Skocz do zawartości

MIUI 9.3.14


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem za to podziękować za nową animację ładowania indukcyjnego w tym romie. Okrąg jest bardzo ładny. Prosiłbym tylko o rozważenie skrócenia czasu jej pokazywania (podobnie jak poprzednich wersji animacji), bo po pierwszych razach fascynacji, długi czas ekspozycji bardzo przeszkadza. Dziękuję również za dodanie stanu baterii przy wyświetlaniu Always On.

Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Redmi 4X po aktualizacji ekran miga, nic nie da sie zrobić, wyskakuje błąd interfejsu i telefon do niczego sie nie nadaje co mam zrobić? 

15 godzin temu, Janosik449 napisał:

Redmi 4x, po instalacji nie da się przejść ekranu blokady, zapala się i gaśnie.

Mam to samo

Gdzie są do pobrania starsze wersje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, radex324 napisał:

Redmi 4X po aktualizacji ekran miga, nic nie da sie zrobić, wyskakuje błąd interfejsu i telefon do niczego sie nie nadaje co mam zrobić? 

Mam to samo

Gdzie są do pobrania starsze wersje ?

Tutaj masz poprzednią wersję która działa normalnie

https://miui.dedyk.gq/9.3.7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Mi 6 płatności Google Pay bez problemu. Płaciłem przed chwilą. Rom obecny, wersja Google Pay 2.84.237487748

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka


U mnie na MI 6 ta sama wersja Google Pay. Płatności nie działają.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim Mi6 płatności zbliżeniowe działają, ale ja korzystam z usług Millennium, gdzie takie płatności nie obsługuje Google Pay. Moja żona posiada Mi8, tam przez Google płatności nie działają.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon @paveu @CSOP @XYZ

na xiaomi.eu ingbrzy dodał w poście tytułowym, wpis żeby w TWRP usunąć folder: "data/data/com.google.android.gms" - następnie reset, czyszczenie aplikacji Google Pay.

Dodałem ponownie kartę, przyszedł SMS aktywacyjny od banku i karta dodała się bez problemu, ale jeszcze nie sprawdzałem czy działa.

IMG_20190316_071211.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, QBAQ napisał:

Dodałem ponownie kartę, przyszedł SMS aktywacyjny od banku i karta dodała się bez problemu, ale jeszcze nie sprawdzałem czy działa.

Karta dodaje się bez problemu i bez tego (przynajmniej w moim wypadku), ale dzięki za cynk, sprawdzę to.

Edit. Teraz nawet nie da się dodać karty, wywala błąd.

Edit2. Po usunięciu dodatkowo folderu od Google Pay, restarcie, usunięciu aplikacji, usunięciu folderu od Usług Google i ponownej instalacji Google Pay wszystko działa bez problemu. Ciekawe tylko jak długo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie non stop wywala błąd sklepu play

 

java.lang.RuntimeException: Unable to instantiate application com.google.android.finsky.application.classic.ClassicApplication: java.lang.ClassNotFoundException: Didn't find class "com.google.android.finsky.application.classic.ClassicApplication" on path: DexPathList[[zip file "/system/framework/org.apache.http.legacy.boot.jar", zip file "/data/app/com.android.vending-ShQwk2lkz0xCRGuD3jjP3Q==/base.apk"],nativeLibraryDirectories=[/data/app/com.android.vending-ShQwk2lkz0xCRGuD3jjP3Q==/lib/arm, /data/app/com.android.vending-ShQwk2lkz0xCRGuD3jjP3Q==/base.apk!/lib/armeabi-v7a, /system/lib, /vendor/lib]]

at android.app.LoadedApk.makeApplication(Unknown Source:231)

at android.app.ActivityThread.handleBindApplication(Unknown Source:1134)

at android.app.ActivityThread.access$1200(Unknown Source:0)

at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(Unknown Source:703)

at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:21)

at android.os.Looper.loop(Unknown Source:208)

at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:107)

at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)

at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)

at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:274)

Caused by: java.lang.ClassNotFoundException: Didn't find class "com.google.android.finsky.application.classic.ClassicApplication" on path: DexPathList[[zip file "/system/framework/org.apache.http.legacy.boot.jar", zip file "/data/app/com.android.vending-ShQwk2lkz0xCRGuD3jjP3Q==/base.apk"],nativeLibraryDirectories=[/data/app/com.android.vending-ShQwk2lkz0xCRGuD3jjP3Q==/lib/arm, /data/app/com.android.vending-ShQwk2lkz0xCRGuD3jjP3Q==/base.apk!/lib/armeabi-v7a, /system/lib, /vendor/lib]]

at dalvik.system.BaseDexClassLoader.findClass(BaseDexClassLoader.java:171)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:379)

at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:312)

at android.app.AppComponentFactory.instantiateApplication(Unknown Source:0)

at android.app.Instrumentation.newApplication(Unknown Source:8)

at android.app.LoadedApk.makeApplication(Unknown Source:61)

... 9 more

 

 

Rom wgrany na czysto po wipe.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po usunięciu folderu gms mogłem dodać kartę(wcześniej była informacja że mam zrootowany telefon), ale w dalszym ciągu płatności zbliżeniowe nie działały. 
Ktoś napisał by uprawnienia "write" wyłączyć dla użytkownika lecz nie wiem o które dokładnie uprawnienia chodzi.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi 5 Plus. Nie działa usypianie ekranu podwójnym klikiem i, co gorsza, wciąż mi wywala z pamięci aplikacje do MiBanda. Ustawione chyba wszystko, co się da - kłódka, autostart, optymalizacja baterii, a i tak co chwila się wyłącza. Dotyczy MiBand Toolsa i Notify&Fitness, oba tak samo. 

System wgrany na wersję 9.3.1, a potem zrobiony full wipe, bo nie dało się inaczej pozbyć migotania ekranu startowego (na szczęście miałam Poco Launcher, działał bez problemu i z niego się udało zrobić aktualizację). A mryganie pojawiło się po dograniu blokady reklam - ok, rozumiem, że może błędem było wgrywanie paczki z 13.03 na wersję 9.3.1, ale potem po aktualizacji do 3.14 powinno już być ok, a nie było. 

Ktoś jeszcze zauważył podobne objawy i ma pomysł, co z nimi zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...