Orjon

MIUI 9.3.14

Recommended Posts

@sp4ubw, niestety. Spróbowałem ponownie i wielkie "G".

Dodawanie na nowo karty jako formy płatności Google (całościowo) chyba też nie ma sensu...

Od kilku aktualizacji czytam o tym waszym problemie z Google Pay i tak z ciekawości pytanie: Mi5 to nie dotyczy?

Zero problemów, a aktualizuję wszystkie apki non stop. No i oczywiście siedzę na waszym xiaomi.eu 9.3.14

2.84.237487748

16.0.86

Edited by srgn1

4 minuty temu, srgn1 napisał:

Mi5 to nie dotyczy

To nie jest zależne od telefonu tylko konta Google. Przestaje działać globalnie, na różnych modelach i systemach.

27 minut temu, paveu napisał:

To nie jest zależne od telefonu tylko

...od wersji usług Google - trzeba czekać na aktualizację Magiska lub poprawki w MiuiEu.

@mrosi całkowita racja, nie działa, sprawdziłem w dwóch żabkach i na circle k. We wszystkich przypadkach było info, że karta nieobsługiwana. Przestawiłem na aplikację banku, akurat u mnie to santander i poszło od razu.

21 minut temu, dzidexx napisał:

od wersji usług Google

Nie do końca. Testowałem kilka wersji, sprzed 2 miesięcy, sprzed miesiąca - na każdej przestawało w końcu działać. Oczywiście aktualizacje zablokowane.

Przed chwilą, sp4ubw napisał:

info, że karta nieobsługiwana.

U mnie też się to pojawiło, a po ponownym przyłożeniu telefonu zadziałało bez problemu.

@paveu w ostatniej żabce bo ludzi nie było testowałem 3 razy, nic z tego.

TO znaczy w moim przypadku w ogóle mi to nie przeszkadza, dopóki santander działa bezproblemowo :)

Edited by sp4ubw
Dodatek

Dnia 15.03.2019 o 09:28, juveadamo napisał:

Od początku wprowadzenia ciemnego motywu po jakimś czasie sam się wyłącza. Działa godzinie, dwie i znowu jest jasny.

Jak to naprawić ?

Mam to samo. Ktoś pomoże ?
mi6.

Dnia 15.03.2019 o 13:24, Razor65 napisał:

To Always on Display lub w menu ekran zgodny z otoczeniem, mają to wybrane modele (między innymi Mi8).

mi6 tego nie ogarnia, co nie ? 

Edited by mrosi
Nie przewalamy cytowanych obrazków...

Ile na mi8 SoT wykręcacie? Ja średnio 4h przy czym co 24h ładuje telefon (koło 19)

Dodatkowo nie ma żadnych komplikacji na mi8 

Edited by rafcio39

Dnia 16.03.2019 o 17:15, SamoZło napisał:

szybkie pytanie do użyszkodników Mi8. jak długo restartował się wam telefon? mój telefon po kliknieciu aktualizacji jest już wyłączony ponad godzine

na mi5c miałem regularnie ten problem po każdej aktualizacji. Po ok 5 minutach sam restartowałem telefon i wszystko było ok.

@QBAQ na Mi8Pro, po poprzednich zawirowaniach Google Pay nieprzerwanie działa. Na MiMix2S działanie padło mimo, że ROM był jeszcze z lutego (9.2.28) po postawieniu 9.3.14 nadal nie działał. Moje poprzednie sposoby nie pomogły, dopiero Twoje info dotyczące usunięcia folderu com...gms pomogło i na MiMix2S znowu można było uruchomić płatności.

Dzięki za pomoc.

Redmi Note 5 koniec aktualizacji dla Oreo, kolejne to Pie

• Like 1

Na tej aktualizacji mi5 widocznie gorzej na baterii. Od czasu do czasu ma odpal i czuć gorący telefon w okolicach procesora i nagły spadek bateri. W statystykach bateri nic ciekawego nie widać co by mogło to powodować. Poprzednie aktualizacje nie miały tej przypadłości

31 minut temu, acocieto napisał:

Pie dla mi6 raczej już z miui11?

Nie wiem, moze jeszcze na miui10, zobaczymy.

• Thanks 1

7 godzin temu, Orjon napisał:

Redmi Note 5 koniec aktualizacji dla Oreo, kolejne to Pie

Proszę o potwierdzenie, czy to jest pewne, że w modelach Xiaomi i Redmi z Pie nagrywanie rozmów będzie działać w pełni OK, tak jak do tej pory?

