Sign in to follow this  
szyn366

Equalizer ulepszenie dźwięku Mi słuchawki bezprzewodowe

Recommended Posts

Witam opcje ulepszania dźwięku są dostępne tylko na słuchawkach podpiętych przez przejsciowke? Jest jakaś możliwość poprawienia jakości dźwięku na słuchawkach bezprzewodowych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierw polecam odblokować i udać się do "opcji programisty": https://miuipolska.pl/jak-uzyskac-dostep-do-opcji-programisty-developer-options-w-miui/

Equalizera jako takiego tam nie ma, ale są ustawienia przesyłania muzyki przez BT. Pytanie też z jakich słuchawek korzystasz i co z dźwiękiem jest nie tak. Jak masz chwilę poszukaj też na forum i poczytaj o "aptx"

Edited by abc00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za informację, słuchawki są dobre wyższy model Sony nauszne. Jakie ustawienia zastosować w opcjach programistycznych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam Anker Soundcore by Vortex z Ali, ceną czy parametrami one raczej nie powalają, ale się tak jakoś mocno przyzwyczaiłem. Żeby było zabawniej, ich używam w domu, a jak się gdzieś przemieszczam to dokanałówki od Xiaomi (Mi In-Ear Hybrid Pro). Dźwięk z Ankerów odpowiada mi dużo bardziej. Z tego co teraz sprawdziłem to dalej jest tak, że co sobie tam nie zmienisz to po wyjściu z tych opcji, system ustawia je sam pod dane urządzenie.

1. Podłącz słuchawki, puść jakiś music, przejdź do opcji programistycznych, zrób screen ustawień od "kodek dzwięku bluetooth" i pokaż nam jak to wygląda;
2. Na liście podłączonych przez bluetooth urządzeń, przy słuchawkach masz dopisek "AptX?" Czy jakieś inne urządzenia audio po BT też są sparowane?
3. Masz jakieś inne słuchawki BT żeby sprawdzić jak grają po sparowaniu z telefonem? I w drugą stronę, na innych urządzeniach te Soniaki grają podobnie? Masz możliwość podłączenia ich do telefonu po kablu przez przejściówkę dołączoną do telefonu? - jak wtedy z jakością?
4. Szukałeś czy inni nie zgłaszali gdzieś problemu z tym modelem słuchawek?

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this