Skocz do zawartości

MIUI 9.3.14


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Od kilku aktualizacji czytam o tym waszym problemie z Google Pay i tak z ciekawości pytanie: Mi5 to nie dotyczy?

Zero problemów, a aktualizuję wszystkie apki non stop. No i oczywiście siedzę na waszym xiaomi.eu 9.3.14

2.84.237487748

16.0.86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dzidexx napisał:

od wersji usług Google

Nie do końca. Testowałem kilka wersji, sprzed 2 miesięcy, sprzed miesiąca - na każdej przestawało w końcu działać. Oczywiście aktualizacje zablokowane.

Przed chwilą, sp4ubw napisał:

info, że karta nieobsługiwana.

U mnie też się to pojawiło, a po ponownym przyłożeniu telefonu zadziałało bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2019 o 09:28, juveadamo napisał:

Od początku wprowadzenia ciemnego motywu po jakimś czasie sam się wyłącza. Działa godzinie, dwie i znowu jest jasny.

Jak to naprawić ?


Mam to samo. Ktoś pomoże ?
mi6.


 

Dnia 15.03.2019 o 13:24, Razor65 napisał:

To Always on Display lub w menu ekran zgodny z otoczeniem, mają to wybrane modele (między innymi Mi8).

mi6 tego nie ogarnia, co nie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2019 o 17:15, SamoZło napisał:

szybkie pytanie do użyszkodników Mi8. jak długo restartował się wam telefon? mój telefon po kliknieciu aktualizacji jest już wyłączony ponad godzine

na mi5c miałem regularnie ten problem po każdej aktualizacji. Po ok 5 minutach sam restartowałem telefon i wszystko było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@QBAQ na Mi8Pro, po poprzednich zawirowaniach Google Pay nieprzerwanie działa. Na MiMix2S działanie padło mimo, że ROM był jeszcze z lutego (9.2.28) po postawieniu 9.3.14 nadal nie działał. Moje poprzednie sposoby nie pomogły, dopiero Twoje info dotyczące usunięcia folderu com...gms pomogło i na MiMix2S znowu można było uruchomić płatności.

Dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej aktualizacji mi5 widocznie gorzej na baterii. Od czasu do czasu ma odpal i czuć gorący telefon w okolicach procesora i nagły spadek bateri. W statystykach bateri nic ciekawego nie widać co by mogło to powodować. Poprzednie aktualizacje nie miały tej przypadłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Zarówno na poprzedniej jak i na tej wersji mam taki problem, że w momencie dzwonienia do kogoś zasięg spada z 4G+ na H i zero kresek, przez co rozmówcy mnie praktycznie nie słyszą. Dzieje się tak w przypadku każdego numeru, za każdym razem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peciu napisał:

Witam,

U mnie płatności googlepay nie działały na Magisk 18.1. Po zainstalowaniu Magiska w wersji 18.2 (Magisk Canary Channel) wszystko działa, wszystkie aplikacje i usługi najnowsze, rom MIUI 9.3.14.

Tel. Mi Mix2

Na początku 18.2 nie pomógł, ale kolejne update rozwiązały problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2019 o 09:28, juveadamo napisał:

Od początku wprowadzenia ciemnego motywu po jakimś czasie sam się wyłącza. Działa godzinie, dwie i znowu jest jasny.

Jak to naprawić ?

Musisz "przegrzebać" swoje aplikacje bo prawdopodobnie, któraś z nich miesza Ci w opcjach programisty.
U mnie czarny motyw wyłączał się po resecie telefonu. Zrobiłem porządek z apkami w autostarcie i wygląda na to, że problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Olek619 napisał:

Czy ktoś wie coś więcej na temat tych opcji w opcjach programisty, które przedstawia poniższy screen?

Chyba samemu nic nie można zmienić. Jak np. podłączysz słuchawki i włączysz muzykę to można się pobawić współczynnikiem próbkowania i liczbą bitów ale nie wiem czy ma to jakieś przełożenie na rzeczywistość, nie wiem czy można to zmierzyć. W odsłuchu raczej nie czuć różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry jeśli pytanie jest zbyt durne ale czy Mi6 nadal wymaga Magiska pod GP? Po ostatnim update przestało banglać. Wcześniej miałem Magiska teraz zrobiłem wsio z tego awaryjnego poradnika jednak z jakiegoś powodu nie mogę dodać patcha do Magiska.

 

EDIT:

Nie było tematu. Byłem w sklepie. Działa bez niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...