Witam, 

Zarówno na poprzedniej jak i na tej wersji mam taki problem, że w momencie dzwonienia do kogoś zasięg spada z 4G+ na H i zero kresek, przez co rozmówcy mnie praktycznie nie słyszą. Dzieje się tak w przypadku każdego numeru, za każdym razem 

3 minuty temu, latet napisał:

nagrywanie rozmów będzie działać w pełni OK,

Działa, używam codziennie.

53 minuty temu, latet napisał:

czy to jest pewne, że w modelach Xiaomi i Redmi z Pie nagrywanie rozmów będzie działać w pełni OK, tak jak do tej pory?

Jest pewne i działa, używałem przez pewien czas na Mi8SE. 

Redmi 4X problem z wyłączeniem ciemnego motywu. Po zmianie w opcjach programisty na zawsze wyłączony po kilku minutach przestawia się samo na zawsze włączony.

Ktoś wie jak permanentnie wyłączyć ciemny motyw?

Witam,

U mnie płatności googlepay nie działały na Magisk 18.1. Po zainstalowaniu Magiska w wersji 18.2 (Magisk Canary Channel) wszystko działa, wszystkie aplikacje i usługi najnowsze, rom MIUI 9.3.14.

Tel. Mi Mix2

Edited by peciu
  • Like 1

Mam pytanie: Jak ustawić, co zmienić by mieć czcionkę jak w wersji Global? Ona jest lekko pogrubiona, widać to szczególnie na pasku stanu 

2 godziny temu, peciu napisał:

Witam,

U mnie płatności googlepay nie działały na Magisk 18.1. Po zainstalowaniu Magiska w wersji 18.2 (Magisk Canary Channel) wszystko działa, wszystkie aplikacje i usługi najnowsze, rom MIUI 9.3.14.

Tel. Mi Mix2

Na początku 18.2 nie pomógł, ale kolejne update rozwiązały problem.

Dnia 15.03.2019 o 09:28, juveadamo napisał:

Od początku wprowadzenia ciemnego motywu po jakimś czasie sam się wyłącza. Działa godzinie, dwie i znowu jest jasny.

Jak to naprawić ?

Musisz "przegrzebać" swoje aplikacje bo prawdopodobnie, któraś z nich miesza Ci w opcjach programisty.
U mnie czarny motyw wyłączał się po resecie telefonu. Zrobiłem porządek z apkami w autostarcie i wygląda na to, że problem rozwiązany.

Czy ktoś wie coś więcej na temat tych opcji w opcjach programisty, które przedstawia poniższy screen? Czy u kogoś to działa i daje jakieś efekty? Bo u mnie od razu po wyjściu z ustawień zmiany powracają do domyślnych i zero efektu 

Screenshot_2019-03-19-12-53-34-143_com.android.settings.png

Edited by Olek619

Jak sprawdzić w jakiej rozdzielczości działa netflix?
Mam wrażenie, że filmy są mało wyraźnie (leoiej bylo na starym honorze 8).
Telefon to Mi8

16 minut temu, mihail1 napisał:

w jakiej rozdzielczości działa netflix

540p - jak na wszystkich sprzętach z Widevine L3. Apką DRM info można sprawdzić Widevine.

Na mi Max 3 Karta Aero2 po dodaniu Apn darmowy nie łączy się z internetem, na sofcie chinskim jak i na Global Aero łączył się bez problemu.

3 godziny temu, Olek619 napisał:

Czy ktoś wie coś więcej na temat tych opcji w opcjach programisty, które przedstawia poniższy screen?

Chyba samemu nic nie można zmienić. Jak np. podłączysz słuchawki i włączysz muzykę to można się pobawić współczynnikiem próbkowania i liczbą bitów ale nie wiem czy ma to jakieś przełożenie na rzeczywistość, nie wiem czy można to zmierzyć. W odsłuchu raczej nie czuć różnicy.

Sorry jeśli pytanie jest zbyt durne ale czy Mi6 nadal wymaga Magiska pod GP? Po ostatnim update przestało banglać. Wcześniej miałem Magiska teraz zrobiłem wsio z tego awaryjnego poradnika jednak z jakiegoś powodu nie mogę dodać patcha do Magiska.

EDIT:

Nie było tematu. Byłem w sklepie. Działa bez niczego.

Guest
This topic is now closed to further replies.