Skocz do zawartości

MI 6 Android 9 Pie


shadow14pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam najnowszego TWRP ze strony twrp i wszystko działa. Jeśli chodzi o Pie. Jak na razie wszystko działa, nie rootowałem bo słyszałem, że z magiskiem nie działa aparat. Bateria jak na razie o dziwo lepiej niż na Oreo, co mnie cieszy. Zmienił się trochę interfejs w niektórych miejscach (mam wrażenie, że inna czcionka i parę elementów z Pie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamil Kupiec na MIUI nic Treble nie zmieni, bo i tak więcej nowszego Androida nie dostaniemy :p ale jest takie coś jak GSI https://www.xda-developers.com/android-q-gsi-project-treble/ więc chyba o to się rozchodzi

Edytowane przez Zenderable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już korzystam od jakiegoś czasu z Pie. Jak na razie z baterią nie jest źle. Jak na razie w sumie znalazłem tylko jeden błąd... podgłaszanie/ściszanie nie zawsze reaguje na źródło i np. jak chcę ściszyć YouTube, to ścisza mi się dzwonek (bo to mam jako domyślnie ustawione).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza aktualizacja 9.5.9 naprawiła podgłaszanie/ściszanie mediów. Przy pierwszym włączeniu musiałem zresetować telefon, bo nie działał przycisk home (przy ostatniej aktualizacji też tak miałem).
Miałeś już wcześniej 9 czy dostałeś już Ota na 8 ?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod miui Pie test2. Nie działa zwolnione tempo, teleobiektyw (naprawiają już), standardowy aparat miui działa. na wersji 9.4.25 bardzo dobrze działała bateria, tutaj jeżdżę nie wiem. Różnice są bardzo symboliczne. Bardziej rozbudowane zarządzanie baterią i fajne zaznaczenie tekstu z lupą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy zainstalowałem android Pie na mi6, na razie nie widzę nic dziwnego. Jedyny minus bo musiałem wgrywać od nowa mody do gcam :p.

A moje pytanie brzmi, jakieś problemy z bateria? Czytałem że ponoć te całe śledzenie aktywności użytkownika spowalnia telefon. Ja tako zachowań nie odczułem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fax93 napisał:

W nocy zainstalowałem android Pie na mi6, na razie nie widzę nic dziwnego. Jedyny minus bo musiałem wgrywać od nowa mody do gcam :p.

A moje pytanie brzmi, jakieś problemy z bateria? Czytałem że ponoć te całe śledzenie aktywności użytkownika spowalnia telefon. Ja tako zachowań nie odczułem. 

Też nic nie zauważyłem takiego. Bynajmniej problemów z synchronizacją nie ma aż takich..

Chociaz też czasami potrafią wystąpić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2019 o 12:55, Zenderable napisał:

Czy komuś jeszcze nie działa hotspot od kiedy wyszedł Android Pie na Mi 6? U mnie da radę włączyć, ale inne urządzenia nie wykrywają.

Wszystko działa jak należy, może trzeba zrobić reset. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj Xiaomi aktualizacje OTA, ktora oficjalnie wprowadza Andorida Pie dla Mi 6
 

Dla tych którzy jeszcze jej nie dostali niżej wrzucam link do pobrania najnowszego softu:

https://bigota.d.miui.com/V10.4.1.0.PCAMIXM/miui_MI6Global_V10.4.1.0.PCAMIXM_38edd1584c_9.0.zip

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nowa aktualizacja V10.4.2.0.PCAMIXM

http://bigota.d.miui.com/V10.4.2.0.PCAMIXM/miui_MI6Global_V10.4.2.0.PCAMIXM_8870a6a0c4_9.0.zip

Changelog:
Attention
Stable MIUI based on Android Pie
System
Optimization: Updated Android Security Patch to July 2019. Increased system security.
App lock
New: Locking Google contacts is available now

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o wyjaśnienie - jestem na becie 9.6.27 i jak wiadomo xiaomi przestało wydawać nowe bety - Orjon podał nową aktualizację stable V10.4.2.0 a na stronie oficjalnej xiaomi Mi Community jest V10.3.4.0  - stąd moje pytanie i prośba bo nie wiem co zainstalować i dlaczego tej wersji V10.4.2.0 nie ma może jeszcze na oficjalnej stronie??

Chyba na OTA nie mam co liczyć i muszę przeflashować telefon? 

 

Dnia 22.08.2019 o 11:10, Orjon napisał:

 V10.4.2.0.PCAMIXM

 

Author: MIUI Official Team

Version: V10.3.4.0.OCAMIXM (MIUI10)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...