekran blokady i hasło> Ustawienia zaawansowane). Nowy zegar ekranu blokady nie działa z motywami innych firm. Poprawka: Nie można przywrócić głośności nośnika po otrzymaniu powiadomienia Wzmacniacz prędkości gry Poprawka: Czas trwania rozmowy bez użycia rąk nie był poprawnie wyświetlany w Game Turbo Mi Cloud Optymalizacja: ulepszona synchronizacja na wielu urządzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...