Skocz do zawartości

MIUI 9.3.14


Kacper Skrzypek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
To wersja testowa, ma prawo nie działać jak powinna. Może z czasem zostanie to dopracowane.
Tak. Domyśliłem się że mną prawo. Po prostu informuję o takiej sytuacji.
Ogólnie całkiem fajny efekt.

Wysłane z mojego MI 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marmar230 napisał:

"Osoba z którą rozmawiam słyszy swój głos w swoim telefonie" efekt pogłosu/echo w dalszym ciągu na Mi mix 2 s 

Jak pisze Stary Paszczak (i to się zgadza) — problem ze zbyt wysoka czułość mikrofonu. 

jakieś pomysły na rozwiązanie problemu? 

Problem częściowo rozwiązany, opiszę po kolei.

1. Pełny wipe, wgrywanie starszych romów Miui Polska oraz Global a następnie LineageOS nie pomogło, ciągle echo.

2. Wgranie globala stable przez Miflash pomogło, brak echa wszystko działa.

3. Wgranie TWRP i dzisiejszego romu Miui Polska, problem powrócił.

Reasumując, chyba problem z romem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Mi 8. Nazwa ustawień i motywów nie wyświetla mi się poprawnie. Aplikacja motywów nie włączają się (treść błędu w spoilerze)

 

java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.android.thememanager/com.android.thememanager.ThemeResourceTabActivity}: java.lang.IllegalStateException: You need to use a miui theme (or descendant) with this activity.
at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(Unknown Source:591)
at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(Unknown Source:36)
at android.app.servertransaction.LaunchActivityItem.execute(Unknown Source:57)
at android.app.servertransaction.TransactionExecutor.executeCallbacks(Unknown Source:99)
at android.app.servertransaction.TransactionExecutor.execute(Unknown Source:34)
at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(Unknown Source:36)
at android.os.Handler.dispatchMessage(Unknown Source:21)
at android.os.Looper.loop(Unknown Source:208)
at android.app.ActivityThread.main(Unknown Source:107)
at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(Unknown Source:11)
at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(Unknown Source:274)
Caused by: java.lang.IllegalStateException: You need to use a miui theme (or descendant) with this activity.
at com.miui.internal.app.ActivityDelegate.installSubDecor(Unknown Source:349)
at com.miui.internal.app.ActivityDelegate.onCreate(Unknown Source:3)
at miui.app.Activity.onCreate(Unknown Source:5)
at com.android.thememanager.widget.j.onCreate(Unknown Source:0)
at com.android.thememanager.activity.b.onCreate(Unknown Source:1)
at com.android.thememanager.ThemeResourceTabActivity.onCreate(Unknown Source:10)
at android.app.Activity.performCreate(Unknown Source:16)
at android.app.Activity.performCreate(Unknown Source:1)
at android.app.Instrumentation.callActivityOnCreate(Unknown Source:3)
at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(Unknown Source:368)
... 11 more



Do tego nie mam tła okna ostatnio używanych aplikacji. Wyczyściłem pamięć podręczna i wgrałem ponownie rom. Niestety problemy pozostały. Macie jakieś rady?6a6c3139b591a08361844860f887d3a5.jpgff9a9eaaf6f083e606f48abd1344e898.jpg

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy ktoś z posiadaczy Xiaomi Redmi Note 6 Pro po aktualizacji do wersji 9.3.14 ma problem z obsługą TWRP? Telefon wchodzi normalnie w recovery, ale nie można do końca go obsługiwać. Nie można do końca przesunąć tego paska na dole, żeby zatwierdzić jakiekolwiek działanie. Po prostu w momencie przesuwania strzałek w prawo, mniej więcej w połowie, przeskakują do początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, parman napisał:

Witam!

Czy ktoś z posiadaczy Xiaomi Redmi Note 6 Pro po aktualizacji do wersji 9.3.14 ma problem z obsługą TWRP? 

Zainstalowałem 9 bez wipe i dalsze instalacje m.in. Magisk spod TWRP przebiegały bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model Mi 8. Nazwa ustawień i motywów nie wyświetla mi się poprawnie. Aplikacja motywów nie włączają się (treść błędu w spoilerze)  

Usuń folder /data/system/package_cache w TWRP.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

51 minut temu, Janosik449 napisał:

Proszę bardzo log z Redmi 4x po instalacji najnowszej wersji

niestety ale potrzebujemy logu z systemu a nie z recovery.

9 minut temu, tomiq75 napisał:

Jakich modeli był reupload?

Android 7.1 ale błędu nie naprawiliśmy, nie mamy logów. budujemy teraz Redmi 4A, bo global ma 7.1, spróbujemy zrekonstruować ten błąd. Jak nie będę go mieć to musi ktoś z redmi 4x/redmi note 5a podesłać, inaczej nie naprawimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MIX3 przestał działać Google Pay. Niemiłe zaskoczenie w sklepie. Komunikat " Nie możesz już płacić kartą w Google Pay" Wstyd przed ludźmi. Nie było tak jeszcze.

Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rafcio39 napisał:

Zauważyłem że telefon PRZY KAŻDYM powiadomieniu wybudza ekran... O co może chodzić? Jakaś nowa opcja? XD

Nie masz włączonej opcji Wybudź ekran przy powiadomieniach? (ustawienia ekranu blokady)

4 minuty temu, CSOP napisał:

Na MIX3 przestał działać Google Pay. Niemiłe zaskoczenie w sklepie. Komunikat " Nie możesz już płacić kartą w Google Pay" Wstyd przed ludźmi. Nie było tak jeszcze.

no niestety już zaczął przestać działać wszystkim nagle. Acidowi też nie działa, nie ma sposobu na razie by to obejść. Jedynie powrót na global stable + blokada bl.

Lokalizujemy problem z ekranem blokady na Nougacie. Mam ten problem na Redmi 4A, wysłałem logi, sprawdzamy co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



no niestety już zaczął przestać działać wszystkim nagle. Acidowi też nie działa, nie ma sposobu na razie by to obejść. Jedynie powrót na global stable + blokada bl.


Czy mam rozumieć, że powrót do poprzedniej wersji romu nic nie da?

Wysłane z mojego MIX 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Android 7.1 ale błędu nie naprawiliśmy, nie mamy logów. budujemy teraz Redmi 4A, bo global ma 7.1, spróbujemy zrekonstruować ten błąd. Jak nie będę go mieć to musi ktoś z redmi 4x/redmi note 5a podesłać, inaczej nie naprawimy.


Niestety potwierdzam na 4x czarny ekran przy rozruchu.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orjon @CSOP @Foe

Dokładnie. U mnie to samo z Google Pay. Na poprzednim wydaniu gdy w ustawieniach konta Google usunąłem "profil płatnika", wyczyściłem dane aplikacji i dokonałem UnRoot'a, po czym dodałem kartę na nowo - wszystko działało ale tylko chwilę.

Z tego co wyczaiłem po przeczytaniu regulaminu Google kojarzy teraz kartę + id telefonu + użytkownika Google do kupy, więc ciężko może to być przeskoczyć... Shit.

U mnie wersja Google Pay 2.84.237...

Google Play Services 16.0.86

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...