Skocz do zawartości

RN 7 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.04.2019 o 18:31, Froger napisał:

macie jakis link gdzie najlepiej kupic telefonik w dobrej cenie ?

Sprecyzuj gdzie chcesz kupić - Polska czy Chiny? Jeśli Polska, to ceny są wszędzie na podobnym poziomie, dostępność się zwiększa i to dopiero początek sprzedaży w większych ilościach.  Dotychczas było mało sztuk na rynku. Jeśli Chiny, to... Polska cena jest na zbliżonym poziomie i jednak lepiej kupić u nas, przynajmniej będzie szybciej i pewniej, bo w Chinach to jest pełno "Global ROM", a nie "Global version".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się oficjalny najnowszy stabilny Global ROM dla Redmi Note 7 - MIUI V10.2.7.0

 

Kto jeszcze nie dostał aktulizacji OTA, to niżej wrzucam link do pobrania, którym można zrobić update z wersji 10.2.3.0 do wersji 10.2.7.0

https://bigota.d.miui.com/V10.2.7.0.PFGEUXM/miui-blockota-lavender_eea_global-V10.2.3.0.PFGEUXM-V10.2.7.0.PFGEUXM-1d8531f118-9.0.zip

 

Jeśli ktoś załapał się na wersję MIUI 10.2.6.0 która została cofnięta przez Xiaomi, niżej wrzucam link do pełnej wersji ROM MIUI V10.2.7.0 do aktualizacji z dowolnej wersji MIUI Global. Na wszelki wypadek Ci którzy obecnie mają w swoich smartfonach MIUI 10.2.6.0 proponuję dla świętego spokoju zrobić aktualizację ROMem z linka poniżej.

https://bigota.d.miui.com/V10.2.7.0.PFGEUXM/miui_LAVENDEREEAGlobal_V10.2.7.0.PFGEUXM_896bf2fcfe_9.0.zip

 

Obie wersje (pierwszy lub drugi link) instalujemy za pomocą systemowego updater'a.

ddaf734af731fd8a32589f489541259e.jpg

 

Kto nie ma opcji ręcznej aktualizacji, niech kliknie kilka razy w logo "10", a taka funkcjonalność zostanie odblokowana. default_smile.png

 

Udanych aktualizacji życzę.

Edytowane przez pkonrad
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z racji, że to wątek ogólny. Dlaczego jest tak mało informacji o tym, że na obudowie jest taki piktogram. Rozumiem same napisy to ok. Ale te ikony kosza i CE. Czy nie mogli zrobić to jako naklejka aby później każdy sobie to ściągnął? Rozumiem przepisy, ale szpeci to telefon. Nie wszystkie telefony to mają a jakoś są na rynku :(

 

6_xiaomi_redmi_note_7_foto.thumb.jpg.ef8bff2c043a6682af5987f4c0dacbe0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

nie wiem, czy pisać tutaj, czy gdzie indziej. Sprawa dotyczy powiadomień na ekranie blokady w REDMI Note 7 z oryginalnym softem. Żona ma REDMI 5 Plus i  u niej kliknięcie w powiadomienie na zablokowanym ekranie skutkuje przejściem do danej aplikacji (po odblokowaniu oczywiście). A u mnie stuknięcie nie daje zupełnie nic. Przesunięcie czy to w bok, czy w górę skutkuje po prostu usunięciem powiadomienia. To jakiś błąd, czy ja czegoś nie włączyłem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
nie wiem, czy pisać tutaj, czy gdzie indziej. Sprawa dotyczy powiadomień na ekranie blokady w REDMI Note 7 z oryginalnym softem. Żona ma REDMI 5 Plus i  u niej kliknięcie w powiadomienie na zablokowanym ekranie skutkuje przejściem do danej aplikacji (po odblokowaniu oczywiście). A u mnie stuknięcie nie daje zupełnie nic. Przesunięcie czy to w bok, czy w górę skutkuje po prostu usunięciem powiadomienia. To jakiś błąd, czy ja czegoś nie włączyłem? 
U mnie jest tak samo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pkonrad napisał:

Jakie 2 wersje. Ze screena nie wiadomo o co Ci chodzi.

To może źle zadałem pytanie, czym się różni ROM dla Redmi Note 7 Global od ROMu dla Redmi Note7 EEA.

Pytam ponieważ zauważyłem, że kiedy tylko dodali w końcu te urządzenia do działu DOWNLOAD to najpierw był Redmi Note 7 EEA a teraz pojawił sie też GLOBAL. 

Dobra, już znalazłem odpowiedź: https://c.mi.com/thread-1911895-1-0.html

EEA to ROM GLOBAL ale z modyfikacjami dla Europy, pewnie wymuszonymi przez UE.

GLOBAL to po prostu GLOBAL.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, baltekkk napisał:

Mając wersje na swoim rm7 " MIUI-V10.2.7.0.PFGEUXM.  Chciałbym pobrać z en.miui najnowszą wersję V10.2.8.0.PFGMIXM. Czy muszę odblokowywać bootloadera czy normalnie instalować przez aktualizator? Nie uwalę telefonu? Dodam, że telefon z oficjalnej dystrybucji.

Podłączam się do pytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...